Strona 144 z 761 PierwszyPierwszy ... 4494134142143144145146154194244644 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,146 do 2,160 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2146
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Krótko i na temat. Kupujcie okazje z allegro a będzie coraz więcej takich tematów na forum: http://www.klubtt.pl/ogallne/10909-a...a-na-boki.html

  2. #2147
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Po czym twierdzisz, że zderzak tylni zmieniany jest??
    wlasnie chyba zapędziłem sie bo bylem pewien ze wszytkie amerykance maja tablice kwadratowe a szukalem wczesniej juz i widze ze maja tez normalne. Lampy ma nie nasze wiec, wyglada na to ze zderzak mogl byc zamieniony, ale skoro pytasz to pewnie wiesz ze nie musiał

  3. #2148

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    wlasnie chyba zapędziłem sie bo bylem pewien ze wszytkie amerykance maja tablice kwadratowe a szukalem wczesniej juz i widze ze maja tez normalne. Lampy ma nie nasze wiec, wyglada na to ze zderzak mogl byc zamieniony, ale skoro pytasz to pewnie wiesz ze nie musiał
    Czekaj Ty czekaj możesz mieć rację xD lecz nie do końca bo nie widać jakie zegary ma. Mi ta TT coś się kojarzy. Fajnie by było mieć VIN dla pewności xD.

  4. #2149
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    o chooooooooj zamieszales ale sie uśmialem

  5. #2150

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Dobra już sprawdziłem dokładnie te fotki. Przednie lampy EU, licznik EU, tylni zderzak EU, tylne lampy ZAGADKA wskazują na USA lecz w UK była moda na zmianę w stylu USA. Brak ESP.

    Wyposażenie mizerne więc stwierdzam, że to nie Amerykaniec.

  6. #2151
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Wlasnie powiem Ci, ze patrzylem te lampy i przez chwile myslalem ze ktos wmontował lampę z UK to auto to jakis dziwny zlepek

  7. #2152
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Też myślę, że coś było w tym samochodzie zmieniane. Tylko w jakim stopniu i dlaczego?...

  8. #2153
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    wersja USA ma kwadratowe tablice, w lampach z US są obrysówki, a w UK nie ma obrysówek ;p ja też nie mam ESP,a mam wszystko inne ;p

  9. #2154
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Ja swego czasu miałem TT z USA, lampy, zderzak były wymienione, ESP było, jedynie licznik i wskazania FIS pozostały zza oceanu.

  10. #2155
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Trochę zaczynają mnie irytować zapytania o złom, później wątki, jak ten złom naprawić itd. Wraz z obniżaniem cen dostępnych aut obniża się też poziom dyskutantów, co widać choby po braku umiejętności poprawnej pisowni, czy wręcz wysławiania się. Nie wiem, czy tanie auta są szukane przez osoby tak młode, że jeszcze mogą nie znać języka polskiego, czy przez osoby tak słabo wykształcone, że nie wiedzą, gdzie postawić przecinek, zrobić spację, znak zapytania, czy wielką literę.

    Proponuję rozdzielenie tego tematu na dyskusje o złomach poniżej 20 tys (MK1) i 60 tys (MK2) oraz drugi temat na auta ponad tą granicą. A jeśli byłoby to uciążliwe dla moderatorów, to przynajmniej podział na MK1 i MK2 (co już jest możliwe bez przeróbek forum). MK1 i MK2 to przecież zupełnie inne technicznie auta, za cenę też nieporównywalną, a także ich użytkownicy są inni, mają inne oczekiwania i możliwości ich realizacji.
    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 26-10-2012 o 02:44

  11. #2156
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    no mnie osobiście dotknął by taki "podział" forum kolego humidorek.. Ja też szukałem auta do 20tys i dołożę do niego, większość ludzi nie stać na drogi model a widząc co się dzieje na rynku, jak tanio można kupić już te autko, ludzie zaczynają celować właśnie w ten pułap.Poza tym na pewno wiele osób z racji tego że te autka są już w takich cenach w końcu może sobie na nie pozwolić.Ja osobiście "śliniłem" się na TTkę 6lat i dopiero w tym roku mogłem sobie na nią pozwolić i to z tego dolnego pułapu cen..Zresztą każdy tak myśli po co przepłacać jak jest taniej, tylko że auto trudno czasem zdiagnozować od ręki jeśli się nie pojedzie na serwis i po zakupie z czasem zawsze wszystko wyjdzie..Ale jeśli nawet wyjdzie to nie jest to też w sumie dobrą sprawą dla forum? przecież dzięki temu że w tych naszych autach cos się dzieje, pojawiają się nowi z problemami do rozwiązania napędza się motor dyskusji, sprzedaż części a nawet i zlecenia napraw - czyli świetne połączenie przyjemnego z pożytecznym..Wracając jednak do Twojej propozycji Humidorek moje zdanie jest takie, pieniądz to nie wszystko w życiu, są ludzie którzy je mają i tacy którzy ich nie mają, jednak marzenia każdy ma każdy chce je spełniać a skoro jest to TT za 20tyś to dlaczego taką osobę od razu wrzucać do wora z tymi "gorszymi"spokojnie , kupi tania sztukę z czasem wszystko sobie porobi i tez będzie dobrze, przy okazji koledzy z forum pomogą, zarobią).Odnośnie pisowni to masz rację, czasem byk na byku, proponuję użytkownikom zanim klikną tekst "wyślij odpowiedź" skorzystać z funkcji auto-korekcji pisowni - to słowa w tekście podkreślone na czerwono)
    Ostatnio edytowane przez DaviTT ; 26-10-2012 o 11:29
    DaviTT

  12. #2157
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez amldawid Zobacz posta
    ...większość ludzi nie stać na drogi model a widząc co się dzieje na rynku, jak tanio można kupić już te autko, ludzie zaczynają celować właśnie w ten pułap....
    Przepraszam bardzo, a czy ktoś kiedyś powiedział ze TT to jest tani samochód? Części są drogie, ASO bardzo drogie, niewielu mechaników się zna na tym modelu, pali to dużo i to PB98-ki, opony z indeksem prędkości powyżej H bardzo drogie...więc dlaczego dobre, zadbane TT MKI ma kosztować poniżej 20 tyś.?? To nie jest auto dla "większości" ludzi, dla większości ludzi jest Volkswagen (tutaj proszę sobie szybko przetłumaczyć nazwę na PL) Golf III (oczywiście, po raz kolejny nie obrażając właścicieli Golfów III)

    humidorek, tego świata nie naprawisz. Niestety na forum coraz częściej pojawiają się ludzie z roczników gdzie zaświadczenie o dysleksji dawało spore przywileje podczas nauki w szkole Musimy to przecierpieć....
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 26-10-2012 o 11:48
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #2158
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Żyjemy w wolnym kraju i jeżeli ktoś ma ochotę na TT za 9-20-40 to nie można mu tego zabronić. Nie taktem było by też szufladkowanie nowych nabywców, jak by to wyglądało tu może zaglądać taki co go stać, a tu mamy dział złomu dla takich biedniejszych, nie widzę tego na tym forum, jesteśmy też klubem jednej marki TT, więc nie ma sensu dzielić tego działu na słabsze czy mocniejsze auta, rozstawianie ludzi po katach nigdy dobrze się nie kończy, taki podział mógł by zle wpłynąć na relacje między fanów marki, a więcej ma nas łączyć niż dzielić
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #2159
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Witam
    Jak dla mnie, to jesli ktos wrzuca do oferty zdjęcia robione telefonem komórkowym albo z ukrycia zza drzewa to nie podchodzi ani profesjonalnie, ani powaznie do tematu sprzedaży-tak te zdjęcia ja widzę. Chyba, że korespondowaliście i masz inne w lepszej rozdzielczości i bardziej "przyzwoite". Te z oferty nadają sie do tego, żeby komus pokazać jak wygląda Audi TT a nie do sprzedaży

  15. #2160
    Awatar carnal
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    lubelskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    64
    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Przepraszam bardzo, a czy ktoś kiedyś powiedział ze TT to jest tani samochód? Części są drogie, ASO bardzo drogie, niewielu mechaników się zna na tym modelu, pali to dużo i to PB98-ki, opony z indeksem prędkości powyżej H bardzo drogie...więc dlaczego dobre, zadbane TT MKI ma kosztować poniżej 20 tyś.?? To nie jest auto dla "większości" ludzi, dla większości ludzi jest Volkswagen (tutaj proszę sobie szybko przetłumaczyć nazwę na PL) Golf III (oczywiście, po raz kolejny nie obrażając właścicieli Golfów III)
    Trzeba liczyć się z tym, że pierwsze modele maja już po lat 15, Twojej tez za chwile stuknie 13 ( zreszta mojej też) więc ceny są różne. Do tego dochodzi stan auta więc tylko dla tego, że to jest TT to każda ma kosztowac ponad 20 tysi ? Tego akurat nie przeskoczysz. Części wcale nie są drogie przecież to zwykły niemiec ( tylko ten z……y kształt wyróżnia TT od pozostałej szarej masy poesesmańkich aut ) do starszych japońców bywają droższe klamoty. ASO jest bardzo drogie w przypadku każdej marki. ASO jest po to by r….ć swojego klięta. Takie mam wrażenie po kilku pobytach ( honda, renaullt ). Fakt TT to nie Żuk, więc nie każdy mechanior się zna, ale bez przesady . Czy pali dużo ? Hmmm z podobna moc pastuch czy jakas bejca spali podobna ilość. Za dobre opony trzeba zapłacić czy to będą do TT, Golfa, czy jakieś eSy. TT jest zabawką - zachcianką, jako kolejne autko nie praktyczne pod względem rodzinnym, a wiekszośc ludzi bierze ten argument przy zakupie. Może dla tego nie jest dla każdego . Jak kupowałem swoje TT wycenione była na 22000, udało mi się zbic cenę na troche ponad dwie dychy bo auto miało kilka mankamętów, więc łapię się już do tej lepszej elyty posiadaczy TT ??? Hehehehe ( bezsensowny podział ). Do tej pory widzę kilka ogłoszeń na alledrogo czy innego otomoto, TT które miałem chęć pojechać obejżeć bo na fotach wyglądały naprawdę ładnie, oczywiście były zadbane i w ogóle i ceny miały dość wysokie 24 -25 tys za 00 – 01 r. Interesowała mnie tylko ośka 180 KM, mineło już pół roku a te auta dalej ktos wystawia z niższą ceną , więć nie wszystko złoto co się świeci. A tak w ogóle autko jest super no nie załuję zakupu, ale nie spuszcam się tak jak co niektórzy, nie klękam codziennie rano przed nim  bo to przecież tylko samochód .

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •