Strona 142 z 761 PierwszyPierwszy ... 4292132140141142143144152192242642 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,116 do 2,130 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2116
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    tego z piaseczna jak bedziesz ogladal to daj znac

  2. #2117
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    miernik lakieru weź ze sobą, przynajmniej będziesz wiedział czego gdzie i ile jest pod lakierem..Szczególnie sprawdź dach, słupki i tylne błotniki bo to najtrudniejsze elementy do naprawy..
    DaviTT

  3. #2118
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Miernik warto mieć, jednak z dystansem do jego wskazań, wiekszos jedzie ogladac auto w przedziale 18-22 tysiace i nawet warte zainteresowania auto po odczytach lakieru okaze sie ze kilka elementów malowane... co jest normalne przy tym wieku auta a na pewno przy tak niskiej cenie. Auta w ori lakierze sa niemal 2x droższe i trzeba to mieć na uwadze, bo głupim gadaniem wkurwić sprzedającego nie trudno :P. Ustalmy czego oczekujemy za jaką cenę i wtedy trzeba jechać, nie robiąc z siebie głupa przy okazji.

  4. #2119

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Lepiej dochodźcie dla czego dany element jest malowany . Bo wiecie "Panie wjechałem w zaspę, obtarłem na parkingu i trzeba było poprawić" to inaczej wygląda nić "Panie dzwona miałem i te części są z innego samochodu".

    Ja mam TT gwoździem przejechane i co mam zrobić? Uznać za dzwona, wraka? xD

  5. #2120
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    jak nic panie! 5 tysi trzeba opuscić na tym!

  6. #2121

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No to niech Pan wraca do domu, ja samochód zatrzymam .
    Takie okazje tylko w Erze.

  7. #2122
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Miernik warto mieć, jednak z dystansem do jego wskazań, wiekszos jedzie ogladac auto w przedziale 18-22 tysiace i nawet warte zainteresowania auto po odczytach lakieru okaze sie ze kilka elementów malowane... co jest normalne przy tym wieku auta a na pewno przy tak niskiej cenie. Auta w ori lakierze sa niemal 2x droższe i trzeba to mieć na uwadze, bo głupim gadaniem wkurwić sprzedającego nie trudno :P. Ustalmy czego oczekujemy za jaką cenę i wtedy trzeba jechać, nie robiąc z siebie głupa przy okazji.

    Elor zupełnie nie chodzi mi o lakier, niech sobie będzie nawet 3x odświeżany, ale dzięki miernikowi lakieru można się dużo dowiedzieć co się z budą działo w czasie użytkowania...Nie ma dosłownie możliwości kupić 13letniej audi nie przemalowywanej tu czy gdzie indziej, ale sztuki które były bardzo mocno rozbite trzeba omijać bo one są po prostu niebezpieczne...By wyłapać taki ulep trzeba mieć miernik

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:02 24-10-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Lepiej dochodźcie dla czego dany element jest malowany . Bo wiecie "Panie wjechałem w zaspę, obtarłem na parkingu i trzeba było poprawić" to inaczej wygląda nić "Panie dzwona miałem i te części są z innego samochodu".

    Ja mam TT gwoździem przejechane i co mam zrobić? Uznać za dzwona, wraka? xD
    Ice właśnie większość ludzi tak podchodzi z miernikiem do zakupu auta, ja uważam że jest to bezsens, uwierz mi że przerysowane i odświeżone auto to nie to samo co auto ze wspawaną ćwiartką, przewróconym autem na boku czy dachowaniu..Żaden ze sprzedających nigdy sie nie przyzna do takich historii, dzięki miernikowi można to wyłapać...Sam lakier jest najmniej ważny
    DaviTT

  8. #2123
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Przerysowane i po lakierze, he he, też zapomnijcie o takich autach, szczególnie po okazyjnej cenie, 99% ma większe przygody niż ryska i pomalowanie, nie ma się co łudzić, ale i takiego dobrze naprawionego auta nie ma co skreślać, bo TT dzielą się na dwie grupy te lepiej i gorzej spasowane, ten 1% to ewelement.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #2124

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Przerysowane i po lakierze, he he, też zapomnijcie o takich autach, szczególnie po okazyjnej cenie, 99% ma większe przygody niż ryska i pomalowanie, nie ma się co łudzić, ale i takiego dobrze naprawionego auta nie ma co skreślać, bo TT dzielą się na dwie grupy te lepiej i gorzej spasowane, ten 1% to ewelement.
    Czyli analizując Twoją wypowiedź rysa to tylko przykrywa "spawanej ćwiartki" u mnie?

  10. #2125
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Czyli analizując Twoją wypowiedź rysa to tylko przykrywa "spawanej ćwiartki" u mnie?
    i po to jest własnie miernik, by sie dowiedziec czy lakier kryje rysę czy bity element
    DaviTT

  11. #2126

    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Szary
    Posty
    16
    Niestety czujnik lakieru niewiele da Cały przód jest z aluminium i czujnik głupieje podając błędne info.

  12. #2127
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez Lukki Zobacz posta
    Niestety czujnik lakieru niewiele da Cały przód jest z aluminium i czujnik głupieje podając błędne info.
    Lukki i tak przodu nie bierze się pod uwage bo po dzwonie nikt nie będzie klepał maski tylko kupi druga i przemaluje...Najważniejsze są słupki, dach i tylne boczki - to elementy których nie da sie juz tak łatwo wymienić - one sa priorytetowe..

    poza tym sa mierniki które smialo mierzą aluminium
    Ostatnio edytowane przez DaviTT ; 24-10-2012 o 17:43
    DaviTT

  13. #2128
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez Lukki Zobacz posta
    Niestety czujnik lakieru niewiele da Cały przód jest z aluminium i czujnik głupieje podając błędne info.
    Co za brednie wypisujesz,po pierwsze z aluminium jest maska i tyle po drugie teraz już najgorsze badziewia mają możliwość sprawdzania aluminium a do tego z ciekawości można na wyświetlaczu sprawdzić właśnie z czego jest dany element karoserii.Nie mniej jednak śmieszą mnie osoby chodzące z czujnikiem wkoło samochodu nie mające pojęcia jak i co sprawdzać,nie ma to jak OKO

  14. #2129
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    a to nie ładnie sie z innych wysmiewiać kolego, nie każdy ma precyzyjne oko i doswiadczenie, tym bardziej jeśli juz na auto sie napalił to wtedy oko juz wiele nie widzi
    Ostatnio edytowane przez DaviTT ; 24-10-2012 o 17:48
    DaviTT

  15. #2130
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    Cytat Zamieszczone przez amldawid Zobacz posta
    a to nie ładnie sie z innych wysmiewiać kolego, nie każdy ma precyzyjne oko i doswiadczenie, tym bardziej jeśli juz na auto sie napalił to wtedy oko juz wiele nie widzi
    żadne wyśmiewanie się , po jaką cholera raz na ruski rok się kolega pokazał i jeszcze wprowadza ludzi w błąd.Skoro nie wiem nie wypowiadam się w temacie.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •