Strona 135 z 761 PierwszyPierwszy ... 3585125133134135136137145185235635 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,025 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #2011
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Wolac to my sobie mozemy za nasze auta ile nam sie podoba, niestety rynek jest inny i widzac po swoim przykladzie ludzie szukaja TT ponizej 20tys. I to jeszcze jak ktos wspomnial z kompletem fantow jak np. komplet kol zimowych w cenie. Na poczatku jak sprzedawalem mialem cisnienie bo stal juz nastepca do kupienia,ale odzew byl prawie zerowy przez miesiac 2 telefony. Jeden koles nawet blagal zeby zarezerwowac,potem umowil sie na dzien i godzine i sie nie zjawil. Wiec sa jeszcze parapety na tym swiecie, teraz nie mam wogole cisnienia i jak zjawi sie konkretny klient to moze autko zabierac ale jak na razie to ludzie chca kupic taniej i potem plakac i inwestowac ale coz ich wybor. A wyswietlen na allegro bylo ponad 1000 w 14 dni.

  2. #2012

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83

    Widział może ktoś tą sztukę?

    http://moto.allegro.pl/audi-tt-i2676880666.html

    Miałem dwa lata temu 225Q w super stanie.. Teraz chciałem chyba znowu wrócić do tego auta i wiem co sądzicie o autach za taką kase, ale po prostu chciałem kupić tanią TT 225Q i ją sobie zrobić, żeby polatać troche (jako drugie auto).. Może ktoś miał przyjemność oglądać to autko? Najbardziej niepewna rzeczą jest dla mnie stan blacharki.. Mechanicznie wszystko jest do ogarnięcia. Myślę, że jutro podjade z miernikiem i zobacze o co tam chodzi Mam 200 km to w sumie mogę zobaczyć..

    Pozdrawiam

  3. #2013
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    nawet jak blacha jest kiepska to policz ile musisz wlozyc i tyle, mechanicznie to jak sam mowisz jest do ogarniecia....a jeszcze z tych 14,5 mozesz urwac...
    ja wczoraj kupilem duzo taniej niz sprzedajacy chcial i wiem ze musze pare zeczy mechanicznych zrobic, ale ogranicza sie to do zawiasow rozrzadu etc....ja sprawdzilem w ASO i powiedziano ze silnik i turbo + naped zdrowe, reszte mozna wymienic...
    pzdrr

  4. #2014

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Tak jak mówisz, w sumie już z ceną też negocjowałem przez tel to tak za 13 tys a wiadomo, że jeszcze coś tam na miejscu można urwać. Licze, że całą będę malował ją całą. Rozrząd,oleje,płyny,hamulce, łożyska etc. to sam sobie zmienię, zderzak ze ze spryskami trzeba kupić..

  5. #2015
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Pomyśl dlaczego na ocynkowanym nadwoziu są takie wykwity rdzy? I ile kitu jest na tym aucie? Widać, że jest totalnie zajechane, ja bym go odpuścił.

  6. #2016

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Koleś twierdzi że ma auto prawie 5 lat i jak ją sprowadzał z Germanów to nie było nić dopiero po jakimś czasie to wyszło.. Nie napalam się ale pojadę zobaczyć co to za auto i wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej. Myślałem,że może ktoś mieszka bliżej albo już widział to autko.

    Pozdrawiam

  7. #2017
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jak uważasz. Dobra renowacja tego samochodu będzie wymagała konkretnych nakładów finansowych. Kolega Hit-Car np kupił TT w nieporównywalnie lepszym stanie, a w doprowadzenie auta do konkretnego stanu włożył 10000 zł. Poczytaj sobie i pomyśl.

  8. #2018

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Wiem znam temat, już miałem TT wiem mniej więcej ile co kosztuje, mechanicznie sam sobie wszystko zrobie części mam 40% taniej, wiadomo że liczniki czy coś ori np. zderzak to już troszkę kosztuje. Myślę, że masz na pewno racje bo nigdy nie przewidzimy wszystkich wydatków zawsze wyjdzie coś po drodze.. Ale mimo wszystko dzięki za opinie, nie mówię że ją kupie ale myślę że podjadę jutro ją oglądnąć. Koleś też dał niską cenę i aukcja się kończy a auta nie sprzedał to też o czymś może świadczyć..

    Pozdrawiam

  9. #2019

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Jest to ULEP I ZŁOM JAKICH MAŁO. PSR2 idź i kup po tuningu będzie lżejszy o 10g SZPACHLI.

    ps. zamaskuj wszystkie spawane ćwiartki

  10. #2020

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Widziałeś to autko? Czy tylko tak twierdzisz po dwóch zdjęciach? Nie mówię, że jest to cukierek, ale też nie oceniam z góry jak nie widziałem auta.

    ICE nie wiem co chcesz powiedzieć swoim postem, ale powiem Ci że skończyły się czasy kiedy na TT mógł sobie pozwolić ktoś w wypchanym portfelem. Trzeba się pogodzić z tym, że jest to auto 13 letnie, cena rynkowa idzie w dół. Też kupiłem TT za 60tys. kilkanaście lat temu i wiem jak to boli jak ktoś 3/4 lata później kupił za 25/30 tys. ale takie są realia i nic na to nie poradzisz. Może pora się pogodzić, że ma się auto za 20 tys a nie za 40... Oczywiście nie chcę tu nikogo obrażać bo sam jestem zwolennikiem tego auta, a tym bardziej tutaj na forum gdzie są prawdziwi pasjonaci tego modelu i dla nich/dla mnie to auto zawsze będzie "ponadczasowe".

    Jak się okaże, że na aucie nie ma samych szpachli, nie było składane z ćwiartek to je kupie i pokaże Ci jak będzie wyglądało później.

    Pozdrawiam

  11. #2021
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    TT 8J 2007r. za 48tys? To jak do tej pory najtańsza oferta na allegro (:
    Druga sprawa, że ze zdjęć to trudno się do czegoś przyczepić (:

    Dla zainteresowanych: Audi TT 2007 SALONOWY (2692186466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    "kompleksowa diagnostyka silnika w ASO" - może był po takim dzwonie, że silnik wymieniali? A może ktoś chce dać kupującemu po prostu prezent na 20 tys

  12. #2022

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Łogarnij się. Ktoś da Ci taki samochód za praktycznie darmo. Co z tego, że lata lecą. Zresztą myśl co chcesz i tak wiesz lepiej.

    Rok temu wraka 180ps 1999r sprzedałem za 14 tys zł więc OGARNIJ SIĘ.

    ps. taki wrak, że ćwiartki trzeba by było spawać

  13. #2023
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie chcę się mieszać ale psr2 napisał
    Też kupiłem TT za 60tys. kilkanaście lat temu i wiem jak to boli jak ktoś 3/4 lata później kupił za 25/30 tys.
    kilkanaście to przynajmniej 11 lat temu więc najstarsza mogłeś kupić 2 letnią TT ( 98 rok pomijam) za 60 tys? chyba że była przystankiem.....
    heh każdy kupuje auto jakie chce , dlatego nie ma sensu dyskusja na forum czy to wrak czy nie. Osobiście by mi się nie chciało kupować za tyle wkładać w nią dziesiątki godzin pracy i pewnie dużą sumę aby mieć to samo co od razu przy kupnie dołożyć naście więcej i te dziesiątki godzin spędzić czasu inaczej. Chyba że chcesz na niej zarobić ale to już wtedy inna kwestia. Zobacz auto napisz jakie jest jak byś w razie kupił i nie chciał tych kół na których stoi to ja się chętnie zamienię na ori 6 ramienne hehe

  14. #2024

    Dołączył
    Dec 2008
    Płeć
    Skąd
    Mieszkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    83
    Paweł-2005 nie pamiętam dokładnie kiedy ale 6/7 lat temu dałem 60tys. jeszcze kupiłem od Majdana jako ciekawostka Fele są ładne też mi się podobają.

    ICE zdaje sobie sprawe, że za 14 tys. nie będzie nie wiadomo co, sam czasem się bawie w sprzedawanie aut i wiem z doświadczenia że Polak nie jest głupi i okazji tak bez niczego nie zrobi chociaż czasami są wyjątki jednak nie myśle, że ta TT to wyjątek. Tutaj myślę bardziej jak Paweł kupić podrobić, pojeździć trochę i sprzedać.Nie mówie, że wiem lepiej po prostu takie jest moje zdanie. Mimo wszystko dzięki za radę. Pojadę zobacze i dam znać, bo widze że nikt chyba jej nie widział z forum.

    Pozdrawiam

  15. #2025
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    To musi byc mega kupa, bo w tej cenie to w DE sa rozwalone. To, ze ktos sobie pisze o tym ASO, juz dawno sie zdewaluowało.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •