Strona 134 z 761 PierwszyPierwszy ... 3484124132133134135136144184234634 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,996 do 2,010 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1996

  2. #1997
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    a moze warto sie zainteresowac autem kolegi z forum:

    SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH HIT-CAR, Audi TT 1.8 T QUATTRO 1.8 - otoMoto.pl

    przynajmniej wiadomo co to jest i jest zadbane i ładnie sie prezentowalo na zlocie z tego co pamietam.

  3. #1998
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    a moze warto sie zainteresowac autem kolegi z forum:

    SALON SAMOCHODÓW UŻYWANYCH HIT-CAR, Audi TT 1.8 T QUATTRO 1.8 - otoMoto.pl

    przynajmniej wiadomo co to jest i jest zadbane i ładnie sie prezentowalo na zlocie z tego co pamietam.
    Jak zejdzie do 18tyś to pewnie będzie zainteresowanie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #1999
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    ok ale jego to nie 2000r? ma S na kierownicy , kwadratowe lusterko? jak to w koncu jest?

  5. #2000

  6. #2001
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Jak brać to od kogoś, kto tym jeździ. Bo kupić od handlarza, bog wie co sie z tym autem działo. A tutaj, nawet jak auto jest po przygodzie to na ogol wiadomo co i jak i wiadomo ze auto jeździ, bo jest uzytkowane, a nie odpicowane i ściagniete na lawecie i leci ściema w twarz jakie to super duper. Tak mi się wydaje.

  7. #2002

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jak zejdzie do 18tyś to pewnie będzie zainteresowanie
    + komplet dodatkowych felg z nówka oponami i roczną gwarancją na samochód że nic się nie popsuję oraz z możliwością oddania gdy po przekręceniu obrotomierza coś się stanie

    Takie samochody teraz szukają nowi.

  8. #2003
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    ICE jestem tu nowka sztuka i nie uwazam ze tak sie powinno szukac, dostajesz to za co placisz...i tak zawsze jest.

    Co do handlarzy - never ever - wole od prywatnej osoby kupic....

  9. #2004
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    chłopaki powiem Wam szczerze, że śmiać mi się chcę. Wszyscy nowi, którzy tu przychodzą piszą o samych szrotach w Polsce. Wystawiłem moje auto wpierw za cenę 31500. Teraz cena to 26500. Nawet telefonu nie ma. Na szczęście nie mam ciśnienia , żeby sprzedać auto. Poprostu pewnie gdyby sprzedał kupiłbym TT8J. W auto wsadziłem ok.13000zł(na ponad 10000 mam FV) w same części nie licząc robocizny. 90% osób która wrzuca tutaj linki, szuka auta do 20 tyś. Za tą kwotę to 1998 może uda się znaleść w nienajgorszym stanie. Dobrze, że nikt nie zadzwonił z propozycją 18 tyś bo chyba bym gościa rozszarpał przez telefon. Kolego hubi_pl piszę datę taką jaka widnieje w dowodzie rejestracyjnym.

  10. #2005
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Kolego HitCar to nie jest do konca tak ze kazdy szuka do 20K. Widzisz, ja postanowilem swoje sprzedac i kupic cos bardziej do zabawy, stanelo na TT. Bladego pojecia nie mam jak to auto sie prowadzi etc, prowadzilem tylko raz w 2001 roku ttke z 99, ale juz nawet nie pamietam jak sie jechalo. Kazdy odrazu zaczyna od allegro zeby poznac ceny i jak ktos jest madry, to zrobi tak jak w zawodach, najnizsze odrzuci...bo to - szrot, nie ma co ukrywac.
    Tutaj jestem nowy, ale caly czas jestem aktywny na w211.pl z racji posiadanego tego modelu i widze co ludzie wklejaja po porade jako super sztuki za grosze, 100K z niemiec a po Vinie widac ze taxi - czyli krecony jak ta lala. Oczywiscie to ze taxi to nie dyskwalifikuje auta, poniewaz w niemczech maja one wzmocnione zawieszenia i uklad jezdny.
    Wracajac do Audi, podoba mi sie niebieski 225 Q, jade jutro jedno obejrzec, ale na chlodno raczej, bedize fajny to go wezme, jak nie to nie....Wiesz auto z 2001 to ma 11 lat za 3 mis to bedzie rocznikowo 12 lat i nie oszukujmy sie nie jest to oldtimer ktory zyskuje na wartosci z kazdym rokiem. Oczywiscie boli to jak traci, ja mam te sama sytuacje, wsadzilem tyle pracy w mojego mercedesa ze szok, kosmetykow do auta w garazu mam wiecej niz swoich w lazience...jak zostawilem wczoraj przed domem auto z kartka sprzedam to sasiad zadwonil czy napewno przemyslalem decyzje bo przeciez tyle serca w niego wlozylem...przejezdzalem tym autem ok 9 tys rocznie, ma 150kkm przejechane....ale to nikogo nie bedzie obchodzilo...jeszcze miesiac temu kupilem piekne felgi na lato zeby juz opon nie przekladac zeby sie nie niszczyly...ale nikt na to nie popatrzy, rynek jest rynkiem i zweryfikuje cene....
    Co do pytania o twoje autko, poprostu spytalem czy to nie 2000 bo kolega elmacho napisal o innego TTce ktora wstawilem ze nie jest 2001 bo ma lusterko od starszej wersji...ja nie widze jeszcze takich roznic dlatego pytam...
    Mam nadzieje ze znajde ladna ttke i dolacze do fajnego tutaj grona osob z w pelni wypelnionym profilem
    pzdr

  11. #2006
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Życzę Ci byś znalazł wymarzone auto. Jednak nie zgodzę się ze stwierdzeniem , że spada na wartości. TT jest na jak najlepszej drodze, do byca youngtimerem. Jeśli kupisz dzisiaj auto z 2000r, w stanie bardzo dobrym, to za 5-8 lat to auto będzie więcej warte niż dzisiaj. Jak widać po tym co tu piszemy, coraz trudniej znaleść auto w 100% bezwypadkowe z przebiegiem poniżej 200000km.

  12. #2007
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Dziekuje.

    Oczywiscie ze ciezko, rynek jest nasycony zlomem a dobre auta z reguly rozchodza sie po znajomych. Powiem Ci ze mocno sie nie zastanawiam czy nie zostawic sobie mercedes i poprostu miec tt dodatkowo. Szkoda mi sprzedawac dobre auto (niski przebieg i bezwypadek), u mnie problem jest taki ze nie mam komu w rodzinie dac, dziewczyna studiuje w angli, ojciec ma jeepa a mama woli male auta i jezdzi Aklasa (ktora wystawilem, jak sprzedam to bedzie musiala jezdzic Eklasa )

    Zobacz tutaj auto ktore ktos wkleil jako ciekawostke allegro TYLKO DZIS TAKA CENA!!! 34900 PRZYJEZDZAJ (2674100466) - motoAllegro przeciez to wola o pomste do nieba, przod zlozony chyba w stodole...ktos nieswiadomy kupi i pozniej sie pojawi na forum w dziale POMOCY!!!
    auto z 07 kosztuje okolo 75-80

  13. #2008
    Awatar PietruchM
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    1+1
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    501
    HitCar Czemu pozbywasz sie auta które tak mocno doinwestowałeś ? Ogólnie jakbyś opisał historię swojej TT zainteresowanie pewnie by wzrosło bo żaden nowy nie zna twojego auta i to ze jest z forum niewiele mówi.

  14. #2009
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez PietruchM Zobacz posta
    HitCar Czemu pozbywasz sie auta które tak mocno doinwestowałeś ? Ogólnie jakbyś opisał historię swojej TT zainteresowanie pewnie by wzrosło bo żaden nowy nie zna twojego auta i to ze jest z forum niewiele mówi.
    Ja średnio auto zmieniam co 7-8 miesięcy. To jest moja pasja. Wkładam w auto drugie tyle za ile kupiłem i sprzedaje. Tak robiłem poprzednio,wszystkie auta były opisywane na forach odpowiednich dla danego modelu. Poprostu lubię zmiany. A auta są jedyną rzeczą na co wydaje pieniądze. Historia mojej TT jest na forum w dziale nasze auta. Poza sprzęgłem,któremu nic nie dolega, to reszta gratów jest nowa począwszy od silnika, przez kompletne zawieszenie. W aucie są 2 rzeczy do zrobienia. Założenie sprysków reflektorów(koszt ok 700zł) oraz wymiana wkładki zamka.

  15. #2010
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    TT 8J 2007r. za 48tys? To jak do tej pory najtańsza oferta na allegro (:
    Druga sprawa, że ze zdjęć to trudno się do czegoś przyczepić (:

    Dla zainteresowanych: Audi TT 2007 SALONOWY (2692186466) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •