Strona 123 z 761 PierwszyPierwszy ... 2373113121122123124125133173223623 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,831 do 1,845 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1831

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    2
    Audi TT 1.8 Turbo 180 KM 99 rok (2552200343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Witam, ja bym prosił o ocenę tego modelu. Właściciel powiedział, że nowa szyba kosztuje 150-250zł w internecie, czy to rzeczywiście prawda? Poza tym nie dopatrzyłem się czegoś niepokojącego, dlatego pytam Was

  2. #1832
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Nawet jak by szyba kosztowala 500zl to cena za to cabrio te mega promocja, normalnie brac...a potem sie martwic. Kolego placac tyla za cabrio nie mysl ze bedzie w super stanie i bez wkladu finansowego.

  3. #1833
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Nawet jak by szyba kosztowala 500zl to cena za to cabrio te mega promocja, normalnie brac...a potem sie martwic. Kolego placac tyla za cabrio nie mysl ze bedzie w super stanie i bez wkladu finansowego.
    Auto było już u nas oceniane parę miesięcy temu, więc są dwie opcje: opcja nr 1- właściciel nadal buja się ze sprzedażą auta (co przy tak niskiej cenie jest jednoznaczne- mamy do czynienia ze szrotem, którego nie opłaca się brać nawet na części), opcja nr 2- ktoś wtedy kupił to auto i już stara się go pozbyć, na dodatek ze sporą stratą. Jak widzisz obie te opcje nie są korzystne i nie przemawiają za autem. Jeżeli nie masz daleko to przejedź się i je obejrzyj, zawsze to jakieś (w tym wypadku raczej przykre) doświadczenie.

  4. #1834
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    TTka trup, omawiana juz pare razy, chyba tez znajdziesz ja w "omijać szerokim łukiem"

  5. #1835
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Cytat Zamieszczone przez bboy Zobacz posta
    Veni Vidi Vici.. musze przyznac ze ten egzemplarz po wstepnych moich ogledzinach to najlepszy jaki widzialem w tym malym przedziale cenowym.Tak jak pisal Elor samochod w srodku nie nalezy do super zadbanych ale po kilku godzinach starannego czyszczenia mozna doprowadzic wszystko do ladu. Jestem umowiony jutro na zaprzyjaznionej stacji diagnostycznej na powazniejsze ogledziny tej TTki i jesli wszystko bedzie wporzadku prawdopodobnie stane sie pelnowartosciowym uzytkownikiem tego forum
    Cóż, wobec tego czekamy na info

  6. #1836
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    witam, prosze o ocene modelu, Oferta - Audi TT - Witam. Mam do sprzedania zadbane AUDI TT 1.8 180 KM. Samochód posiadam od trzech lat, serwisowany w jednym serwisie - książka serwi , rozumiem że przebieg można włożyc miedzy bajki, a podwojny tłumik to rzeźba albo atrapa, (mozecie mi powiedziec o co chodzi z tylnym zderzakiem? pomijam jakośc wycięć i rodzaj końcówek, ale ten zderzak wygląda jakos dziwnie, nie ma blendy tylko jakas luka, to chyba nie oryginał?) jakies inne spostrzezenia ?
    Przebieg tak jak piszesz, jak na auto 11 letnie to coś za niski, średnio auta mają po około 150tyś , skóra na fotelach świadczy o wyższym, trochę zajechana.
    Przebieg musisz sprawdzić, poproś o VIN.
    Co do zderzaka to nie jest to oryginał, pewnie wymieniony i dodany wydech z dwoma końcówkami (tuning). Zawsze można podejrzewać małe kuku w tył i wymianę na taki.
    Na czarnej ciężko coś znaleźć, nie ma zdjęć pod maską, nie widać czy posiada naklejki pod maską czy przy zamkach od drzwi.

    Cena może sugerować, że auto jest ok i jak nie masz daleko to podjedź pooglądać.

  7. #1837
    Awatar marxel
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Silesia
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    37
    gdzie sprawdzic VIN? w aso usłyszałem ze moga sprawdzic tylko w przyoadku gdy jest oryginalna ksiązka serwisowa .. :O

  8. #1838

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez mozzartos Zobacz posta
    Audi TT 1.8 Turbo 180 KM 99 rok (2552200343) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Witam, ja bym prosił o ocenę tego modelu. Właściciel powiedział, że nowa szyba kosztuje 150-250zł w internecie, czy to rzeczywiście prawda? Poza tym nie dopatrzyłem się czegoś niepokojącego, dlatego pytam Was
    Dzięki za odpowiedzi! Piszę teraz z komórk i więc sorry za składnię.właściciel zbudował jakiś samochód ale nie mógł go sprzedać i wymienił się za to audi, co by s zgadzało z tym co piszecie że ktoś go sprzedawał ok3 miesięcy temu.co do sekcji omijania szerokim łukiem to sprawdzę to w domu na komputerze.

    Co znaczy dla Was złom i trup? Bo rozumiem że jeśli macie tt za 30-40 tys. to taki model jest złomem.ja wcześniej jeździłem fiatem bravo z96r.i też był złomem ale dobrze się sprawował i był pewnym samochodem mimo wszystko.

  9. #1839
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez marxel Zobacz posta
    gdzie sprawdzic VIN? w aso usłyszałem ze moga sprawdzic tylko w przyoadku gdy jest oryginalna ksiązka serwisowa .. :O
    tutaj: http://www.klubtt.pl/porady-przy-kup...po-nr-vin.html

  10. #1840
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    mozzartos, naprawdę....jak na tym forum mówią że samochód jest złomem to coś o tym świadczy, tym bardziej że parę osób już ją opisywało.
    Masz tutaj przed sobą spore grono fachowców od tego jak ma jeździć i wyglądać zdrowa sztuka TTki.

    Jest strasznie małe prawdopodobieństwo że zadbana TTka będzie kosztowała poniżej 19-20 tyś. To nie jest samochód tak popularny jak Octavia I, Golf III czy Ford Focus...

    Masz tutaj stronę: mobile.de – Gebrauchtwagen und neue Autos – Deutschlands größter Fahrzeugmarkt., sprawdź jakie przebiegi mają auttka z tego rocznika za naszą granicą zachodnią i jakie są ich ceny....wnioski wyciągniesz sam

    p.s. Audi TT w Polsce z salonu kupiło niewiele osób bo to nie jest samochód rodzinny (czyli że nie mieszczą się w nim rodzice + dzieci w wieku gimnazjalnym + dziadkowie + pies + 2 koty i rybki...uwierz mi, serio) i jego nie kupuje się rozumem tylko sercem, a TTki spoza granicy nie są sprowadzane w całości, chyba żę w imporcie indywidualnym, ale to już inna kwestia...
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 23-08-2012 o 12:57

  11. #1841
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez mozzartos Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedzi! Piszę teraz z komórk i więc sorry za składnię.właściciel zbudował jakiś samochód ale nie mógł go sprzedać i wymienił się za to audi, co by s zgadzało z tym co piszecie że ktoś go sprzedawał ok3 miesięcy temu.co do sekcji omijania szerokim łukiem to sprawdzę to w domu na komputerze.

    Co znaczy dla Was złom i trup? Bo rozumiem że jeśli macie tt za 30-40 tys. to taki model jest złomem.ja wcześniej jeździłem fiatem bravo z96r.i też był złomem ale dobrze się sprawował i był pewnym samochodem mimo wszystko.
    Wszystkie TT to złomy, mamy specjalny dział na forum i wymieniamy się ćwiartkami, każdy ma trochę innej TT i tak jest kolorowo. Obstawiamy zakłady na jakość spawów. Zawsze podczas jazdy 260 km/h właścicielowi bije serducho i się zastanawia która ćwiartka tym razem odpadnie. Jak komuś odpadnie, to zwycięzca zgarnia TT. Oczywiście jeśli coś z niej zostało, czasem tylne siedzenie się zachowa i popielniczka. Jest wiele chętnych, którzy kupią takie auto od nas. Nie wiemy jeszcze jak to robią, ale później samochody mają wszystkie koła i nawet potrafią jechać do przodu. Jak nasi nie są chętni na kupno takiej TT, to na Litwie aż się biją o nią.

    Nie ma sensu kupować TT jak można dalej jeździć Fiatem.


    Poza tym po co się pytasz czegoś na forum jak sam wiesz lepiej i masz lepszą wiedzę? Wiele osób tutaj wchodziło i chciało brać najtańszą, ale jak chcieli bezwypadkową, to cena jednak trochę im wzrosła. Jak nie przejmujesz się stanem samochodu, poduszkami itp. i nie martwisz się w ogóle o swoje życie i innych, to nie zawracaj nam głowy, tylko kup co uważasz. Może akurat pod blachą kryje się jakiś fiacik, będzie 2 w 1

  12. #1842

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Tomasso, Elor i reszta w temacie siema. Bylem z tt na stacji diagnostycznej,,zawieszka spoko amorki z tylu jeszcze 75% po podpieciu okazalo sie ze jest walnieta sonda od mieszanki ale ponoc ze oryginalna mozna kupic juz za 300zl (wyprowadzcie mnie z bledu jesli sie myle) tak to autko w dobrym stanie technicznym poduchy klima esp wszystko jak trzeba.Od dzis wieczor bede (mam nadzieje)dumnym wlascicielem tego oto autka: Oferta - Audi TT - Auto sprowadzone w 2008 roku, i od tego czasu jestem jego właścicielem, spisuje się bardzo dobrze.Przebieg 200tyś rzeczywisty. na dodatek musze dodac ze zrobilismy z obecnym wlascicielem sporo km po miescie i wskazowka od paliwa ledwo sie ruszyla co mnie bardzo cieszypozdrawiam BBoy

  13. #1843
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    bboy, akurat wskazówka paliwa na blacie w TT to nie jest za bardzo miarodajny argument: http://www.klubtt.pl/ogallne/2051-li...ki-zegary.html U mnie po zakupie w połowie jej skali brakowało już paliwa w baku, hehe ale w miarę łatwo to naprawić.

    3 mam kciuki i po zakupie czekamy na nowe fotki

  14. #1844

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
    Wszystkie TT to złomy, mamy specjalny dział na forum i wymieniamy się ćwiartkami, każdy ma trochę innej TT i tak jest kolorowo. Obstawiamy zakłady na jakość spawów. Zawsze podczas jazdy 260 km/h właścicielowi bije serducho i się zastanawia która ćwiartka tym razem odpadnie. Jak komuś odpadnie, to zwycięzca zgarnia TT. Oczywiście jeśli coś z niej zostało, czasem tylne siedzenie się zachowa i popielniczka. Jest wiele chętnych, którzy kupią takie auto od nas. Nie wiemy jeszcze jak to robią, ale później samochody mają wszystkie koła i nawet potrafią jechać do przodu. Jak nasi nie są chętni na kupno takiej TT, to na Litwie aż się biją o nią.
    Nieee jak mogłeś sekret naszego forum zdradzasz teraz trzeba poprawić jakoś i maskowanie spawów

  15. #1845
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Niestety wlasnie zegary i zwłaszcza wskazówki od paliwa padają jak komary na jesieni ))))))... ale jesli jestes zadowolony to kupuj auto bo to Ty głownie bedziesz nim jeździł, ja teraz patrząc z perspwktywy czasu, odlozylbym wiecej kasy i za ttką raczej ponizej 38-42tys pln bym sie nie rozgladał, bo dopiero na mobile.de zobaczylem jak wyglada ZADBANE auto z normalnym przebiegiem i w jakich cenach chodzą, w PL wiekszość to szrot, mojej TTce też daleko do naprawde zadbanego smaochodu i żaluje ze sie tak pospieszyłem, a teraz wez to panie sprzedaj i kup drugie nie ma tak łatwo. Pozdrawiam

    wrzucę fotę mojego ulubieńca

    http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-...05&tabNumber=2

    Teraz looknij na foty swojej wybranki, a potem jeszcze raz na mojego ulubieńca :P widzisz roznice? Bo wyglądają niemal jak dwa totalnie różne modele samochodów. I najlepsze jest to, że dołożysz jesszcze parę tysi i masz szanse kupic auto dużo bardziej zadbane, nie wiem ile dokladnie ICE zapłacił za swoją, ale znalazł naprawde w bardzo dobrym stanie samochód. Da się? Da. Ale nie ma się co napalać. Dobrze Ci radzimy, nikt na złość nie robi.

    Tu dla przykładu masz auto z przebiegiem 210 tysięcy we wmiarę przystępnej cenie, zobacz na siedzenia, kierownicę i ich stan... znajdz podobne na otomoto.pl czy allegro.

    http://szukaj.pl.mobile.eu/samochod-...5&tabNumber=2#

    Za to znajdziesz mnostwo z 50 tysiecy nnizszym przebiegiem za zniszczone jak cholera. O czym to świadczy? Nie wiem czy juz wiesz co chcę ci przekazać. Kolejna sprawa, będzie Ci cieżko potem odsprzedać auto bez lotki. Bo niemal każdy kto chce TT kupic wlezie tu na forum i od razu mu wszyscy odradzą albo ją domontujesz, albo bedzie problem. Co innego auto KubyFRS, jego nie ma lotki, ale zna sie na rzeczy i jest klubowiczem, wyszyc wiedzą o co chodzi z jego autem, a tutaj samochód z ulicy, nie wiadomo co i jak.

    O tym aucie za 16 tysiecy nawet nie będe pisał bo w tej cenie to ludzie starego golfa szukają, a nie auta segmentu G ktore w dobrym stanie trzyma cenę 40-60 tysięcy a w sportowych wersjach i po 70tys. Ciekawe czy Porsche Panamere z okazji za 40 tysięcy też byś kupił
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 23-08-2012 o 14:49

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •