Strona 121 z 761 PierwszyPierwszy ... 2171111119120121122123131171221621 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,815 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1801
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Super igła ja bym brał śmiało. Bardzo bardzo bardzo fajna. Unikalny model. Model prototypowy bo nic w nim nie pasuje.
    Jak już ICE tak mówi, to musi coś w tym być.

    Jak szukasz TT za darmo, to jedź i ją zobacz, może akurat jakoś jeździ i nie zepsuje się podczas oględzin. Od razu uprzedzam, że na forum nie znamy się na diagnozowaniu zagazowanych aut (jak odliczysz koszty sekwencji, to coś dziwnie tanio wychodzi ta TT). Zapytaj się właściciela co jest w niej do zrobienia

  2. #1802

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Legnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    99
    Rocznik
    1998
    Kolor
    srebro
    Posty
    3
    Dziękuje za odpowiedzi, auto nie ma być dla mnie tylko dla znajomego. Właściciel przyznał się że auto było lekko bite z przodu. Czytałem dział co warto sprawdzać przy kupnie TT ale na szczegóły które przedstawiliscie nie zwrócilem uwagi. Auto nie ma być super okazją w która włoży się pozniej tyle samo za ile się je kupiło. Czy coś jeszcze mogę powiedzieć że nie pasuje w tym aucie żeby wybić z głowy znajomemu te pomysł?

  3. #1803

  4. #1804
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    W samochody z gazem ( czytaj AUDI TT ) nie radzę się pchać. Skoro ktoś oszczędzał na paliwie, to wiedziony ekonomią mógł oszczędzać na wszystkim w samochodzie. Kwestia do myślenia.
    Czarna TT z Wałbrzycha w wersji 180, bez Q i z podwójnym wydechem chyba nie jest 100% oryginałem ( choć napisane, że wydech podwójny Power Motive, więc może się tego nie czepiajmy ).
    Ostatnia z Q, ale to oferta komisowa, więc tu radzę szczególną uwagę. Wszak metodologię działania komisów znamy.

  5. #1805

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    Dzięki za sugestie. Mam podobne obawy co do gazu, choć z drugiej strony znam sporo osób, które zakładają gaz tylko w celu oszczędzenia na kosztach paliwa, a na eksploatacji już nie.
    Ten egzemplarz z Wałbrzycha wydaj się ciekawy. Sprowadzony co prawda z Włoch przez handlarza, ale podobno przebieg potwierdzony w serwisie (nie wiem czy można w to wierzyć). Robiony był tylny narożnik - są zdjęcia przed naprawą i wygląda to na coś drobnego. Wydech jest wymieniony na dwururkę. Gdzieś wyczytałem, że zdecydowanie lepiej szukać tt z Niemiec niż Włoch - co o tym sądzicie?

    Ta z salonu wygląda chyba ciekawie?

  6. #1806

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez raf Zobacz posta
    Dzięki za sugestie. Mam podobne obawy co do gazu, choć z drugiej strony znam sporo osób, które zakładają gaz tylko w celu oszczędzenia na kosztach paliwa, a na eksploatacji już nie.
    Ten egzemplarz z Wałbrzycha wydaj się ciekawy. Sprowadzony co prawda z Włoch przez handlarza, ale podobno przebieg potwierdzony w serwisie (nie wiem czy można w to wierzyć). Robiony był tylny narożnik - są zdjęcia przed naprawą i wygląda to na coś drobnego. Wydech jest wymieniony na dwururkę. Gdzieś wyczytałem, że zdecydowanie lepiej szukać tt z Niemiec niż Włoch - co o tym sądzicie?

    Ta z salonu wygląda chyba ciekawie?
    Ta z salonu to MINA . Już była oglądana wcześniej stała za 30+. Salon w tle robi mokro w gaciach pewnych ludzi xD haha

  7. #1807

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    Posty
    5
    A pamiętasz co konkretnie z nią było nie tak? Cena jak za ten model ciekawa, ale do komisów przy salonach nie mam szczęścia. Dwa lata temu chciałem kupić fiata 500 z ASO w Tychach. Samochód roczny, przebieg mały tyle, że po oględzinach okazało się, że ktoś zapomniał dodać, że samochód służył jako amfibia podczas powodzi W ASO byli mocno zdziwieni, a po tygodniu zadzwonili, że mogą zrobić promocję minus 30% na ten model. Ciekawe czy znalazł się chętny.

  8. #1808

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez raf Zobacz posta
    A pamiętasz co konkretnie z nią było nie tak? Cena jak za ten model ciekawa, ale do komisów przy salonach nie mam szczęścia. Dwa lata temu chciałem kupić fiata 500 z ASO w Tychach. Samochód roczny, przebieg mały tyle, że po oględzinach okazało się, że ktoś zapomniał dodać, że samochód służył jako amfibia podczas powodzi W ASO byli mocno zdziwieni, a po tygodniu zadzwonili, że mogą zrobić promocję minus 30% na ten model. Ciekawe czy znalazł się chętny.
    Chyba była bita przód. Przebieg jaki chcesz Ci ustawią i coś jeszcze ale nie pamiętasz. Trzeba by było temat przeglądnąć.

    O coś znalazłem:
    Jeśli chodzi o TT ze Świdnika (salon audi Danelczyk), już o niej troszkę napisałem, ponieważ byłem ją obejrzeć. Na zdjęciach wygląda nawet nieźle, w realu jest dużo gorzej. Musiała mieć barwną i burzliwą przeszłość, tu i ówdzie stuknięta, źle spasowane elementy (maska tragiczna), brudna i ogólnie zmęczona. Na liczniku przebieg niski ale ile ma, nie wie nikt! Nie polecam.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 19-08-2012 o 14:14

  9. #1809
    Awatar Jeremy
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    Pce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    47
    Witam.
    Prosiłbym was znawcy by ktoś rzucił okiem na tą aukcję:

    Audi TT 1,8 Turbo, skóra, ksenony, klima, BOSE (2556186499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Osobiście nie jestem jakimś specem w dziedzinie TT i raczej nie dostrzegłem w tej aukcji nic odrzucającego.
    Więc pomoże ktoś?

    Z góry wielkie dzięki

  10. #1810
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Nie wierzę, że ma 147 tyś

  11. #1811
    Awatar WW
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubaczów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    398
    Ten przebieg to jakaś kpina siedzisko kier. grubo ponad 300 000

  12. #1812
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez Jeremy Zobacz posta
    Witam.
    Prosiłbym was znawcy by ktoś rzucił okiem na tą aukcję:

    Audi TT 1,8 Turbo, skóra, ksenony, klima, BOSE (2556186499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Osobiście nie jestem jakimś specem w dziedzinie TT i raczej nie dostrzegłem w tej aukcji nic odrzucającego.
    Więc pomoże ktoś?

    Z góry wielkie dzięki
    Ciężko coś zobaczyć - zdjęcia po obróbce, chociaż jakby prawy przedni błotnik ma inny odcień, ale to może być wina ustawienia auta i zacienionego boku (może była jakaś mała kolizja, co nie neguje auta).
    Skóra jak na 140tyś troszeczkę zmęczona, ale ujdzie.
    Naklejka na ramce od tablicy sugeruje, że sprzedawca robił renowację lakieru przed sprzedażą.

    Poproś gościa o dodatkowe zdjęcia (nie obrabiane) z każdej strony i pod maską, wrzuć w ten temat.

  13. #1813

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    kielce
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Witam chlopaki potrzebuje pomocy przy zakupie tt ,jestem tu nowy mieszkam w kielcach i jutro jade obejrzec ta...przy okazji chcialem przestrzec wszystkich przed srebrna tt z gazem z sandomierza bo jest cala malowana razem z uszczelkami wszystkimi ktos strasznie spiepszyl sprawe..........a w tym linku zamieszczam ta ktora jutro ide ogladac mozecie cos podpowiedziec?? dzieki z gory!pozdrowki. Oferta - Audi TT - Auto sprowadzone w 2008 roku, i od tego czasu jestem jego właścicielem, spisuje się bardzo dobrze.Przebieg 200tyś rzeczywisty.

  14. #1814
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Hmmm, interesująca aukcja. Wizualnie ten samochód jest dla mnie bez zarzutu. 147tyś pasuje logicznie "jako drugie auto w rodzinie". Środek ładny, seryjnie wyposażony - nie widać gołym okiem by były wymieniane jakieś cześci (np poduszka=inna kierownica). Siedzenie kierowcy mocno wyeksploatowane, a te gęste zmarszczki na fotelach to może z braku impregnacji i odmładzaniu skóry. Może często też stała na słońcu.
    Moim zdankiem warto podjechać do sprzedawcy i dokonać dalszych oględzin. A nóż widelec to właśnie "TA" 180tka w fajnej cenie?

  15. #1815
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jeremy Zobacz posta
    Witam.
    Prosiłbym was znawcy by ktoś rzucił okiem na tą aukcję:

    Audi TT 1,8 Turbo, skóra, ksenony, klima, BOSE (2556186499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Osobiście nie jestem jakimś specem w dziedzinie TT i raczej nie dostrzegłem w tej aukcji nic odrzucającego.
    Więc pomoże ktoś?

    Z góry wielkie dzięki
    Kupiony i serwisowany w PL więc przebieg łatwo zweryfikować chodz trochę schetany jak na niespełna 150tyś ale mniejsza o to, warto obejrzeć.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •