Strona 115 z 761 PierwszyPierwszy ... 1565105113114115116117125165215615 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,725 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1711
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Zaraz trzeba będzie założyć dział pt. "Kupujący których trzeba omijać szerokim łukiem"

    Pozdrawiam!
    Hehe, dobre dobre jasiel!
    Limbo, a myślałem, że nie będziesz miał o nas dobrego zdania, ale miło że jednak nie wszyscy warszawiacy należą do grupy znienawidzonych przez całą Polskę..
    Staram się pozostawić po sobie zawsze dobre zdanie, a Pan od kanału dorobił sobie do dniówki.

    Sorry za OT.

  2. #1712
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta

    Sorry za OT.
    OK ale wystarczy już Panowie , ten dział nie jest do takich dyskusji









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #1713

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    48
    Oferta - Audi TT S - Wnętrze bardzo ładnie utrzymane, tapicerka, kierownica i gałka od skrzyni biegów niepowycierana. Właściciel auta Niepalący. Siln to wracajac do tematu jakies opinie ktos zna ?? Mi się nie podobają te fotele czemu akurat niebieskie ?

  4. #1714
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Były z niebieskimi fotelami, już takie widziałem.
    Z opisu dowiadujemy się, że ma 8 poduszek, ale z tego, co ja się orientuję, to powinno być tylko 4. I nie wiem, jak przedstawia się kwestia z klimatyzowanym schowkiem ( było coś takiego w ofercie dla 8N? ). Również kierownica wielofunkcyjna, czujniki parkowania i niezależne ogrzewanie tutaj raczej nie występuje ( kierownica na 100%, reszty dokładnie nie widać, ale czujniki parkowania na zdjęciach tej jakości powinny być widoczne ).
    Po co tuba w bagażniku, skoro jest BOSE?
    Lusterko też nie jest oryginalne dla tego rocznika, powinno być owalne.
    A co on ma przytwierdzone na desce?
    W prawym, przednim fotelu od prawej strony brak dźwigni do złożenia oparcia fotela.
    To tyle, co zauważyłem na szybko.

  5. #1715

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Hm, dodatkowo schowek quattro o ile dobrze widzę, a nie ma nic w opisie o tym, że quattro.

  6. #1716
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez singl0r Zobacz posta
    Hm, dodatkowo schowek quattro o ile dobrze widzę, a nie ma nic w opisie o tym, że quattro.
    Podłoga jasno obrazuje, że jest to wersja FWD. Dokładnie nie widać, co za znaczki są umieszczone na samochodzie..

  7. #1717
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    Cytat Zamieszczone przez tomek666777 Zobacz posta
    Oferta - Audi TT S - Wnętrze bardzo ładnie utrzymane, tapicerka, kierownica i gałka od skrzyni biegów niepowycierana. Właściciel auta Niepalący. Siln to wracajac do tematu jakies opinie ktos zna ?? Mi się nie podobają te fotele czemu akurat niebieskie ?
    Akurat taka konfiguracja wnętrza podsufitka też jest niebieska, też mam w takiej konfiguracji środek, czy ładny czy nie rzecz gustu. W A6 nie podoba mi się niebieskie wnętrze może dlatego że to już wieksze auto a do małego sportowego daje radę. Dla mnie najładniej wyglądają czerwone skóry jak w wersji Audi TT American Le Mans Series które na forum jest ogłaszane do sprzedaży.

  8. #1718

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
    Akurat taka konfiguracja wnętrza podsufitka też jest niebieska, też mam w takiej konfiguracji środek, czy ładny czy nie rzecz gustu. W A6 nie podoba mi się niebieskie wnętrze może dlatego że to już wieksze auto a do małego sportowego daje radę. Dla mnie najładniej wyglądają czerwone skóry jak w wersji Audi TT American Le Mans Series które na forum jest ogłaszane do sprzedaży.
    Jest do sprzedaży ale zdjęcia samochodu skrupulatnie ukrywane przez sprzedającego który do Anglii zachęca do obejrzenia TT. Naaa pewno sprzeda. Ostatnio jak widziałem ją na allegro to w bagażniku była lekko mówią "wybrakowana"

  9. #1719
    Awatar kamro666
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łaziska Górne
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1988
    Kolor
    černý
    Posty
    13

    proszę o poradę

    Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT w kolorze czarnym, samochodem jeździla kobieta auto jak na swoje lata w stanie bdb, alufelgi 17", klimatyzacja nabita to link do audi które ostatnio oglądała żona, prosił bym o to abyście rzucili okiem na fotki i coś o nim powiedzieli, nie znam się na tym modelu. Cena trochę niska, lecz żona powiedziała że sprzedawca osobiście jeździ samochodem i budzi zaufanie. Powiedzcie czy na pierwszy rzut oka idzie się do czegoś przyczepić i czy opłaca się gruntownie przejrzeć ten samochód.
    dodam że żona przy oględzinach zeszła do 15500.

  10. #1720
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez kamro666 Zobacz posta
    Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT w kolorze czarnym, samochodem jeździla kobieta auto jak na swoje lata w stanie bdb, alufelgi 17", klimatyzacja nabita to link do audi które ostatnio oglądała żona, prosił bym o to abyście rzucili okiem na fotki i coś o nim powiedzieli, nie znam się na tym modelu. Cena trochę niska, lecz żona powiedziała że sprzedawca osobiście jeździ samochodem i budzi zaufanie. Powiedzcie czy na pierwszy rzut oka idzie się do czegoś przyczepić i czy opłaca się gruntownie przejrzeć ten samochód.
    dodam że żona przy oględzinach zeszła do 15500.
    Nieciekawa sprawa może być z autem, już po zdjęciach widzę brak naklejek na ościeżnicach drzwi, więc w najlepszym wypadku były tylko malowane, poza tym różna wielkość szczelin, przebieg 170000km jest totalnie nieprawdziwy. Cena niezbyt dobrze wróży, podejrzewam że aby doprowadzić auto do porządku trzeba będzie dorzucić jeszcze przynajmniej połowę tego, więc nie jest to żadna okazja. Osobiście nawet po zdjęciach widzę że szkoda by mi było kasy na dojazd czy sprawdzenie auta w serwisie.

  11. #1721
    Awatar kamro666
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łaziska Górne
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1988
    Kolor
    černý
    Posty
    13
    Dzięki za szybką odpowiedź, pewnie ostudzi zapał żony na ten egzemplarz.

  12. #1722

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    48

  13. #1723

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Żadna naklejka klubowa ktoś od tak sobie nakleił.
    Było bankowo coś robione i przebieg cofany. Prawy błotnik potwierdza to. Pod maską nie ciekawie. 100% że po oględzinach na żywo + miernik szpachli samochodu nie kupisz.
    Jak masz blisko to jedź oglądnij, a nuż się mylę i nie jest taka zła.

    ps. fotele też cudne.

  14. #1724

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    bialystok/waw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    72
    Cytat Zamieszczone przez kamro666 Zobacz posta
    Oferta - Audi TT - Sprzedam Audi TT w kolorze czarnym, samochodem jeździla kobieta auto jak na swoje lata w stanie bdb, alufelgi 17", klimatyzacja nabita to link do audi które ostatnio oglądała żona, prosił bym o to abyście rzucili okiem na fotki i coś o nim powiedzieli, nie znam się na tym modelu. Cena trochę niska, lecz żona powiedziała że sprzedawca osobiście jeździ samochodem i budzi zaufanie. Powiedzcie czy na pierwszy rzut oka idzie się do czegoś przyczepić i czy opłaca się gruntownie przejrzeć ten samochód.
    dodam że żona przy oględzinach zeszła do 15500.
    być może to kwestia zdjęcia, ale patrząc na ostatnie foto, wydaje mi się że oba koła są tak jakby niesymetrycznie "zamocowane" w nadkolu. nie zdziwię się, jeśli coś tam było kombinowane z zawieszeniem.

    poza tym, cena 15k to naprawdę śmieszne pieniądze jak za TT i osobiście, gdybym miał swoje auto oddać za taką kasę (bo tak wygląda rynek) to bym go zwyczajnie nie sprzedał. podobne podejście ma chyba większość dbających o swoje auta użytkowników, dlatego pod młotek za 15-20k idą głównie wyeksploatowane, zajeżdżone okazy.

  15. #1725

    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    2
    Witam zgromadzonych czy wie ktos moze cos na temat tego Auta Audi TT Quattro 225km Ksenon, Bose...... (2478680752) - motoAllegro . Dziekuje za Wszelkie informacje.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •