Strona 111 z 761 PierwszyPierwszy ... 1161101109110111112113121161211611 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,665 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1651

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Sek w Tym Jaqob ze MK2 potrafi kosztowac 30k rocznie.
    Mk1 jakiej szukam to wydatek okolo 35.000 bo zalerzy mi na Q i na mocy. I reszte sobie bede wkladal w autko modzil, srodzil...

    Moim zdaniem roznica w jezdzie Mk1 a Mk2 wynika glownie z wlasciwosci trakcyjnych. FWD mk1 myszkuje jak dziki. A moja mk2 zawsze szla prosto jak przecinak. Jest jeszcze kwestia przyczepnosci. MK2 q jest przyklejona na nawet bardzo ostrych skrekac skretach. mk1 FWD jest juz na nich niebezbieczna.
    Nie mówię, że ośka to ideał ale. Panie nie przesadzaj z tym myszkowaniem i nie trzymaniem toru jazdy...

  2. #1652
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Sek w Tym Jaqob ze MK2 potrafi kosztowac 30k rocznie.
    Mk1 jakiej szukam to wydatek okolo 35.000 bo zalerzy mi na Q i na mocy. I reszte sobie bede wkladal w autko modzil, srodzil...

    Moim zdaniem roznica w jezdzie Mk1 a Mk2 wynika glownie z wlasciwosci trakcyjnych. FWD mk1 myszkuje jak dziki. A moja mk2 zawsze szla prosto jak przecinak. Jest jeszcze kwestia przyczepnosci. MK2 q jest przyklejona na nawet bardzo ostrych skrekac skretach. mk1 FWD jest juz na nich niebezbieczna.
    30 tys rocznie MK2? Co cię tyle kosztuje?!
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #1653
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Sek w Tym Jaqob ze MK2 potrafi kosztowac 30k rocznie.

  4. #1654
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Gumy zima/lato 10k, (Zanim zapytasz blerx kup sobie felgi 19cali ) przeglad wymina olei klockow dwa razy do roku u idczaka 10k (ja nie dlubie w samochodach bo sie na tym nie znam robia to za mnie mechanicy) zalozylem stereo + woofer i glosniki 5k. pierdoly, naprawy urwanych spoilerow, dorabianie, kluczyka, oleje, statatata 5k = 30k Wiem Blerx ze to wartosc Twoje fury i tego nie ogarniasz dlatego odpowiadam ironicznym usmieskziem na Twoj glupawy znaczek ;D luz.

    Sek w tym kolejny Jaccob ze nie mam cisnienia na szpanowanie fura. Juz to mialem i kosztowalo mnie to kupe kasy. Glupota tylko moja. Teraz to widze. Nie mam potrzeby wzbudznia zazdrosci u ludzi a laski leca na moje IQ+EQ+rozmiar klaty.
    Moje audi stoi rozbite na parkingu i niechcialo mi sie od 1,5 miesiaca wzywac nawet goscia od PZU zeby cos z tym robic. (zapytaj Ziembola)

    Ja nie ma strony na Facebooku o moim samochodzie i nie opowiadam wszystkim ze jezdze MK2 z 2009. Nie mam nawet jednego zdfjecia z FB sugerujacego ze mam MK2
    NIe jestem na forum tez 24/h bo mam zycie poza interenetem
    Jak ma mnie szpanowanie kosztowac to wole kupic zabawke mk1 ale i tak mysle ze stanie na Brera 3,2V6 bo to elegancki samochod a TT niem nie jest.



    Besides its always a bigger fish...

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:04 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Nie mówię, że ośka to ideał ale. Panie nie przesadzaj z tym myszkowaniem i nie trzymaniem toru jazdy...
    ICE ja tez nie mowie ze Q to ideal mowie ze takie mam wrazenia z jazdy miedzy haldexem IV gen a oska z 1991 ktorej teraz uzywam. (Podziekwanie dla kolegi Ziembola)
    Ostatnio edytowane przez archi781 ; 29-06-2012 o 14:08

  5. #1655
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Wiem Blerx ze to wartosc Twoje fury i tego nie ogarniasz dlatego odpowiadam ironicznym usmieskziem na Twoj glupawy znaczek ;D luz.
    Cudownie podsumowałeś. Nie widzę sensu wymiany klocków dwa razu w roku i dawania samochodu do ASO by wlali olej za taką kasę. Głośniki z wooferem i spoilery też trzeba wymieniać co roku?

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:41 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    NIe jestem na forum tez 24/h bo mam zycie poza interenetem
    Dokładnie, trzeba w końcu włączyć NFS: Underground 2 i powymieniać te rzeczy o których wspominasz na początku postu.


    Ogólnie to peace, ale trochę zdenerwował mnie Twój poprzedni post (:
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 29-06-2012 o 14:42

  6. #1656
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Nie mam potrzeby wzbudznia zazdrosci u ludzi a laski leca na moje IQ+EQ+rozmiar klaty.
    Bez urazy, ale pisząc takie rzeczy sam sobie zaprzeczasz:P A jeżeli wezmę pod uwagę dodatkowo Twoje posty typu "laski będą miały mokro" itp. to wyobrażenie Twojej osoby już całkiem odbiega mi od wysokiego IQ:P Mam nadzieję że jest to tylko złudne wrażenie które odnoszę sugerując się forum

  7. #1657
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    NIe podpisywalem kontraktu na to ze bede mowil same mądre rzeczy

    co to "laski będą miały mokro" to napisal to Jaqoob

    bez urazy u too Blerx poprostu nie lubie ironi a Twoja buzka zalatywala irona na maxa. Nie mozna sie spytac co powoduje koszt 30k. Trzeba zaraz ironizowac?

    Nic udanego weekdnu Panowie ja musze wertowac otomoto i jezdzisz szukac samochodu, MASAKRA JAKAS (((

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:18 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    NIe pisalem tez ze jestem mądry Jasiel. NIe jestem. Pisalem nawet ze moja glupota... czy cos takiego.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:20 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    A BTW jezdze teraz MK1 po Ziembola po lekkim tunie i bardzo lubie to autko. Ma wsobie wiele fajnego czego nie ma MK2. Bylem tu i tam. Kazde ma swoeje dobre strony.

  8. #1658
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    z tym utrzymaniem mk2 to bajki konkretne tu walicie niektorzy drozej jak porsze utrzymac haha...burzuuuje.
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  9. #1659
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Gumy zima/lato 10k, (Zanim zapytasz blerx kup sobie felgi 19cali ) przeglad wymina olei klockow dwa razy do roku u idczaka 10k (ja nie dlubie w samochodach bo sie na tym nie znam robia to za mnie mechanicy) zalozylem stereo + woofer i glosniki 5k. pierdoly, naprawy urwanych spoilerow, dorabianie, kluczyka, oleje, statatata 5k = 30k Wiem Blerx ze to wartosc Twoje fury i tego nie ogarniasz dlatego odpowiadam ironicznym usmieskziem na Twoj glupawy znaczek ;D luz.

    Sek w tym kolejny Jaccob ze nie mam cisnienia na szpanowanie fura. Juz to mialem i kosztowalo mnie to kupe kasy. Glupota tylko moja. Teraz to widze. Nie mam potrzeby wzbudznia zazdrosci u ludzi a laski leca na moje IQ+EQ+rozmiar klaty.
    Moje audi stoi rozbite na parkingu i niechcialo mi sie od 1,5 miesiaca wzywac nawet goscia od PZU zeby cos z tym robic. (zapytaj Ziembola)

    Ja nie ma strony na Facebooku o moim samochodzie i nie opowiadam wszystkim ze jezdze MK2 z 2009. Nie mam nawet jednego zdfjecia z FB sugerujacego ze mam MK2
    NIe jestem na forum tez 24/h bo mam zycie poza interenetem
    Jak ma mnie szpanowanie kosztowac to wole kupic zabawke mk1 ale i tak mysle ze stanie na Brera 3,2V6 bo to elegancki samochod a TT niem nie jest.



    Besides its always a bigger fish...

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:04 29-06-2012 ---------- EDYCJA



    ICE ja tez nie mowie ze Q to ideal mowie ze takie mam wrazenia z jazdy miedzy haldexem IV gen a oska z 1991 ktorej teraz uzywam. (Podziekwanie dla kolegi Ziembola)
    Spoko Michał, Twój wybór
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #1660

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Dajta spokój kupi to co będzie chciał. Ja mam tylko słabą ośkę i też jestem zadowolony.

  11. #1661
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    NIe podpisywalem kontraktu na to ze bede mowil same mądre rzeczy

    co to "laski będą miały mokro" to napisal to Jaqoob

    bez urazy u too Blerx poprostu nie lubie ironi a Twoja buzka zalatywala irona na maxa. Nie mozna sie spytac co powoduje koszt 30k. Trzeba zaraz ironizowac?

    Nic udanego weekdnu Panowie ja musze wertowac otomoto i jezdzisz szukac samochodu, MASAKRA JAKAS (((

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:18 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    NIe pisalem tez ze jestem mądry Jasiel. NIe jestem. Pisalem nawet ze moja glupota... czy cos takiego.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:20 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    A BTW jezdze teraz MK1 po Ziembola po lekkim tunie i bardzo lubie to autko. Ma wsobie wiele fajnego czego nie ma MK2. Bylem tu i tam. Kazde ma swoeje dobre strony.

    No nic szkoda, że nie pozostaniesz przy TT a to z laskami miało na celu bardziej "przekonać" w humorystyczny sposób do powrotu MK2 no ale jak widać decyzję już podjąłeś. Ja niestety nie mam klaty w dodatku jestem żonaty więc został mi lans TT hehe
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #1662
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    No nic szkoda, że nie pozostaniesz przy TT a to z laskami miało na celu bardziej "przekonać" w humorystyczny sposób do powrotu MK2 no ale jak widać decyzję już podjąłeś. Ja niestety nie mam klaty w dodatku jestem żonaty więc został mi lans TT hehe
    Przepraszam Jaaqob, nie chcialem byc zlosliwy. Ja zwyczajnie nie jestem wielkim pasionatą samochodow. Jezdze teraz mk1 i daje mi to ograomna frajde. Wymysilem ze moge miec frajde i kase na koncie
    MOze i niemasz klaty, ale zapewne wielka satysfakcje z tego jak przejezdzasz kolo Rossmanna w Manu albo ruszasz pierwszy ze swiatel. Ja mialem ogromna. Milo jest sie polansowac w Manu ;D wiadoma sprawa.

  13. #1663
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Przepraszam Jaaqob, nie chcialem byc zlosliwy. Ja zwyczajnie nie jestem wielkim pasionatą samochodow. Jezdze teraz mk1 i daje mi to ograomna frajde. Wymysilem ze moge miec frajde i kase na koncie
    MOze i niemasz klaty, ale zapewne wielka satysfakcje z tego jak przejezdzasz kolo Rossmanna w Manu albo ruszasz pierwszy ze swiatel. Ja mialem ogromna. Milo jest sie polansowac w Manu ;D wiadoma sprawa.
    Po całym dniu pracy wsiadam do samochodu i jadę gdziekolwiek, na stację, na myjnię obojętnie gdzie byleby tylko się chwile przejechać zrelaksować to jest ten moment kiedy odpoczywam. Czasem wieczorem idę na chwilę do auta posiedzieć włączę sobie jakąś muzykę włączę światełka popatrzę na wnętrze, zegary ... biorę ściereczkę przetrę wnętrze i delektuje się przyjemnością pobycia w tym samochodzie. Wiem, że niektórzy uznają mnie za dziwaka ale tak właśnie objawia się pasja. Nigdy nie sądziłem, że samochód może dać mi tyle satysfakcji i uważam, że to było najlepiej wydane XYZ tysięcy zł w moim życiu a to, że jest lans to spoko też jest to przyjemne ale NIE najważniejsze. Jazda na spotkania firmowe to czysta przyjemność szczególnie jak jeszcze po drodze mam kawałek autostrady gdzie mogę sobie chwilę przycisnąć. Tyle w temacie.

    Przepraszam z OT, które dla przyszłych kupujących może być również ostrzeżeniem przed tym czym jest pasja do TT

    EDYCJA ---------- Post dodany 10:42 30-06-2012 ---------- EDYCJA

    Co do kosztów utrzymania MK2 to powiem tylko tyle, że głównie serwisuje TT w ASO. Wymiana rozrządu, oleju, filtrów, nabijanie klimy itd. wsio w ASO i to nie są takie koszta o jakich Michał pisze. Być może coś mu naprawiali ale nie zwykłe serwisowanie. Koszty utrzymania MK2 są na tym samym niskim (jak na audi) poziomie. Koszt wymiany rozrządu w ASO 2 tys zł gdzie w A6 wymiana rozrządu wynosi ok 6-8 tys zł.
    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 30-06-2012 o 09:43
    I don't have dreams, I have goals.

  14. #1664
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    NIe podpisywalem kontraktu na to ze bede mowil same mądre rzeczy
    wydaje mi się, że jesteś chłopcem z przerośniętym ego itp al chyba jesteś zwykłym chłopczykiem z "bulerbyn" który udaje, że ma kasę i dziewczyny...
    może to pierwsze to parę dych w życiu ogarnąłeś ale to drugi Ciebie męczy strasznie i tu powinieneś się skupić ...
    bo jeżeli nie wiesz na czym polega trakcja od jednej ośki a napędu na 4 i to jeszcze klepiesz jakieś bzdury co do samego rocznika ( a rozbieżność masz sporą w latach) to może zapisz się do jakiegoś klubu typu lanos albo matiz i wtedy będziesz szastał kasą po całych fabrykach albo nawet zostaniesz prawą ręką Kononowicza dzieciaku!

    Piwo dla Ciebie dziecino bo zbyt wiele wydajesz na auto w całym roku więc...


    ps. i pytam się, gdzie jest ADMIN !?
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 30-06-2012 o 16:21

  15. #1665
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Znalazłem taką wypowiedź, zgadzacie się z tym?

    Auto poza kształtem, mocą (stosunek mocy do wagi auta) niczego sobą nie prezentuje. Po kilku dniach od zakupu starszy gosć - po 50tce na parkingu powiedział mi: \"takich aut się nie kupuje\". Na początku nie wiedziałem o co mu chodzi i myślałem że zazdrosci. Generalnie auto mam od 3 lat, ale same z nim problemy. Na 100aut sprzedawanych w Polsce moze 2-3 są w dobrym stanie. Łebki kupują, pojeżdzą męcząc samochód i po pół roku lub roku sprzedają (i sytuacja się powtarza). Najgorsze jest to, jak ktoś kupi takie auto i w pewnym momencie mu sie coś posypie (łebki młode zazwyczaj nie naprawiają tylko jeżdżą na maxa na niskich obrotach, byleby od świateł do świateł i \"ja ci pokarzę kto tu rządzi\" - najlepszym rozwiazaniem jest wejście na stronę klubu tt, tam poczytacie sobie wypowiedzi łepków po 22-26lat którzy męczą te auta). Jak wspomniałem wcześniej, starszy facet powiedział mi kiedyś że takich aut się nie kupuje. Miał rację, od samego początku ludzie lgnęli do auta pozostawionego w miejscach publicznych - parking, przed sklepem itp jak muchy do g... a to poogladać, a to podotykać, a to porysować, że ktoś coś takiego ma a ja nie, a to uśiąść i zrobić sobie zdjęcie itp. następna sprawa - nasze drogi (wykroty), mechanicy - nawiedzeni jak widzą takie auta to od razu kasują jak wariaci, dalej rozwijając temat, auto ma wręcz tragiczną widocznosć do tyłu - masakra, co chwilę sie coś psuło - niewielkiego, ale zawsze cos - to oderwany sterownik lusterek do naprawy, to przepływka (w normalnych autach tak się nie sypie jak w tych ttkach), to znowu zegary padają - wymiana motoroli - cały układ, to znowu strzelił spękany kolektor wydechowy - do wymiany. No totalna kaszana i to tylko dla niby fajnego kształtu kupować ten wózek? (każdy ciagle przy tym aucie maca jak parkuje obok, ssami wiecie jacy są ludzie w Pl zawistni i jakie skrzywione ryje mają z zazdrosci, na drodze też świry widzą auto to każdy chce sie ścigać nawet rzępem i nie dadzą spokojnie jeździć, ci bardziej zawistni mówią że to auto dla kobiet a sami by chcielei pojeździć - obłudnicy). Jak chcecie, ryzykujcie zakup, ale powiem wam, że np. a3 z silnikiem 1.9tdi (150km) i przemapowanym silnikiem na 180-190km jest 100 razy lepsza - nikt się z wyglądu do niej nie przystawia lub nie skrobie z zazdrosci lakieru, mniej pali i przynajmniej jest spokój bo się nie rzucasz w oczy (polskie, zazdrosne oczy). I tak większość z was kupuje 180km i to jak najtaniej - potem bulicie za naprawy, a te 180km w dzisiejszych czasach to już niewiele i taki np. golfik 4 z silnikiem 1.9tdi - 150km będzie wam mieszał za tyłkiem wg. mnie szkoda kasy na to auto (zdrowia także).

    Czytaj więcej na: Opinie Audi TT 8N • 1.8 T 180 KM • Ocena kierowcy • Opinie o Twoim aucie • AutoCentrum.pl

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •