Strona 110 z 761 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120160210610 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,636 do 1,650 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1636
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Michał, jak szukasz dobrej TT to nie ten budżet. Dorzuć jeszcze z kilkadziesiąt tysięcy i szukaj czegoś z DE. Jak chcesz mocne 3.2 to Michał swoje sprzedaje.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:20 28-06-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
    Ja też sprzedaję, ale mojego nikt nie chce bo filmików nie nagrywam jak upalam auto
    Prawa marketingu są nieubłagane
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #1637

  3. #1638

  4. #1639

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ta z Krakowa z rejestracją 999RF NIE POLECAM i proszę nie pytaj czemu. Widziałem na żywo, sprawdzałem historię, gadałem z handlarzem co ja sprzedawał i NIE POLECAM.

    Jedynie ta ostatnia z oryginalnym kolorem ciekawa ale coś za pięknie ta cena wygląda. Cena typowo OKAZJA.

    -samochód został poddany profesjonalnemu tuningowi - zmieniono mapę silnika (fabrycznie 180km; aktualnie około 225km)
    Bzdura więc uważaj w resztę bajek.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 28-06-2012 o 20:37

  5. #1640

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LY9W
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ta z Krakowa z rejestracją 999RF NIE POLECAM i proszę nie pytaj czemu. Widziałem na żywo, sprawdzałem historię, gadałem z handlarzem co ja sprzedawał i NIE POLECAM.

    Jedynie ta ostatnia z oryginalnym kolorem ciekawa ale coś za pięknie ta cena wygląda. Cena typowo OKAZJA.



    Bzdura więc uważaj w resztę bajek.
    Masz na mysli ta za 20tys ? czy ta za 30tys ?

  6. #1641

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez pete007 Zobacz posta
    Masz na mysli ta za 20tys ? czy ta za 30tys ?
    Ta za równe 30, błękiny kolor oraz ta czarna też omijaj. Sprawdzałem historię serwisową w bazie danych i co lepsze handlarz znal ją lepiej ode mnie.

  7. #1642

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LY9W
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ta za równe 30, błękiny kolor oraz ta czarna też omijaj. Sprawdzałem historię serwisową w bazie danych i co lepsze handlarz znal ją lepiej ode mnie.
    błękiny kolor za 20tys tez mam omijac ? Bo wlasciciel dzis w rozmowie telefonicznej przyznał sie ze jest z USA byla walnieta, lampy i zderzaki ma wymienione na europe. O ile lampy to rozumiem to sprawa ze zderzakami dziwna.

    Ta za 30tys wyglada naprawde ładnie ale moze przekroczyc moj budzet :/

  8. #1643
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Bzdura więc uważaj w resztę bajek.
    niby dlaczego bzdura, po silniku widac, ze seryjnie byla tam 180KM a wydech zmieniony wiec mozliwe, ze podlubana jest troche

  9. #1644

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    niby dlaczego bzdura, po silniku widac, ze seryjnie byla tam 180KM a wydech zmieniony wiec mozliwe, ze podlubana jest troche
    Samym programem tyle nie zrobisz, końcówki mocy nie dadzą, FMICa tam nie ma. Wiec wiesz 225 koni to raczej bajka.

  10. #1645
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Michał, jak szukasz dobrej TT to nie ten budżet.

    EDYCJA ---------- Post dodany 18:20 28-06-2012 ---------- EDYCJA



    Prawa marketingu są nieubłagane
    Jaaqob wlasnie nie wiem co robic. Moje TT pochlonelo 1/4 wartosci w ciagu roku i szukam tanszego auta. Treaz jest rozbite i chce skozystac z odszkodaowania i zainwestowac.
    Sporo tez jezdze teraz autem Ziembola i bardzo mi sie spodobalo jest jeden problem. Nie jest Q. Wlasnie dlatego KubaFRS mam obiekcje w kwestii Twojego auta. Pozatym Ty masz czysta koni a ja mam teraz dziewczyne i chce pozyc. ;D Mozemy sie spotkac i porozmawiac. Gwarantujesz ze nie bedzie trzeba pompowac kasy w Twoje TT, Kubo?

    Sa tez mazdy RX8, Alfy Brery 4x4, Nissany 350 i szlag mnie trafia bo ni sie nieche szukac sprawnego samochodu.

    EDYCJA ---------- Post dodany 02:50 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez KubaFRS Zobacz posta
    Ja też sprzedaję, ale mojego nikt nie chce bo filmików nie nagrywam jak upalam auto
    Mam wrazenie ze nie pozyje dlugo w Twoim TT.

    EDYCJA ---------- Post dodany 03:47 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    A ktos sie moze wypowie na temat tego

    http://www.klubtt.pl/sprzedam/10236-...5ps-2002r.html

    cena bardzo mala moze by doinwestowac tylko zeby sie nie rozsypal. Bez urazy dla szanowengo kolego ale wyglada na zjechanego niezle. Auto Ziembola jest 3 lata starsze a wyglada 5 lat mlodziej.

    Any ideas? please

  11. #1646
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez archi781 Zobacz posta
    Jaaqob wlasnie nie wiem co robic. Moje TT pochlonelo 1/4 wartosci w ciagu roku i szukam tanszego auta. Treaz jest rozbite i chce skozystac z odszkodaowania i zainwestowac.
    Sporo tez jezdze teraz autem Ziembola i bardzo mi sie spodobalo jest jeden problem. Nie jest Q. Wlasnie dlatego KubaFRS mam obiekcje w kwestii Twojego auta. Pozatym Ty masz czysta koni a ja mam teraz dziewczyne i chce pozyc. ;D Mozemy sie spotkac i porozmawiac. Gwarantujesz ze nie bedzie trzeba pompowac kasy w Twoje TT, Kubo?

    Sa tez mazdy RX8, Alfy Brery 4x4, Nissany 350 i szlag mnie trafia bo ni sie nieche szukac sprawnego samochodu.

    EDYCJA ---------- Post dodany 02:50 29-06-2012 ---------- EDYCJA



    Mam wrazenie ze nie pozyje dlugo w Twoim TT.

    EDYCJA ---------- Post dodany 03:47 29-06-2012 ---------- EDYCJA

    A ktos sie moze wypowie na temat tego

    http://www.klubtt.pl/sprzedam/10236-...5ps-2002r.html

    cena bardzo mala moze by doinwestowac tylko zeby sie nie rozsypal. Bez urazy dla szanowengo kolego ale wyglada na zjechanego niezle. Auto Ziembola jest 3 lata starsze a wyglada 5 lat mlodziej.

    Any ideas? please
    Przesiadka z MK2 do MK1? Szkoda, że nie jechałem Twoją TT ale różnica jest znacząca w jeździe MK1 i MK2 z dużym plusem na nową TT oczywiście nie wspominając już o wyglądzie wnętrza pojazdu no ale różnica w cenie jest spora. Na dobrą MK2 musisz liczyć minimum 80 tys zł na MK1 30 tys zł. Szczerze, Michał nie widzę cię w MK1 bierz MK2 3.2 Q. Nie będzie rakieta więc się nie zabijesz ale będzie świetnie się prezentować no i ten dźwięk silnika .... miodzio ... dziewczyny będą miały kisiel w majtkach :P
    I don't have dreams, I have goals.

  12. #1647

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Kupujta co chcecie ale cena MK1 już osiągnęła minimalną cenę i więcej nie spadnie. 20 tys to minimalna cena za TT w ciulowym stanie po dzwonie. Przecie samochód nawet jak ma 20 lat to jak jest dobry sprawny ładny to żaden baran nie odda za 10-15 tys co za jakiegoś golfa.

  13. #1648
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Kupujta co chcecie ale cena MK1 już osiągnęła minimalną cenę i więcej nie spadnie. 20 tys to minimalna cena za TT w ciulowym stanie po dzwonie.
    Nie prawda i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Wiadomo, ze kazdy z was wola jak najwiecej ale zdazaja sie pozadne egzemplarze za 20tys lub ciut mniej. Sa zadkoscia i w wiekszosci szybko sie sprzedaja.

  14. #1649

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Nie prawda i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Wiadomo, ze kazdy z was wola jak najwiecej ale zdazaja sie pozadne egzemplarze za 20tys lub ciut mniej. Sa zadkoscia i w wiekszosci szybko sie sprzedaja.
    Oczywiście są to egzemplarze dodawane gratis do skrzynki piwa.

  15. #1650
    Awatar archi781
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2009
    Kolor
    bialy
    Posty
    183
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Przesiadka z MK2 do MK1? Szkoda, że nie jechałem Twoją TT ale różnica jest znacząca w jeździe MK1 i MK2 :P

    Sek w Tym Jaqob ze MK2 potrafi kosztowac 30k rocznie.
    Mk1 jakiej szukam to wydatek okolo 35.000 bo zalerzy mi na Q i na mocy. I reszte sobie bede wkladal w autko modzil, srodzil...

    Moim zdaniem roznica w jezdzie Mk1 a Mk2 wynika glownie z wlasciwosci trakcyjnych. FWD mk1 myszkuje jak dziki. A moja mk2 zawsze szla prosto jak przecinak. Jest jeszcze kwestia przyczepnosci. MK2 q jest przyklejona na nawet bardzo ostrych skrekac skretach. mk1 FWD jest juz na nich niebezbieczna.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •