Strona 105 z 761 PierwszyPierwszy ... 55595103104105106107115155205605 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,575 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #1561
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Tak rzadko się trafiają tego typu ogłoszenia, że nie mogłem się po prostu oprzeć

    Audi TT Ideał NIE OD HANDLARZA !!, 1999r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    dodam tylko, że wspomniany egzemplarz "sprzedaje się" już ładne ponad pół roku...

  2. #1562

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    ZP
    Pojemność
    brak
    KM
    224
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    1
    Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum. Przymierzam się do zakupu TT, wybór padł na Quattro 1.8T koniecznie czarną w cenie ok. 30 tyś brutto. Wiele się naczytałem w temacie "TT które należy omijać szerokim łukiem" - w związku z tym pytanie, czy cena wyjściowa jest odpowiednia aby w ogóle zaczynać poszukiwania ? (rocznik nie ma znaczenia, najważniejsze żeby była w jak najlepszym stanie i bezwypadkowa). Przeglądając oferty, przykuły mnie dwie oferty, czy Wasze wprawne oko potrafi stwierdzić coś nie tak - sugerując się póki co tylko zdjęciami:

    Audi TT quattro rok 2002. 1.8T 225 KM Kraków (2384361480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    w tej ofercie zastanawia mnie stwierdzenie " ..spojler został celowo usunięty aby osiągnąć oryginalny wygląd pierwszych TT.." - czy może faktycznie jest to spotykane wśród użytkowników

    lub

    Oferta - Audi TT - *** MOŻLIWE TABLICE I UBEZPIECZENIE NA PRZEJAZD *** *** NAJTAŃSZY KREDYT NA RYNKU - skorzystaj z zakupu na RATY ! *** ********** ZAD

    (tutaj to standardowo widać, że jakiś handlarz - a z nimi to różnie bywa)


    i na koniec (tutaj cena przekroczy próg - ale dla świętego spokoju może warto)

    klik

    Powiem szczerze że poza uwagami w nawiasie nie widzę nić podejrzanego (ale kiedyś już się naciąłem przy Audi 80 i niestety mam bardzo złe wspomnienia - a chciałbym ponownie spróbować przygodę z Audi)

    Z góry dziękuję za odpowiedź

  3. #1563
    Awatar Tomie1986
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Zielona
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    194
    my ciebie też witamy na forum !
    przywitaj się w odpowiednim dziale tak na wstępie

  4. #1564
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez SnoopyPL;124104
    [url
    http://allegro.pl/show_item.php?item=2384361480[/url] Audi TT quattro rok 2002. 1.8T 225 KM Kraków (2384361480) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Oferta - Audi TT - *** MOŻLIWE TABLICE I UBEZPIECZENIE NA PRZEJAZD *** *** NAJTAŃSZY KREDYT NA RYNKU - skorzystaj z zakupu na RATY ! *** ********** ZAD

    klik
    hmmm, ta pierwsza to jest dla mnie zastanawiająca. Nie spotkałem się jeszcze by ktoś specjalnie usunął tylni spoiler by przywrócić wygląd pierwszej wersji. Taki spoiler to docisk do 50kg przy szybkiej jeździe i chyba nikt by nie rezygnował z dodatkowej poprawy stabilności. Reszta samochodu wydaje mi się być ok.

    Druga TT to nie wydaje mi się by była 2003r. Może jakaś 2002, zarejestrowana na 03. Przede wszystkim brak rekinka w przednim zderzaku i brak mlecznych lamp co weszły do wszystkich TT od 2003r. W środku nawet zadbana.

    Trzecia TT wygląda na BARDZO zadbaną nawet mimo rocznika 99r. Ale widać, że swoje kosztuje. Pewnie zawieszenie o niebo w lepszym stanie niż pozostałe bo jeździła po lepszych drogach.

    ps. Zapraszam też do przywitania się w TYM DZIALE (:
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 12-06-2012 o 09:03

  5. #1565
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Po usunieciu spojlera czlowiek musialby dodatkowo zaszpachlowac dziury po srubacj, pomalowac od nowa cala klape i zmienic teleskopy od klapy bagaznika. Smiem watpic, ze tak wlasnie bylo Oczywiscie jesli to prawda, to na 99% ma zdjecia sprzed tej operacji, by uciac takie spekulacje. Gadka w stylu "panie, robilem to dla siebie i nie mam zdjec" oznacza jednoznacznie, ze auto mialo dzwona.
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Druga TT to nie wydaje mi się by była 2003r. Może jakaś 2002, zarejestrowana na 03. Przede wszystkim brak rekinka w przednim zderzaku i brak mlecznych lamp co weszły do wszystkich TT od 2003r. W środku nawet zadbana.
    Akurat jesli chodzi o ta TT to wszystko jest OK. Rekinka z zderzaku ani srebrnych lamp miec nie powinna, bo to nie 3,2 litra. Nieprawda jest, ze wszytskie TT od 2003 maja srebrne lampy. Sam taka mialem kiedys

  6. #1566
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Tomie1986 Zobacz posta
    my ciebie też witamy na forum !
    przywitaj się w odpowiednim dziale tak na wstępie
    Może nie przesadzajmy z tymi przywitaniami.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #1567

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    6
    Witam Panowie ! Chciałbym zaciągnąc rady od Was na temat tych 2óch egzemplarzy:

    Audi TT CABRIOLET 1.8T (2407329686) - motoAllegro

    oraz

    Oferta - Audi TT - WITAM MAM DO SPRZEDANIA BARDZO ŁADNE AUDI TT CABRIO 1999 ROK 1,8 BENZYNA 180 KM -- AUDI POSIADA -- TRZY KOMPLETY KLUCZYKÓW -


    z naciskiem na ten drugi bo z właścicielem jestem od kilku dni w stałym kontakcie i grubo się zastanawiam czy wybrać się do niego, tymbardziej że w grę wchodzi zamiana. Posiadam obecnie Mercedesa 2001r w203 2.0 kompressor. Co wy o tym wszystkim myślicie? czekam na wszystko co macie do powiedzenia pozdrawiam

  8. #1568
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Pierwsza wydaje się być ok z samych zdjęć. Jedno co mi się nie podoba to przebieg 130tyś - z takim małym przebiegiem, cena 20tyś wydaje się być dużo za niska. Radzę uważać i sprawdzić ten egzemplarz dogłębnie przed ewentualnym kupnem.
    Druga wygląda na taką samą ofertę. Czy dobrze zauważyłem, że prawy próg jest jakiś dziwny?
    Osobiście bardziej podoba mi się druga bo widać mniej ingerencji i tuningu optycznego - może też była z głową używana. Cena fajna też, ale wiadomo - przed kupnem sprawdź dokładnie jeszcze raz!

  9. #1569

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cabrio w tych kolorach zielonych bym uważał. Jest rzadkie, a widziałem dwa wraki na allegro do sprzedania. Jeden spalony inny po drzownie. Może to akurat ten.

  10. #1570
    Awatar GODofWAR
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    KŁODZKO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Tak rzadko się trafiają tego typu ogłoszenia, że nie mogłem się po prostu oprzeć

    Audi TT Ideał NIE OD HANDLARZA !!, 1999r., 1800cm3, 180 KM - otomoto.pl

    dodam tylko, że wspomniany egzemplarz "sprzedaje się" już ładne ponad pół roku...
    to ogłoszenie to moje ogłoszenie !! co to za cyniczne mówienie sprzedaje sie pół roku ??? Bo tak właśnie sprzedają sie audi tt , wystawiłem ja za takie pieniądze bo licze na szybką sprzedaz poniżej wszystkich kosztów ,sądze że nawet ty nie masz tak dopieszczonego auta jak ja , wiec tego typu komentarze zatrzymaj dla siebie !!! A podrugie pół roku temu była wystawiona za 29000 tyś .

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:51 13-06-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez GHT Zobacz posta
    Witam Panowie ! Chciałbym zaciągnąc rady od Was na temat tych 2óch egzemplarzy:

    Audi TT CABRIOLET 1.8T (2407329686) - motoAllegro

    oraz

    Oferta - Audi TT - WITAM MAM DO SPRZEDANIA BARDZO ŁADNE AUDI TT CABRIO 1999 ROK 1,8 BENZYNA 180 KM -- AUDI POSIADA -- TRZY KOMPLETY KLUCZYKÓW -


    z naciskiem na ten drugi bo z właścicielem jestem od kilku dni w stałym kontakcie i grubo się zastanawiam czy wybrać się do niego, tymbardziej że w grę wchodzi zamiana. Posiadam obecnie Mercedesa 2001r w203 2.0 kompressor. Co wy o tym wszystkim myślicie? czekam na wszystko co macie do powiedzenia pozdrawiam
    facet kto ci doradził ta druga ???!!!! zobacz ze ona nie mam kontrolki airbag przy lewark zmiany bigów pewnie ktos nie poradził sobie z czujnikami i wymontowł kontrolke , jak chcesz bież ,

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:54 13-06-2012 ---------- EDYCJA

    i ma brak osłony na kolano również przy lewarku , takie rzeczy same w takim aucie sie nie gubią ani nie psują

  11. #1571
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez GODofWAR Zobacz posta
    facet kto ci doradził ta druga ???!!!! zobacz ze ona nie mam kontrolki airbag przy lewark zmiany bigów pewnie ktos nie poradził sobie z czujnikami i wymontowł kontrolke , jak chcesz bież ,
    i ma brak osłony na kolano również przy lewarku , takie rzeczy same w takim aucie sie nie gubią ani nie psują
    Faktycznie, nie zauważyłem tego. I chyba środek kierownicy wymieniany bo różnie się kolorystycznie.

  12. #1572
    Awatar GODofWAR
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    KŁODZKO
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Faktycznie, nie zauważyłem tego. I chyba środek kierownicy wymieniany bo różnie się kolorystycznie.
    apopatrz na przebieg tej pierwszej ona moze miec tyle 130 tys jak po dziesieciu latach silnik wymienili

  13. #1573

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    6
    no faktycznie, sokole oko widzę ;> tzn że ta druga ma brak poduchy w kierownicy i musiala być bita ;/

  14. #1574

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez GODofWAR Zobacz posta
    to ogłoszenie to moje ogłoszenie !! co to za cyniczne mówienie sprzedaje sie pół roku ??? Bo tak właśnie sprzedają sie audi tt , wystawiłem ja za takie pieniądze bo licze na szybką sprzedaz poniżej wszystkich kosztów ,sądze że nawet ty nie masz tak dopieszczonego auta jak ja , wiec tego typu komentarze zatrzymaj dla siebie !!! A podrugie pół roku temu była wystawiona za 29000 tyś .

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:51 13-06-2012 ---------- EDYCJA


    facet kto ci doradził ta druga ???!!!! zobacz ze ona nie mam kontrolki airbag przy lewark zmiany bigów pewnie ktos nie poradził sobie z czujnikami i wymontowł kontrolke , jak chcesz bież ,

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:54 13-06-2012 ---------- EDYCJA

    i ma brak osłony na kolano również przy lewarku , takie rzeczy same w takim aucie sie nie gubią ani nie psują

    Moja pierwsza TT. Kontroli przy lewarku AIRBAG nie miała tak jak na fotce ale jak popatrzyłem do środka to ona tam wpadła bo jakiś idiota myślał że to przycisk. Rozebrałem panel i wpiąłem ją na swoje miejsce. Za dwa dni przychodzi tata i zaczyna to wciskać i k**** znów wepchał do środka. Tak więc może ona tam jest w środku wystarczy przez dziurę popatrzeć czy coś się na dnie świeci. Nie zmienia to faktu że ta zielona śmierdzi mi szwindlem ostro.

  15. #1575

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Płock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Moja pierwsza TT. Kontroli przy lewarku AIRBAG nie miała tak jak na fotce ale jak popatrzyłem do środka to ona tam wpadła bo jakiś idiota myślał że to przycisk. Rozebrałem panel i wpiąłem ją na swoje miejsce. Za dwa dni przychodzi tata i zaczyna to wciskać i k**** znów wepchał do środka. Tak więc może ona tam jest w środku wystarczy przez dziurę popatrzeć czy coś się na dnie świeci. Nie zmienia to faktu że ta zielona śmierdzi mi szwindlem ostro.
    hehehehhee ;d a jak powinna wyglądać taka osłonka? z tego co wiem i koleś mi się przyznał to ma pękniecie przedniej szyby w miejscu przyciemnienia szyby, pęknięcie około 20cm. Kurczę w sumie nie daleko mam do niego, jakieś 150km ale zastanawiam się czy warto. Szczerze powiedziawszy mój Mercedes też nie jest igłą... ;/ a powiedzcie, bo On pisze ze klima nie nabita bo nie uzywal, jak sprawdzić jeśli nie jest nabita czy jest sprawna? no i co dalej sądzicie na temat tego wszystkiego? jeśli bym się wybrał to na co wy byście zwracali uwagę jeśli chodzi o ten zielony egzemplarz?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •