Strona 10 z 761 PierwszyPierwszy ... 891011122060110510 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #136

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    T, a te dobre idą jak świeże bułeczki
    Hihihi to moja musiała być trup xD

    ---------- Post dodany o 11:14 ---------- Poprzedni post z 10:52 ----------

    1. Zdecydowanie odpada. Brak lotki czyli stare zawieszenie brak esp do tego możliwe że instalacja gazowa tragiczna.
    2. Bita i do tego źle poskładana. Odradzam. Przedni zderzak tylko fajny ale widać że inne elementy dziwnie spasowane.
    3. Czerna to nie wiele się dopatrzy. Może pod maską coś ciekawego by się znalazło.
    4 Ehm dziwna? Już długo na allegro. Fotele wymordowane.

    ps. co to za wężyk wychodzący z kolektora dolotowego?

  2. #137

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    200
    Kolor
    Czarny
    Posty
    31
    [/COLOR]1. Zdecydowanie odpada. Brak lotki czyli stare zawieszenie brak esp do tego możliwe że instalacja gazowa tragiczna.

    Do ICE i _Kris

    Najbardziej zastanawiam się nad pierwszą:
    Czy brak lotki wyklucza ESP? - chyba nie koniecznie - o ESP dopytam telefonicznie czy jest przycisk. Nt. instalacji mam szersze info i foty dokumentów ECU/Sterownik STAG, Reduktor Tomasetto do 200km. Nówka z maja 2011 jeszcze na gwarancji.

    Co do zawieszenia - widzę że wielu klubowiczów ma TT z 1999 więc rozumiem ze albo doinwestowali albo działa ok?
    Na razie sprzedający cierpliwie odp. na wszelkie moje pytania i przesyła foty dokumentów - ogólnie odbiór pozytywny
    Ostatnio edytowane przez Martines ; 08-09-2011 o 12:50

  3. #138

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Oj musisz się jeszcze bardzo douczyć na temat akcji serwisowej....
    Ja nie mam zamiaru pisać to setny raz jak chcesz to kupuj Twoja kasa.
    Ta TT nie ma zawieszenia po poprawce nie ma ESP i nie ma tej lotki.
    Moja mimo że rocznik 98 to wszystko ma bo jest po DARMOWEJ akcji serwisowej.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 08-09-2011 o 12:57

  4. #139

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    200
    Kolor
    Czarny
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Oj musisz się jeszcze bardzo douczyć na temat akcji serwisowej....
    Ja nie mam zamiaru pisać to setny raz jak chcesz to kupuj Twoja kasa.
    Ta TT nie ma zawieszenia po poprawce nie ma ESP i nie ma tej lotki.
    Moja mimo że rocznik 98 to wszystko ma bo jest po DARMOWEJ akcji serwisowej.

    Jasna sprawa - moja wiedza jest niewielka choć zapoznałem się z działem "na co zwracać uwagę" i od początku śledzę wątki w tym temacie.
    Wiem że akcja obejmowała ESP i lotke, ale spotkałem się też z różmymi opiniami na forum (pytanie na ile prawdziwymi) że można było sobie zarzyczyć ESP a np. lotki nie - oczywiście chętnie poddam to waszej weryfikacji.
    Co do zawieszenia - niestety tutaj moja wiedza wynosi zero - oprócz tego ze wprowadzono zmiany!

  5. #140
    Awatar olo
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Mazury
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    533
    Zwróć uwagę na spasowanie maski z błotnikami!

  6. #141
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    Martines wysłałem Ci wiadomość prywatną, przeczytaj sobie

  7. #142

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    200
    Kolor
    Czarny
    Posty
    31
    Cytat Zamieszczone przez olo Zobacz posta
    Zwróć uwagę na spasowanie maski z błotnikami!
    Fakt - lewa strona patrząc od przodu jest wyżej (większa szpara) niż prawa

  8. #143
    Awatar pitupitu
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    z południa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    ps. co to za wężyk wychodzący z kolektora dolotowego?
    http://photos01.otomoto.pl/photos/or...20535388_5.jpg
    Wężyk jest od instalacji lpg.

  9. #144
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    wiecie co... z ciekawosci zaczalem przegladac inne TT na alledrogo...
    hahaa
    cuda na kiju, co jedno ogloszenie to lepsze...
    ale na tym sie uabwilem
    AUDI TT 1.8TURBO 180KM _S-LINE_ XENON-SKÓRY-BOSE _ (1799032765) - Aukcje internetowe Allegro
    8 poduszek
    pelna elektryka foteli itp
    i zegarek z wodotryskiem
    haha fantazje to ludzie maja.....
    no obowiazkowo- s-line

  10. #145
    Awatar Dermak
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    246
    Heh nie wiedziałem że mamy "BI-XENON - SKRĘTNY Z DOŚWIETLANIEM ZAKRĘTÓW"
    Tragedia...
    Cele nie marzenia
    A ósmego dnia Bóg stworzył Audi...

  11. #146

    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Malbork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    black-coal
    Posty
    139
    świetna aukcja, ale ja nie mam co się śmiać, wg sprzedawcy mojego Złotka ma ona (uwaga): czujnik deszczu i czujnik zmierzchu!! także Panowie, jest czym się chwalić nie zmienia to faktu że była w bardzo dobry stanie ( i nawet muszę się przyznać że naklejka naszego klubu uspokoiła mnie, bo była(i jest nadal) utrzymana w świetnej kondycji, a jak wszyscy wiemy z kupnem auta jest odwrotnie proporcjonalnie do kupna konia: gdy się z zewnątrz zęby świecą autku to jakaś próchnica siedzi w środku..)
    PS sprzedawca na pyt. o w/w czujniki powiedział że wystarczy manetkę od wycieraczek przesunąć o jeden stopień w górę i mamy wł czujniki wtedy się uśmiałem!!!

  12. #147
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    ROTFL no to teraz wszyscy będziemy pisać, że mamy czujnik deszczu

  13. #148

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Piasecznica
    Pojemność
    brak
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Biały
    Posty
    3
    Witam
    Mam dosyć poważniejsze pytanie, które dotyczy zakupu Audi TT wersji 8J.
    Starałem się szukać po necie wszelkich informacji o tym modelu i jego wersjach silnikowych, lecz niestety mało można znaleźć.
    Planuje zakup tego samochodu lecz borykam która wersje silnikową brać.

    Otóż w castingu biorą udział:
    2.0 TDI 170KM
    2.0 TFSI 200KM
    1.8 TFSI 160KM

    Zacznijmy od analizy diesla.
    Jaki ten silnik jest? Wiele słyszałem o VW silnikach 2.0 w dieslu i opini były negatywne. VW diesel z dobrym silnikiem to 1.9. A jak jest tutaj? No i ogólnie jakiego kopa ten silnik ma ?

    2.0 TFSI - Z tego co widze to jest najbardziej popularny silnik w tej audi tt. Z raportów spalania też nie jest źle - około 10L /100km i problemów szcególnych z tym silnikiem nie udało mi się wyczytac w necie.

    1.8 TFSI - cóż , o tym silnikim to w zasadzie nie wiem bo nawet o opinie na portalach sam. trudno. Generalnie słabsza jednostka i rzekomo mniej pali - ale czy na tyle mniej pali, że opłaca się rezygnowac z tych 40KM aby nie być tak klepanym po portfelu ?

    2.0 TDI - kompletne dno na temat informacji o tym. Jedyne co wiem, to wedle opisy sprzedającego że pali srednio 6l ropy

    Dodatkowo nasuwa się pytanie - jak wygląda sytuacja z QUATRO ? Warto szukać egzemplarza z tym ?


    A teraz przedstawie opcje, które wyszukałem i mnie interesują:

    Audi TT 2008r S-line 2.0 TFSI 85000km POLECAM (1806187786) - Aukcje internetowe Allegro - Piękny kolor - moje marzenie. Nieduży przebieg, 2 komplety felg oraz dobra cena. No ale właśnie - czy taka cena nie jest zbytnio podejrzana ?

    AUTI TT 2007r. 2.0 TFSI 200km. S-LINE STAN IDELNY (1797568412) - Aukcje internetowe Allegro - Czarny też ładny kolor, ale nie tak jak biały . Wszystko by wyglądało wporządku, poza tym, że przebieg jest bardzo mały a do tego gadka że "samochód żony" a koleś handluje autami z tego widze

    AUDI TT 2.0 DIESEL QUATTRO ALPEJSKA BIEL NAJNOWSZY (1806641453) - Aukcje internetowe Allegro - a to jest taka perełka ... Wygląda cudnie, wyposażenie cudne. Do tego jest w Quatro. No ale ... to jest Diesel. I w tym mam najwiekszy problem - czy dac sobie kompletny spokoj i nawet nie spogladac na tego diesla czy jak ?
    No i generalnie co jest bardziej opłacalne ?
    Bo przyjmijmy ze za benzynke 2.0 TFSI trzeba zaplacic 80k a za 2.0 TDI 100k. Mamy 20k roznicy ktore w przeliczeniu na ilosc robionych przeze mnie kilometrow (1500-2000 miesiecznie) oraz obecnych cen paliwa - daje mi 2 LATA jezdzenia za friko biorac pod uwage tylko cene paliwa. A powszechnie wiadomo, że koszt utrzymania i serwisowania diesla jest większy
    Obecnie jeżdze dieslem - dokładnie Mondeo MK3 2.0 TDCI 130KM. Trudno jest mi podjąć decyzje, ponieważ zawsze jeździłem dieslami - teraz jakos mnie pchnie w benzyne lecz nie wiem jak sytuacja wyglada w Audi.

    Bylbym niezmiernie wdzieczny za pomoc i wyjasnienie moich watpliwosci.
    Przy okazji - gdyby sie ktos trafil kto ma mozliwosc obejzenia podanych aut, lub wie o nich cokolwiek to bylbym wdzieczny za info

  14. #149
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Auto nr 3- na pierwszy rzut oka widać że tył auta miał jakąś przygodę- dziwnie spasowany tylny zderzak na łączeniach z błotnikami po obu stronach, nierówne szczeliny pomiędzy klapą bagażnika i błotnikami właśnie, nierówne szczeliny przy tylnych lampach. Napisane że bezwypadkowy więc raczej odpuściłbym już z tego względu bo niczego sensownego się od właściciela nie dowiesz na temat auta. A poza tym- jeżeli TT to tylko benzyna. Diesel nijak nie pasuje do sportowego samochodu. Pojeździsz jeszcze jakiś czas i podczas przyspieszania będziesz miał za samochodem chmurę czarnego dymu, jakoś nie przystoi TT Zdecydowanie polecam benzynę, zwłaszcza że benzyna i olej napędowy są aktualnie w tej samej cenie. A oszczędności w tym spalaniu o 1 czy 2 l /200km zrekompensujesz sobie tańszym serwisowaniem. Pozdrawiam!

  15. #150

    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Piasecznica
    Pojemność
    brak
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Biały
    Posty
    3
    Dzięki za konstruktywną opinię. Widzę, że dobrze zrobiłem pytając tutaj bo w życiu bym czegoś takiego nie wykrył. Poczekam jeszcze troszke i wtedy zapodam swoje propozycje tutaj bo widze, że można tu dobra pomoc uzyskać

    Gdybym jeszcze dostał opinie na temat różnicy 1.8 i 2.0 to byłbym wdzięczny.


    Co do chmury w dieslu - no to fakt. Za to Navara która jeździłem, potrafiła zrobić za sobą zasłone czarnej chmury, aż ktokolwiek bał się do mnie bliżej podjechać :P

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •