Strona 757 z 761 PierwszyPierwszy ... 257657707747755756757758759 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,341 do 11,355 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #11341

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    zgorzelec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    nebieski
    Posty
    15
    kupno nie bedzie proste .a sprzedaz jeszcze trudniejsza.trzeba czekac fajna jest niebieska w Sulechowie woj.Lubuskie

  2. #11342

    Dołączył
    Sep 2021
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    224
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1
    Witam serdecznie Forumowiczów,

    Przymierzam się do kupna TT w wersji quattro 225 KM.
    Konkretna sztuka przyjechała z Niemiec , rocznik 2000, papiery wyglądaj dobrze (serwis do 01.2020) niestety na razie nie może poruszać się po naszych drogach i mogę tylko obejrzeć ja u sprzedawcy i pobliskiego mechanika.
    Przejrzałem wątek na co zwrócić uwagę i mogę zrobić zdjęcia i filmy i przesłać tylko nie wiem kompletnie jak zrobić to dobrze np. Dla kolektora wydechowego (Ew. Pekniecia) czy turbiny.
    Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki (np. Przykładowe zdjecia) co jeszcze sprawdzić np. Na podnosniku. Czy warto ściągnąć kogoś do sprawdzenia błędów w ecu jeśli nie pala się żadne kontrolki ostrzegawcze?
    Aha a co do Ew. problemów z trakcja przy większych prędkościach - czy można to jakoś sprawdzić np. Patrząc w historie auta (akcja serwisowa)?

    Dziękuje i Pozdrawiam
    Grzegorz
    Ostatnio edytowane przez Kostek07 ; 24-09-2021 o 12:04

  3. #11343

    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    1,493
    Witam,
    Z tego co pamiętam to akcja serwisowa obejmowała (chyba tylne zawieszenie) dołożenie ESP, oraz tylny spojler.
    Pozdrawiam.

  4. #11344

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Głogów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7W
    Posty
    5
    Witam. Planuję zakup Audi TT 8N 225Q ale nic nie wiem o tym modelu (mam wiedzę o 1.8t ponieważ posiadam A3 8L) i proszę o weryfikację 3 egzemplarzy znalezionych przeze mnie w ogłoszeniach, być może ktoś oglądał je na żywo. Auto planuję po kupnie ogarnąć w 100% a później osiągnąć 300KM poprzez zmianę turbo itp.

    Oto linki do ogłoszeń:
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-open (Mazowieckie mam aż 550KM),

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#6dfe64415c (Do tej mam 140KM)

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#6dfe64415c (Tutaj mam 100KM ale martwi mnie ten przebieg)

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc, Pozdrawiam

  5. #11345
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    1. Czarna , hmmm Radom i duzzzzzo plaku, ja na takie nigdy nie patrzę i od razu odpuszczam.
    2. Czerwona, niby ok, ale widać obrys poduszki pasażera na desce. W tym roczniku nie powinno być takich widoków, więc trzeba zobaczyć dokładnie, czy nie miała mymieniaonej dechy.
    3. Niebieska, strasznie zafiltrowane zdjęcia, brak osłony nad Aku (ciężko zgubić, raczej pękają od uderzania, ale to tylko bezpodstawna uwaga ), zastanawia mnie tył, jedna lampa jasna, druga ciemna, w dodatku wydech trochę za bardzo schowany, mogło coś być z tyłu.

    Reasumując,czarna szkoda czasu na oglądanie, a czerwona i niebieska z ciekawości bym zobaczył, ale mocno szukając czy nie miały mocnego dzwona, jeżeli nawet są po lekkiej przygodzie, a dobrze że sztuką naprawione to po negocjacji ceny bym się zastanawiał.
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #11346

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Głogów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7W
    Posty
    5
    Dzięki za odpowiedź. Z tego co udało mi się ustalić to deska rozdzielcza w tej czerwonej powinna mieć kolor "ebony-granite grey więc się chyba nie zgadza tak?

    Pozdrawiam.

  7. #11347
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez Janek93 Zobacz posta
    Dzięki za odpowiedź. Z tego co udało mi się ustalić to deska rozdzielcza w tej czerwonej powinna mieć kolor "ebony-granite grey więc się chyba nie zgadza tak?

    Pozdrawiam.
    Deska, góra boczków drzwi i góra tylnych boczków jest w tym samym kolorze, tutaj czarnym i tak ma być.
    Kolor ebony granite grey dla wnętrza tej TT powinien być na dolnych częściach elementów, czyli schowki i wszystkie plastyki pod deską i we wnętrzu, panel środkowy, obudowa tylnej klapy, dół boczków, panel środkowy, kolor tapicerki, podsufitka, itp.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #11348
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Z deską chodzi mi o to, że na zdjęciach widać obrys poduszki. Popatrz na dołączone zdjęcia.
    Pierwsze egzemplarze miały taki problem, ale z rokiem 2000 zlikwidowano go. Skoro widać, to albo nie ma poduszki, albo deską była naprawiana. Tak to widzę na tych zdjęciach.
    __________________________
    Pozdrawiam

  9. #11349

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Nie sądzę, żeby za te pieniądze chciało się komuś bawić w łatanie deski rozdzielczej.

  10. #11350
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez MrocznyRasista Zobacz posta
    Nie sądzę, żeby za te pieniądze chciało się komuś bawić w łatanie deski rozdzielczej.
    Dzisiaj nie, ale parę lat temu było warto
    Pamiętamy, auto już ma swoje lata i mogło mieć nie jedna przygodę.
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #11351

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    i mogło mieć nie jedna przygodę.

    Nie "mogło", a na pewno "miało".

  12. #11352

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Lubuskie
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    Witam. Również planuję zakup tt i mogę się odnieść do tych dwóch ofert.

    Po czerwoną z Kostrzyna sam już chciałem jechać ale niestety sprzedający mocno mnie zniechęcił. Na końcu ogłoszenia napisał że przednia szyba jest pęknięta w prawym górnym narożniku. Dzwoniłem w tej sprawie już jakiś czas temu i dowiedziałem się że pęknięcie jest już znacznie większe (z tego co pamiętam to sięga dołu szyby).
    Od tego czasu zdążył już wystawić ogłoszenie po raz kolejny z zupełnie innymi zdjęciami i felgami ale dalej nie widać na zdjęciach tego pęknięcia a informacja w opisie dalej sugeruje lekkie uszkodzenie. Przy pytaniu czy mógłby wysłać jakiekolwiek zdjęcie na którym byłoby widać pęknięcie stwierdził że nie ma sensu bo i tak szyba jest do wymiany.

    Co do niebieskiej to jedyne co jestem w stanie o niej napisać to że ogłoszenie jest już dostępne od kilku miesięcy i podobno kuna poprzegryzała jakieś przewody.
    Ostatnio edytowane przez MigolasMage ; 25-10-2021 o 05:10

  13. #11353

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Głogów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7W
    Posty
    5
    Witam. Cena czerwonej zjechała rano do 19k a teraz już jest 22k i chyba ona powinna mieć grill z 3 paskami a nie 5 więc na 100% to jakiś ulep.

    Znalazłem jeszcze takie egzemplarze:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#6dfe64415c
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#6dfe64415c (zastanawiam się czy jest warte tej ceny ale podoba mi się ten egzemplarz)
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#6dfe64415c (tutaj niestety brak opisu)

    Powie mi ktoś jeszcze jak z korozją w TT 8N? na jakie miejsca zwrócić uwagę przy kupnie?

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Janek93 ; 25-10-2021 o 11:48

  14. #11354

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    Oni już powariowali z cenami tych TT?? To ja w styczniu za 2006r. dawałem 19tys. zł. Jasne, może to nie quattro, ale te ceny to jakaś patologia.

    Cytat Zamieszczone przez Janek93 Zobacz posta
    Powie mi ktoś jeszcze jak z korozją w TT 8N? na jakie miejsca zwrócić uwagę przy kupnie?Pozdrawiam.
    Nakładki progów przy przednich błotnikach, wnęki drzwi, przy ryglu drzwi... To są chyba standardowe miejsca występowania rudej.

  15. #11355

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Lubuskie
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    Czy kolorowy grill to jakaś specialna wersja czy tuning?Nie udało mi się nigdzie znaleźć o tym informacji. Z tego co zauważyłem to występuje głównie w żółtych tt.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •