Strona 718 z 761 PierwszyPierwszy ... 218618668708716717718719720728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,756 do 10,770 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10756
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Cóż, tych aut nie widziałem w dziale z pojazdami, jakich należy unikać (a przewertowałem pewnie większość), tyle mogę pomóc - pozostaje Ci zaczekać aż zajrzy tu ktoś z sokolim wzrokiem. Tak w sumie to Ty szukasz ośki czy quattro i jaka moc silnika? Bo rozstrzał widzę spory w ofertach

  2. #10757
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez vandallo87 Zobacz posta
    Cóż, tych aut nie widziałem w dziale z pojazdami, jakich należy unikać (a przewertowałem pewnie większość), tyle mogę pomóc - pozostaje Ci zaczekać aż zajrzy tu ktoś z sokolim wzrokiem. Tak w sumie to Ty szukasz ośki czy quattro i jaka moc silnika? Bo rozstrzał widzę spory w ofertach
    Najbardziej mi zależy by kupić TT i to bardzo dobrym stanie technicznym mieszkam na śląsku przy granicy z czechami więc mam dosyć daleko do ogłoszeń (średnio 350km w jedną stronę). Bardzo mi zależało na quattro 225 km w serii najlepiej z lampami z szarymi wkładami w serii ale jak oglądam ogłoszenia to pożal się boże i nie ma za bardzo w czym wybierać a nie uśmiecha mi się jechać 700 km w obie strony po czym się rozczaruje. Więc szukam już wszystkiego, zadbane quattro lub ośka po lifcie.
    Ostatnio edytowane przez Jakub.o ; 17-10-2018 o 11:48

  3. #10758
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez Jakub.o Zobacz posta
    Bardzo mi zależało na quattro 225 km w serii najlepiej z lampami z szarymi wkładami w serii
    Patrząc po cenach aut o ktore pytasz, to ciężko będzie spełnić ten wymóg.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  4. #10759
    Awatar Jakub.o
    Dołączył
    Jul 2018
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
    Patrząc po cenach aut o ktore pytasz, to ciężko będzie spełnić ten wymóg.
    Mój budżet to 25k bez opłat także wydaje mi się że za te pieniądze można już coś sensownego znaleźć ale tak jak wyżej wspomniałem dużego wyboru nie ma. Idąc już w górę z cenami wolał bym troszkę więcej dopłacić i mieć scirocco 2.0 tsi

  5. #10760
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez vandallo87 Zobacz posta
    pełną paczkę zdjęć mam tutaj, https://www28.zippyshare.com/v/KIJdtTsR/file.html jest prawie cały spód samochodu, więcej z wnętrza, papiery, kluczyki.. Dalej nie jestem pewien co do auta, jak mam być szczery. Spód wygląda na swoje lata. ale poza wydechem chyba nic nie będzie chciało się szybko rozsypać, aczkolwiek jestem laikiem i fajnie, jakby to jakiś master obadał..
    Dopiero dzisiaj obejrzałem te zdjęcia i masakra jak dla mnie. Syfiate to auto bardziej niż myślałem, a najbardziej rozwaliło mnie puszczenie kostki z przewodami pod misą !!! Wygląda mi na nie ori miskę bez czujnika i przewody podpięte, aby nie krzaczyło (no, ale mogę się mylić).
    Jak widzę taką rzeźbę to raczej sugeruję odpuścić. No i nie wiemy jak wygląda pod maską, bo zdjęć nie ma.
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #10761
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970
    Cytat Zamieszczone przez Jakub.o Zobacz posta
    ...wolał bym troszkę więcej dopłacić i mieć scirocco 2.0 tsi
    A fe... to anty-coupé...

    Jak scirocco, to tylko mk1 1.6i,
    Albo corrado vr6, g60

    Pozdr
    Miki

  7. #10762
    Awatar Quarter
    Dołączył
    Jul 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    214
    Cytat Zamieszczone przez Jakub.o Zobacz posta
    Mój budżet to 25k bez opłat także wydaje mi się że za te pieniądze można już coś sensownego znaleźć ale tak jak wyżej wspomniałem dużego wyboru nie ma. Idąc już w górę z cenami wolał bym troszkę więcej dopłacić i mieć scirocco 2.0 tsi
    A rozmawiałeś z Kolegą o tej TT? https://www.klubtt.pl/showthread.php...uattro-BAM-lpg

    Przed momentem sam szukałem koniecznie czarnej TT 225Q i to była poważna kandydatka. Ostatecznie zdecydowałem się poczekać na "Paweł-2005 Project" ale z Twoim budżetem spokojnie podszedłbym do negocjacji z Kolegą Krzysztof_B. Wiem, że masz bardzo daleko ale może kogoś poprosisz z 3Miasta żeby autko obejrzał + paczka zdjęć lub filmik od właściciela może być wystarczający do podjęcia decyzji. Bierz potem samolot do Gdańska, kupuj i wracaj TT-ką do domu. Dla jasności - ja tego auta nie widziałem, ale gdyby nie decyzja o wejściu w projekt Pawła pewnie poleciałbym do Gdańska "w ciemno" i ją kupił. Wywoławcza to zdaje się 28k ale co Ci szkodzi ponegocjować? Powodzenia!`

  8. #10763
    Awatar vandallo87
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czysty
    Posty
    67
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Dopiero dzisiaj obejrzałem te zdjęcia i masakra jak dla mnie. Syfiate to auto bardziej niż myślałem, a najbardziej rozwaliło mnie puszczenie kostki z przewodami pod misą !!! Wygląda mi na nie ori miskę bez czujnika i przewody podpięte, aby nie krzaczyło (no, ale mogę się mylić).
    Jak widzę taką rzeźbę to raczej sugeruję odpuścić. No i nie wiemy jak wygląda pod maską, bo zdjęć nie ma.
    @_kris odpuściłem, aktualnie już wysłałem mechanika do obejrzenia innego. Gość z komisu mi dosłał co tam pod maską, silnik niespecjalnie wygląda, chyba nawet zaciek udało mi się dojrzeć z oleju, chociaż fotografie nigdy nie oddają stanu na żywo, może to cień się tak ułożył - ale nawet jak dla takiego laika jak ja, tak jak napisałem, z miejsca wydech do robienia, silnik też nie był zachęcający - lipa, do 18k z ogłoszenia kolejne 6-7k lekko na wjazd by poszło, a znając życie pewnie i więcej. Przynajmniej facet uczciwy i mi wysłał zdjęcia wszystkiego co się dało, kiedy poprosiłem - trzeba mu to oddać. Szukam dalej

    dla osób które jednak będą chciały sprawdzić to auto zostawiam paczkę wszystkich zdjęć w dziale z ostrzeżeniami odnośnie aut, sam tam weryfikuję samochody z ogłoszeń, więc się komuś może przydać

  9. #10764
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Cześć wszystkim, zamierzam kupić zabawkę, budżet mam stosunkowo nieduży więc nie oczekuję rewelacji, zależy mi głównie na tym aby auto techniczne było sprawne i nie zostawiało czterech śladów, blacharskie mankamenty mi nie przeszkadzają. Znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy warto jechać jutro 250km go obejrzeć.

    https://sprzedajemy.pl/audi-tt-1-8t-...a9f-nr57298672

    Czy ktoś już może go oglądał i jest coś w stanie na ten temat powiedzieć ?


    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  10. #10765
    Awatar delleto
    Dołączył
    Mar 2016
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Denim Z5W
    Posty
    473
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Nie ma znaczenie czy Q, czy bez Q.
    Ksenon był opcją a nie standardem.
    W tym przypadku zderzak ok, patrzymy na regulację wysokości świateł - tu jest, więc zderzak ma być bez spryskiwaczy.
    Kurcze myślałem że w wersji 225 już tylko były xenony bez możliwości konfiguracji ze zwykłymi lampami

    Cytat Zamieszczone przez pmiszczak Zobacz posta
    Cześć wszystkim, zamierzam kupić zabawkę, budżet mam stosunkowo nieduży więc nie oczekuję rewelacji, zależy mi głównie na tym aby auto techniczne było sprawne i nie zostawiało czterech śladów, blacharskie mankamenty mi nie przeszkadzają. Znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy warto jechać jutro 250km go obejrzeć.

    https://sprzedajemy.pl/audi-tt-1-8t-...a9f-nr57298672

    Czy ktoś już może go oglądał i jest coś w stanie na ten temat powiedzieć ?


    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
    Ciekawie co sprzedający ma na myśli pisząc do poprawek lakierniczych - to że szpachla gdzieś pęka lub to że gdzieś tu i tam jest jakaś rysa. Nie dyskwalifikowałbym auta, które miało jakieś stłuczki itp przygody, przemalowany błotnik tego typu rzeczy. Jak mechanicznie sprawny to i nad resztą się popracuję. Przebieg nie wydaję się być wiarygodny - chociaż siedziska ma nawet ładne. Po za tym jeżeli w tym egzemplarzu jest tyle rzeczy wymienione to czemu nie. Widać sprzedający zna się chyba na TT. Zadzwoń i powiedz że jedziesz z kasą w ręku - jak będzie kopcić albo kilogram szpachli na nim jest to Ci zwraca za PB i obiad

  11. #10766
    Awatar Pawel_WPR
    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    Piastów
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    2000
    Kolor
    ładny
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez delleto Zobacz posta
    Kurcze myślałem że w wersji 225 już tylko były xenony bez możliwości konfiguracji ze zwykłymi lampami



    Ciekawie co sprzedający ma na myśli pisząc do poprawek lakierniczych - to że szpachla gdzieś pęka lub to że gdzieś tu i tam jest jakaś rysa. Nie dyskwalifikowałbym auta, które miało jakieś stłuczki itp przygody, przemalowany błotnik tego typu rzeczy. Jak mechanicznie sprawny to i nad resztą się popracuję. Przebieg nie wydaję się być wiarygodny - chociaż siedziska ma nawet ładne. Po za tym jeżeli w tym egzemplarzu jest tyle rzeczy wymienione to czemu nie. Widać sprzedający zna się chyba na TT. Zadzwoń i powiedz że jedziesz z kasą w ręku - jak będzie kopcić albo kilogram szpachli na nim jest to Ci zwraca za PB i obiad
    Byłem, widziałem, ostrzegam wszystkich przed tym złomem.
    Oględzin trwały około jednej minuty, pod maską połamane plastiki, silnik wsadzony od czegoś innego. Wiszące/pourywane kable. Reszty nie oglądałem, powyższe mi wystarczyło to co jeszcze zauważyłem to oboje drzwi obcierają o słupki, tylna prawa opona łysa do połowy od wewnętrznej strony, szpachla jest na tyle na pewno bo bolo widać na zadrapaniach.


    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  12. #10767

    Dołączył
    Oct 2018
    Płeć
    Skąd
    suwalki
    Pojemność
    brak
    KM
    197
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...d1f7a428e5itam
    witam,widział możne ktoś to autko ? lub jakieś spostrzeżenia z tych zdjęć

  13. #10768
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez gozdzik Zobacz posta
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...d1f7a428e5itam
    witam,widział możne ktoś to autko ? lub jakieś spostrzeżenia z tych zdjęć
    Nie wygląda źle, warto zobaczyć na żywo.
    Z uwag to znaczki z tylu na klapie a nie na zderzaku i przód między elementami ucieka w odcieniu. Mogło coś być z przodu, jak dobrze zrobione to nie ma bidy.
    __________________________
    Pozdrawiam

  14. #10769
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Trochę mi wsią zalatuje te wnętrze....no i zdjęcia robione z masą filtrów, lampy przód się tak nie zachowują na fotkach.

  15. #10770
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta
    lampy przód się tak nie zachowują na fotkach
    Folią naklejona, tzw tjuning
    __________________________
    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •