Strona 759 z 761 PierwszyPierwszy ... 259659709749757758759760761 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,371 do 11,385 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #11371

    Dołączył
    Oct 2021
    Płeć
    Skąd
    Lubuskie
    Pojemność
    brak
    Posty
    3
    Czy na tą chwilę jest możliwy zakup 225 Q do 20k w dobrym stanie? Jeśli nie to czy warto pchać się np. W coś takiego? https://www.mobile.de/pl/Samochod/Au...334192541.html

  2. #11372

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez MigolasMage Zobacz posta
    Czy na tą chwilę jest możliwy zakup 225 Q do 20k w dobrym stanie? Jeśli nie to czy warto pchać się np. W coś takiego? https://www.mobile.de/pl/Samochod/Au...334192541.html
    oczywiście ciężko cokolwiek ocenić po zdjęciach, osobiście jednak mam bardzo dobre doświadczenia sprowadzonymi z Niemiec. To co udało się przywieść przeważnie wymagało drobnych napraw. Chociaż mam znajomych co tam szukali okazji i po przywiezieniu auta do Polski pakiet startowy był wysoki w tej na starcie pisze, że turbo może być do wymiany lub coś innego skoro ona dymi.

  3. #11373

    Dołączył
    Dec 2021
    Płeć
    Skąd
    Wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Red
    Posty
    1
    Witam,
    chciałbym kupić swoją pierwszą TT. Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie i jutro jadę ją obejrzeć: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6EgrFT.html
    Co o niej myślicie? Przebieg to oczywiście nie 32 tys, tylko 320 tys. Dziwi mnie fakt, że po wpisaniu numeru rej, VIN i daty pierwszej rejestracji na https://historiapojazdu.gov.pl/ wyskakuje komunikat, że nie ma jej w bazie, a wszystko poprawnie zostało przepisane. Z góry dziękuję za pomoc.

  4. #11374

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Starogard Gdański
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez McFit96 Zobacz posta
    Witam,
    chciałbym kupić swoją pierwszą TT. Kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie i jutro jadę ją obejrzeć: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6EgrFT.html
    Co o niej myślicie? Przebieg to oczywiście nie 32 tys, tylko 320 tys. Dziwi mnie fakt, że po wpisaniu numeru rej, VIN i daty pierwszej rejestracji na https://historiapojazdu.gov.pl/ wyskakuje komunikat, że nie ma jej w bazie, a wszystko poprawnie zostało przepisane. Z góry dziękuję za pomoc.
    kolor mój ulubiony co do bazy danych chyba była jakaś awaria może spróbuj jeszcze raz. A jak będziesz na miejscu to może zeskanuj kod qr z yanosika.
    Osobiście nie lubię jak ktoś wystawia samochód i nic nie opisuje nie kumam jaki to ma sens. Nie kupuję też aut z LPG a to po prostu efekt bardzo złych doświadczeń. Co faktu nie zmienia, że warto zapytać ile km na lpg jest zrobione.

  5. #11375

    Dołączył
    Apr 2019
    Płeć
    Skąd
    zgorzelec
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    nebieski
    Posty
    15
    co myślicie o tej sztuce otomoto 6092725689

  6. #11376

    Dołączył
    Apr 2022
    Płeć
    Skąd
    Pomorze
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    3

    Kupić te auto czy nie warto ?

    Witam poszukuje audi TT 1.8T i szczerze to za wielu ofert nie ma w mojej okolicy :/ Znalazłem jeden egzemplarz niedaleko i kusi mnie żeby pojechać i obejrzeć... Tylko jest kilka zastrzeżeń i nie wiem czy się bać bo gdy sprawdzałem kilka już sztuk to nie ma chyba już bezwypadkowych w ofertach... Przechodząc do meritum czy ktoś bardziej doświadczony w marce mógłby przejrzeć te ogłoszenie i załącznik z raportu autoDNA i uświadomić mnie czy jest sens aby wogóle oglądać ten pojazd i jaka powinna być rzeczywista cena tego modelu po zobaczeniu tego raportu. Pierwszy raz użyłem autoDNA i nie wiem czy ta strona mówi zawsze prawdę czy coś wymyśla... :] Proszę o pomoc.

    link do ogłoszenia https://www.olx.pl/d/oferta/audi-tt-...5-IDOUYnT.html

    report autoDNA
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Załączone pliki Załączone pliki

  7. #11377
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Nie wypowiem się co do poprawności raportu, bo nigdy nie korzystałem.
    Natomiast to co widać w nim to:
    - realny przebieg dzisiaj to około 320tkm, czyli mamy "polski wał" na przebiegu,
    - szkoda w 2012 na około 5tys€, czyli wartość używanej TT w tym czasie w PL, może to świadczyć o szkodzie calkowietej, więc wrak przyjechał do PL,
    - nie wiadomo ile stała, jak długo była naprawiana, itp, bo widać ją dopiero od 2016 jako zarejestrowana w PL.

    Większość TT miało małą lub większą przygodę, a w dodatku te auta mają około 20 lat, więc ważne, aby zweryfikować jak dostała, czy mocno i trzeba odpuścić bo była podobna do przystanku, czy lekko i zostało naprawione zgodnie ze sztuką, więc warto się zastanowić.

    Same zdjęcia za dużo nie pokazują i ciężko jest ocenić po nich auto.
    Jak masz blisko to pojedź i pooglądaj, nic zobowiązującego, aby zobaczyć na żywo. Zawsze później będziesz miał porównanie do innych TT. Popatrz też, czy w okilcy nie ma innej/innych TT na sprzedaż, warto obejrzeć kilka, aby je porównać (nawet takie nie przyciągające uwagi w ogłoszeniu, może w jakimś komisie w okolicy coś stoi).
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #11378
    Awatar henry68
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    EU
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    769
    Według raportu faktycznie przebieg sie nie zgadza, zapytaj sprzedającego czy posiada kopie oryginalnej niemieckiej książki pojazd. to będzie można cos więcej się dowiedzieć o historii.

  9. #11379

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2004
    Kolor
    red
    Posty
    7
    Cześć, poszukuje TT 225km.
    Znalazłem sztukę z linka poniżej - jestem ciekaw waszej opinii, może ktoś oglądał na miejscu?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6EGS0d.html
    Pozdrawiam

  10. #11380

    Dołączył
    May 2022
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1989
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Ten komis ma dwie TT. Na zdjęciach wyglądają ładnie, a czerwona w szczególności, ale to Radom... spodziewaj się wszystkiego. Przydałby się uprzejmy tajny agent z Radomia który mógłby rzucić okiem

  11. #11381
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Komis, Radom i Szwajcaria ajlepsze połączenie, hmmm wszystko jest możliwe. Zdjęcia jak z dnia produkcji. Ciekawe jak na żywo wyglada, bez koloryzacji i plaka.

    Co do samej TT, ma dziwne uderzenie z boku na desce rozdzielczej (od strony drzwi pasażera, na wysokości venta).
    Na jednym zdjęciu deski widać obrys poduszki, raczej nie powinno tego być widać.
    Kolejna niewiadoma to zdjęcie książki z ostatniego serwisu, prawie z przed trzech lat, więc co się działo przez trzy lata? Poprzedni wlasciciel już nie wymieniał oleju w serwisie w Szwajcarii? Czy może stała, bo trzeba było ją naprawić?
    Mogę się mylić, ale mogła mieć naprawę z przodu od strony pasażera.

    Jak chcesz oglądać, to przede wszystkim weryfikacja przodu, czy faktycznie miała przygodę, czy została dobrze naprawiona, czy na sztukę. Możesz poprosić o zdjęcia pod maską, zobaczymy co tam "słychać".
    __________________________
    Pozdrawiam

  12. #11382

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    170
    Rocznik
    2004
    Kolor
    red
    Posty
    7
    Dziękuję za Wasze opinie. Też mnie zastanawiał ten ślad o którym pisze _kris. Ogłoszenie już nieaktualne, więc auto najpewniej poszło w świat, oby komuś dobrze służyło.

  13. #11383

    Dołączył
    Jun 2022
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    16
    Mam do Was pytanie.
    W temacie na tym forum pt. ,,Jak kupowac TT czyli na co zwracac uwage.. " wskazano, że od września 2000 skrzynia 6 biegowa była już standardem w wersji 180KM. Czy to dotyczy TT w ogóle czy tylko tych z polskiego rynku? W ogłoszeniach pełno TT z rocznika np. 2001 i przy silniku 180 konnym są skrzynie 5 biegowe. Zgłupiałem.

  14. #11384

    Dołączył
    Jan 2021
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    190
    Rocznik
    2006
    Kolor
    srebrny
    Posty
    204
    6. biegowe były w quattro.

  15. #11385

    Dołączył
    May 2022
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1989
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    15
    Witajcie, jadę jutro obejrzeć TT i zastanawiam się czy tak powinna wyglądać podłużnica w 8N? Nad kołem pasowym widać łączenie/spaw?
    Dajcie znać co o tym myślicie, może macie porównanie ze swoimi.

    Sprzedający dokonał impregnacji wnęk i mam takie oto zdjęcie.145976490_1392684944421976_4894326669940010755_n.jpg
    Ostatnio edytowane przez Skella ; 15-07-2022 o 16:04

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •