Strona 681 z 761 PierwszyPierwszy ... 181581631671679680681682683691731 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,201 do 10,215 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10201
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    Moze te zegary to nic wielkiego bo facet sam powiedzial patrz tu jest w milach a tu km i trzeba uwazac, ja myslalem ze w kazdej tak wygladaja

  2. #10202
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Może nic wielkiego. A może to przekładka z anglika. Dlatego trzeba zweryfikować VIN.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #10203
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez AcidTT Zobacz posta
    W tt tylko silnik byl wkladany w bude w Gyor, na wegrzech. Pociag z autami jezdzil 24na dobe na okrete. Silniki wkladali w Gyor, a potem auto wracalo do Inglostad na dalszy montaz. Taka ciekawostka. Raport xa free o kant doopy
    Ciekawe, ale na pewno wkładali też napęd Q

    Za darmo to tylko śnieg dzisiaj pada

  4. #10204
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    Wyczytalem takie info w pewnej madrej ksiazce przedstawiajacej pierwszy model TT Silniki 1.8t byly skladane na Wegrzech i byla tam potezna montownia ich do auta. Co do haldexa to nie wiem, nic nie bylo wspomniane poza tym, ze jest to super hiper extra naped
    Ostatnio edytowane przez AcidTT ; 20-11-2017 o 13:19

  5. #10205
    Awatar arhuzz
    Dołączył
    Jul 2017
    Płeć
    Skąd
    Głowno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    105
    https://imgur.com/a/VcuwJ chyba zamówiłem jakiś słaby raport bo wyskoczyło tylko to + wyposażenie

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mowi ze to amerykaniec

  6. #10206

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    BDG
    Pojemność
    brak
    KM
    244
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LC9Z
    Posty
    4
    Hej!!

    Czy mógłbym prosić Was o opinie na temat tego auta???

    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-a...tml#cec9fb9cf7

  7. #10207
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,361
    Cytat Zamieszczone przez Keyter Zobacz posta
    Hej!!

    Czy mógłbym prosić Was o opinie na temat tego auta???

    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-a...tml#cec9fb9cf7
    Poproś sprzedawcę o udostępnienie zdjęć lepszej jakości. Dodatkowo zdjęcia pod maską, wnętrza, bagażnika.
    Na tych z linka nic nie widać, a można tylko wróżyć, ale to nie fusy
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #10208

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    BDG
    Pojemność
    brak
    KM
    244
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LC9Z
    Posty
    4
    Być może uda mi się podjechać czy oprócz tego co wyczytałem na forum w innym dziale macie jakieś sugestie na co zwrócić uwagę? jest to modelowo 1998 z grudnia

  9. #10209
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,361
    Cytat Zamieszczone przez Keyter Zobacz posta
    Być może uda mi się podjechać czy oprócz tego co wyczytałem na forum w innym dziale macie jakieś sugestie na co zwrócić uwagę? jest to modelowo 1998 z grudnia
    Podstawa w tym roczniku, czy auto przeszło kampanię poprawiajacą właściwości jezdne, czyli dodanie asp i tylnej lotki na klapie.
    I nie napalaj się na auto, warto w danym dniu oglądać minimum dwie sztuki, aby mieć porównanie wizualnie, techniczne i cenowe.
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 21-11-2017 o 07:36
    __________________________
    Pozdrawiam

  10. #10210

    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    BDG
    Pojemność
    brak
    KM
    244
    Rocznik
    2003
    Kolor
    LC9Z
    Posty
    4
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#a6a599a606

    Do wymiany zderzak + lewa lampa , warto w ogóle jechać ?? Sprzedający otwarcie powiedział , ze kupił ja bita i zrobił . Nie ma problemu żeby sprawdzić auto miernikiem czy na stacji diagnostycznej. Zalezy mu na szybkiej sprzedaży

  11. #10211

    Dołączył
    Apr 2017
    Płeć
    Skąd
    Lubartów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    270
    Rocznik
    2002
    Kolor
    LY7J
    Posty
    180
    Cytat Zamieszczone przez Keyter Zobacz posta
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...tml#a6a599a606

    Do wymiany zderzak + lewa lampa , warto w ogóle jechać ?? Sprzedający otwarcie powiedział , ze kupił ja bita i zrobił . Nie ma problemu żeby sprawdzić auto miernikiem czy na stacji diagnostycznej. Zalezy mu na szybkiej sprzedaży
    Bita a bita to dwie różne rzeczy. Moja też była bita, były jakieś przesłanki, a potem dowody jak sarna wypadła przed maskę i trzeba było robić zderzak. To, że samochód był bity, zderzak klejony to nie znaczy, że samochód, silnik nie są w dobrym stanie. Plastki można kupić, polakierować i gra gitara, gorzej jak jest szpachla na dachu, drzwiach i zacznie to odpadać. Osobiście nawet nie zwracałbym uwagi na brak znaczków itp. Niektórzy zdejmują, niektórzy mieli stłuczkę i plastiki połamane. Ważne żeby blacha była zdrowa

  12. #10212
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,361
    Dodam tyle, że auto jak widać na zdjęciach i jak pisze sprzedawca miało kolizję. Należy się zastanowić czy kupować i ładować kasę, czy jednak szukać całej. Cena jest atrakcyjna, ale nie wiadomo dokładnie co jest do zrobienia poza wymianą zderzaka i lampy.
    Poproś o zdjęcia pod maską, aby zobaczyć czego brakuje i co trzeba uzupełnić/wymienić. Policz po cenach z allegro ile to będzie kosztować i porównaj z ceną za podobną sztukę. Sam musisz zdecydować czy warto kupić auto do poprawek w teoretycznie atrakcyjnej cenie.
    __________________________
    Pozdrawiam

  13. #10213

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    Posty
    9
    Witam wszystkich, szukam Roadstera MK1, koniecznie Quattro 225KM z xenonami. Rozglądam się od jakiegoś czasu i znaleźć coś konkretnego to... dramat Prośba do Was o zerknięcie na poniższe ogłoszenia, może znajdziecie coś czego mi się nie udało wypatrzeć, będę wdzięczny.

    1) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zaXKO.html - musiał być bity przód - maska lekko odstaje + zbita dolna kratka pod prawym reflektorem - jakaś cena niska, bo wersja fajna, z brązowymi skórami.
    2) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yUekp.html - piękny egzemplarz jak dla mnie, ale rysą na rzetelności opisu jest przebieg... Handlarz wrzucił przebieg, który potwierdzony jest zdjęciem deski rozdzielczej, ale nie zwócił uwagi na datę, która jest tam również widoczna... 15.05.2013r. Masakra... Albo zdjęcia były robione 4 lata temu, albo jakiś zonk z tą datą - da się ją w TT zmienić bez podłączania do komputera?
    3) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yXKkj.html - po zdjęciach które są wrzucone chyba ciężko się do czegoś przyczepić.

    Dwa ostatnie ogłoszenia, to takie S-Line'y jak fakt, że malucha produkowało BMW Przynajmniej tak mi się wydaje. Czekam na VINy, wtedy będę mógł więcej zweryfikować.

  14. #10214
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Damiano Zobacz posta
    Witam wszystkich, szukam Roadstera MK1, koniecznie Quattro 225KM z xenonami. Rozglądam się od jakiegoś czasu i znaleźć coś konkretnego to... dramat Prośba do Was o zerknięcie na poniższe ogłoszenia, może znajdziecie coś czego mi się nie udało wypatrzeć, będę wdzięczny.

    1) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zaXKO.html - musiał być bity przód - maska lekko odstaje + zbita dolna kratka pod prawym reflektorem - jakaś cena niska, bo wersja fajna, z brązowymi skórami.
    2) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yUekp.html - piękny egzemplarz jak dla mnie, ale rysą na rzetelności opisu jest przebieg... Handlarz wrzucił przebieg, który potwierdzony jest zdjęciem deski rozdzielczej, ale nie zwócił uwagi na datę, która jest tam również widoczna... 15.05.2013r. Masakra... Albo zdjęcia były robione 4 lata temu, albo jakiś zonk z tą datą - da się ją w TT zmienić bez podłączania do komputera?
    3) https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6yXKkj.html - po zdjęciach które są wrzucone chyba ciężko się do czegoś przyczepić.

    Dwa ostatnie ogłoszenia, to takie S-Line'y jak fakt, że malucha produkowało BMW Przynajmniej tak mi się wydaje. Czekam na VINy, wtedy będę mógł więcej zweryfikować.
    1. Zwróć uwagę, na pasy. Już się nie zwijają Na pewno tak jak napisałeś była tam przygoda z przodu.
    2. Baaardzo długo już stoi, może nie od 2013, ale długo Po odłączeniu akumulatora data się zeruje, ale raczej w okolice 2000 roku. Tylne lampy anglik. Moim zdaniem zdjęcia wyretuszowane, nie warta tej ceny.
    3. Ta też już długo stoi. Też ma lampy od anglika.

  15. #10215

    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    brak
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez KrzysiuProgramista Zobacz posta
    1. Zwróć uwagę, na pasy. Już się nie zwijają Na pewno tak jak napisałeś była tam przygoda z przodu.
    2. Baaardzo długo już stoi, może nie od 2013, ale długo Po odłączeniu akumulatora data się zeruje, ale raczej w okolice 2000 roku. Tylne lampy anglik. Moim zdaniem zdjęcia wyretuszowane, nie warta tej ceny.
    3. Ta też już długo stoi. Też ma lampy od anglika.
    1) Rzeczywiście... taka cena skądś się musiała wziąć :/
    2) i 3) Na lampy nie zwróciłem uwagi... Jak to rozpoznać? Chodzi o światła przeciwmgłowe czy cofania? Jaką przyczyną może być montowanie lamp z anglika? Oprócz zwykłej wymiany rzecz jasna Przekładkę kierownicy komuś by opłacało się robić? Takie lampy są tańsze? W drugim ogłoszeniu retuszem pachnie, rzeczywiście. Trzecim egzemplarzem też nie warto sobie zawracać głowy?

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •