Strona 727 z 761 PierwszyPierwszy ... 227627677717725726727728729737 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,891 do 10,905 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #10891

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    wielkopolska
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    0000
    Posty
    25

  2. #10892
    Awatar Lamer
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Chełm
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    227
    Jakby ktoś szukał białęgo kruka
    Oryginalne Quattro Sport

    https://www.mobile.de/pl/Samochod/Au...272510863.html

  3. #10893
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Kruk krukiem ale cena z kosmosu - zaraz będzie rok od zrobienia fotek, w ogłoszeniu tyko przebieg się zwiększa.

  4. #10894

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Wieliczka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    W miniony weekend obejrzałem kolejne 2 egzemplarze. Łacznie juz 4 auta i nic sensownego. Do 20k o ładnym Q można zapomnieć.

    Co myślicie o tej czarnej? Może jest ktoś kto rzucił by na nią okiem. Z krakowa mam do niej 300lm.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#1172d3ffa0

  5. #10895
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Audi TT Le Mans: https://allegro.pl/ogloszenie/audi-t...ies-7763462839 , wystawione m.in. na forum. Post nie ma zamiaru nikogo oczerniać, przedstawię po prostu to co zobaczyłem. Tylna klapa na krawędzi ma mocno popękany i zdarty lakier, dodatkowo wychodzi ruda koleżanka. Tak samo w okolicach świateł rejestracyjnych duże ogniska rudzielca wraz z bąblami. Pojawiają się spore pęknięcia na łączeniu tylnych błotników z częścią bagażnika, wiem że auto miało przygodę w USA ale naprawa widać spartaczona i do natychmiastowej poprawki. Środek wytarta kierownica, gałka zmiany biegów i podarty fotel kierowcy, widać było wypadająca gąbkę. Drzwi pasażera zupełnie nie domykają się, zamek uszkodził powłokę lakierniczą wewnątrz drzwi i pojawia się ruda koleżanka. Stan zewnętrzny mnie zupełnie zniechęcił więc nie wiem jak mechanika. Ogólnie pod względem zewnętrznym auto wymaga sporo pracy i to na już.

  6. #10896
    Awatar AcidTT
    Dołączył
    May 2015
    Płeć
    Skąd
    Ireland
    Pojemność
    1.8T
    KM
    Xxx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    LZ5W
    Posty
    4,222
    10 zdjec na ktorych nic nie widac. Nie byly zrobione w ten sposob przypadkowo.

  7. #10897

    Dołączył
    Feb 2018
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    121
    Cytat Zamieszczone przez AnaLord Zobacz posta
    Co myślicie o tej czarnej? Może jest ktoś kto rzucił by na nią okiem. Z krakowa mam do niej 300lm.
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#1172d3ffa0
    Może mi się wydaje ale warto zwrócić uwagę czy tak jest w rzeczywistości. Chodzi mi o różną wysokość między lewą a prawą stroną auta. Różnicę wyraźnie widać na zdjęciach z przodu i tyłu. Pochyla się na lewo.
    Brak znaczka TT z tyłu.

  8. #10898
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez maciekk Zobacz posta
    Audi TT Le Mans: https://allegro.pl/ogloszenie/audi-t...ies-7763462839 , wystawione m.in. na forum. Post nie ma zamiaru nikogo oczerniać, przedstawię po prostu to co zobaczyłem. Tylna klapa na krawędzi ma mocno popękany i zdarty lakier, dodatkowo wychodzi ruda koleżanka. Tak samo w okolicach świateł rejestracyjnych duże ogniska rudzielca wraz z bąblami. Pojawiają się spore pęknięcia na łączeniu tylnych błotników z częścią bagażnika, wiem że auto miało przygodę w USA ale naprawa widać spartaczona i do natychmiastowej poprawki. Środek wytarta kierownica, gałka zmiany biegów i podarty fotel kierowcy, widać było wypadająca gąbkę. Drzwi pasażera zupełnie nie domykają się, zamek uszkodził powłokę lakierniczą wewnątrz drzwi i pojawia się ruda koleżanka. Stan zewnętrzny mnie zupełnie zniechęcił więc nie wiem jak mechanika. Ogólnie pod względem zewnętrznym auto wymaga sporo pracy i to na już.
    Szkoda bo fajny ten ciemny srebrny. Kiedyś była ta tt u mnie za kadencji poprzedniego właściciela. Dlatego pytalem o jej stan bo wtedy spas klapy pozostawial wiele do życzenia i tt miała problem dojechac z Warszawy do płońska( awarie były i wizyty byly przekładane) .
    Wtedy stan tego auta był taki że dało by się zrobić z niej ciekawe auto ( niestety nie bezwypadkowe) ale chyba po tym opisie nikt nie podszedł do niej z sercem.

    Tak z innej beczki to jeśli ktoś dysponuje sporą gotówką i chce mieć TT bam z 2001 roku z przebiegiem poniżej 50 tys to za x czasu taka będzie.
    Co do ceny nie wiem nie wypowiadam się bo to nie moje auto ale na mój gust przebieg auta jest audentyczny.
    Świadczy o tym np układ wydechowy ( zlacze elastyczne się błyszczy i reszta wydechu też. Calość suchutka , pachnaca nowoscią iauto jeździ jak nowe( miałem okazje jeździć i być przy odbiorze jak przyjechało z japonii).
    Także jeśli ktos szuka "nowej" mk1 to za x czasu pewnie bedzie na sprzedanie ale na konkrety trzeba jeszcze poczekac lecz nie liczcie na cene poniżej 30 tys...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 21-01-2019 o 23:02

  9. #10899

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Wieliczka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Szewc Zobacz posta
    Może mi się wydaje ale warto zwrócić uwagę czy tak jest w rzeczywistości. Chodzi mi o różną wysokość między lewą a prawą stroną auta. Różnicę wyraźnie widać na zdjęciach z przodu i tyłu. Pochyla się na lewo.
    Brak znaczka TT z tyłu.
    Niestety juz jej nie obejrze ktos ja wczoraj kupił

  10. #10900
    Awatar TomMir
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez maciekk Zobacz posta
    Audi TT Le Mans: https://allegro.pl/ogloszenie/audi-t...ies-7763462839 , wystawione m.in. na forum. Post nie ma zamiaru nikogo oczerniać, przedstawię po prostu to co zobaczyłem. Tylna klapa na krawędzi ma mocno popękany i zdarty lakier, dodatkowo wychodzi ruda koleżanka. Tak samo w okolicach świateł rejestracyjnych duże ogniska rudzielca wraz z bąblami. Pojawiają się spore pęknięcia na łączeniu tylnych błotników z częścią bagażnika, wiem że auto miało przygodę w USA ale naprawa widać spartaczona i do natychmiastowej poprawki. Środek wytarta kierownica, gałka zmiany biegów i podarty fotel kierowcy, widać było wypadająca gąbkę. Drzwi pasażera zupełnie nie domykają się, zamek uszkodził powłokę lakierniczą wewnątrz drzwi i pojawia się ruda koleżanka. Stan zewnętrzny mnie zupełnie zniechęcił więc nie wiem jak mechanika. Ogólnie pod względem zewnętrznym auto wymaga sporo pracy i to na już.
    Odnosząc się do Pana postu pomijając już dla kogo co to jest " mocno popękany i zdarty lakier z bąblami " proszę pamiętać , że jest to 17 letnie auto więc patrząc na lekkie pęknięcia, trochę przetartą kierownicę i przetarty boczek - nie przesadzałbym że " gąbka wychodzi " jest mała dziurka po prostu to nie kupiłbym w życiu żadnego auta. Trochę nie rozumiem podejścia silnik, turbo jest w bardzo dobrej kondycji zawieszenie i skrzynia też a czepiamy się pierdułek, które można zawsze zrobić jak komuś przeszkadza, ciekawy jestem ile jeździ "bezwypadkowych cacuszków" pospawanych z dwóch, które nie maja żadnych oznak korozji ani " popękanych lakierów". Chciałem sprzedać auto bez ukrywania żadnych wad tak jak jest bo uważam, że można je wyleczyc nawet hobbystycznie nie przeznaczać na to majątku i cieszyć się z jazdy, ale jak zawsze janusze szpachli i spray-u lepiej na tym wychodzą. Tyle ode mnie. Zapraszam cena dla klubowiczów 19,900zł do negocjacji.

  11. #10901
    Awatar miki77
    Dołączył
    Sep 2016
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    234
    Rocznik
    2005
    Kolor
    gl.bl LZ7K
    Posty
    970

    Kupujemy Audi TT MK1

    Cytat Zamieszczone przez TomMir Zobacz posta
    Odnosząc się do Pana postu pomijając już dla kogo co to jest " mocno popękany i zdarty lakier z bąblami " proszę pamiętać , że jest to 17 letnie auto więc patrząc na lekkie pęknięcia, trochę przetartą kierownicę i przetarty boczek - nie przesadzałbym że " gąbka wychodzi " jest mała dziurka po prostu to nie kupiłbym w życiu żadnego auta. Trochę nie rozumiem podejścia silnik, turbo jest w bardzo dobrej kondycji zawieszenie i skrzynia też a czepiamy się pierdułek, które można zawsze zrobić jak komuś przeszkadza, ciekawy jestem ile jeździ "bezwypadkowych cacuszków" pospawanych z dwóch, które nie maja żadnych oznak korozji ani " popękanych lakierów". Chciałem sprzedać auto bez ukrywania żadnych wad tak jak jest bo uważam, że można je wyleczyc nawet hobbystycznie nie przeznaczać na to majątku i cieszyć się z jazdy, ale jak zawsze janusze szpachli i spray-u lepiej na tym wychodzą. Tyle ode mnie. Zapraszam cena dla klubowiczów 19,900zł do negocjacji.
    Informacja przydatna dla potencjalnych zainteresowanych, BO AUTO NAPRAWDĘ FAJNIE SIĘ PREZENTUJE I EDYCJA LIMITOWANA:
    na ile wyceniasz koszty lakiernika, tak aby przystopować rudą?
    Ostatnio edytowane przez miki77 ; 22-01-2019 o 13:46

  12. #10902
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez TomMir Zobacz posta
    Odnosząc się do Pana postu pomijając już dla kogo co to jest " mocno popękany i zdarty lakier z bąblami " proszę pamiętać , że jest to 17 letnie auto więc patrząc na lekkie pęknięcia, trochę przetartą kierownicę i przetarty boczek - nie przesadzałbym że " gąbka wychodzi " jest mała dziurka po prostu to nie kupiłbym w życiu żadnego auta. Trochę nie rozumiem podejścia silnik, turbo jest w bardzo dobrej kondycji zawieszenie i skrzynia też a czepiamy się pierdułek, które można zawsze zrobić jak komuś przeszkadza, ciekawy jestem ile jeździ "bezwypadkowych cacuszków" pospawanych z dwóch, które nie maja żadnych oznak korozji ani " popękanych lakierów". Chciałem sprzedać auto bez ukrywania żadnych wad tak jak jest bo uważam, że można je wyleczyc nawet hobbystycznie nie przeznaczać na to majątku i cieszyć się z jazdy, ale jak zawsze janusze szpachli i spray-u lepiej na tym wychodzą. Tyle ode mnie. Zapraszam cena dla klubowiczów 19,900zł do negocjacji.
    Moja tt jest stara bo 2000 rok i jakos ruda nie wylazi
    Ok moze ktoś powiedzieć że już nie widzi zimy chuchana i dmuchana.
    Teraz koncze skladax ta czarna tt z roku 99. Nie byla chuchana dmuchana lecz karoseria nie naruszona i miala tylko lekkie pukniecie z przodu. Tak sie sklada ze wlasciciel od ktorego kupilem tt kupował ode mnie zderzak lampe i pas przedni ( dlatego wiem ze to lekkie puknkecie) . Auto nie mialo praktycznie wcale korozji.
    Tlumaczenie że wszystkie inne auta sa klejone z 2 jest slabe. Jest duzo ulepów ale jest też sporo zdrowych aut o które ktoś dbał.
    Niestety ten egzemplarz miał dosyć mocne uderzenie i to wyszło po latach bo było zrobione niezgodnie ze sztuką.

  13. #10903
    Awatar TomMir
    Dołączył
    Sep 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    Moja tt jest stara bo 2000 rok i jakos ruda nie wylazi
    Ok moze ktoś powiedzieć że już nie widzi zimy chuchana i dmuchana.
    Teraz koncze skladax ta czarna tt z roku 99. Nie byla chuchana dmuchana lecz karoseria nie naruszona i miala tylko lekkie pukniecie z przodu. Tak sie sklada ze wlasciciel od ktorego kupilem tt kupował ode mnie zderzak lampe i pas przedni ( dlatego wiem ze to lekkie puknkecie) . Auto nie mialo praktycznie wcale korozji.
    Tlumaczenie że wszystkie inne auta sa klejone z 2 jest slabe. Jest duzo ulepów ale jest też sporo zdrowych aut o które ktoś dbał.
    Niestety ten egzemplarz miał dosyć mocne uderzenie i to wyszło po latach bo było zrobione niezgodnie ze sztuką.
    Uderzenie miało nie duże w tylni róg jest zdjęcie w carfax więc nie ma z czym dyskutować. Po za tym uderzenie nie ruszyło klapy ani świateł rejestracyjnych o których mowa więc jeśli chodzi o uderzenie to jest delikatne pękniecie lakieru od środka tam gdzie uszczelki wchodzą i tyle. Zrobię zdjęcia i wrzuce zobaczysz jaka straszna ruda wychodzi ja tego nawet wcześniej nie zauważyłem

  14. #10904
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez TomMir Zobacz posta
    Uderzenie miało nie duże w tylni róg jest zdjęcie w carfax więc nie ma z czym dyskutować. Po za tym uderzenie nie ruszyło klapy ani świateł rejestracyjnych o których mowa więc jeśli chodzi o uderzenie to jest delikatne pękniecie lakieru od środka tam gdzie uszczelki wchodzą i tyle. Zrobię zdjęcia i wrzuce zobaczysz jaka straszna ruda wychodzi ja tego nawet wcześniej nie zauważyłem
    Ok ja nie twierdze bo teraz jej nie widziałem. Kiedyś jak była u mnie tylna klapa dosyć bardzo odstawała z prawej strony że palec by wszedł. Dlatego pytałem o stan bo wtedy było bez szału lecz podobno cos ktoś tam strugał...

  15. #10905

    Dołączył
    Jan 2019
    Płeć
    Skąd
    Wieliczka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    19
    Jest ktoś z Radomia kto mógłby rzucić na nią okiem?
    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...tml#1d09ac9627

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •