Strona 738 z 761 PierwszyPierwszy ... 238638688728736737738739740748 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11,056 do 11,070 z 11412

Wątek: Kupujemy Audi TT MK1

  1. #11056
    Jaro1221
    Gość
    To prawda.
    W tym przypadku nie mogę sprzedającemu zarzucić próby oszustwa czy naciągnięcia. Dlaczego? Z tego co wywnioskowałem to sprzedający jest kompletnym laikiem jeśli chodzi o mechanikę samochodową. Jak stwierdziliśmy, że chyba łańcuszek rozrządu słychać to zdziwił się - "jaki łańcuszek", myślał, że jest tylko pasek... Do tego dowiedzieliśmy się, że sam z synem sprowadzali TT ze Szwajcarii, a jako że się nie znali to jedyne co mogli sprawdzić to dokumentację serwisowania z której wynikał niski przebieg 130 tys... Stwierdzając taki niski przebieg + dobry stan wnętrza samochodu po prostu łyknęli TT. Jak dla mnie jest ono nieco bardziej sfatygowane niż na 190 tys.. Do tego zapomniałem napisać, część wyświetlacza nie działała, a i na jednym z wylotów wydechu po jeździe próbnej pojawił się jakiś film jakby tłusty, nie mam 100% pewności ale nie wykluczam że auto bierze olej...

    Nie wiem szczerze mówiąc czy to możliwe, że w Szwajcarii kupiliby kombinowane auto? Nie wiem czy brali od jakiegoś dealera czy sprzedawcy prywatnego.

  2. #11057

    Dołączył
    Dec 2015
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarna
    Posty
    13
    Witam wszystkich
    Proszę o informacje na temat tego Audi TT.

    https://www.olx.pl/oferta/black-tt-m...5-IDAjcox.html

    Lampy wiem że wiocha i do zmiany a reszta ?

    pzdr.

  3. #11058
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Jaro1221 Zobacz posta
    Byłem z mechanikiem obejrzeć.
    Powiem szczerze - nie tylko do tego auta się nie przekonałem ale w ogóle myślę, czy TT to dobry pomysł
    Gaz w miejscu koła + koło zapasowe w bagażniku = brak miejsca. Aby włożyć walizkę trzebaby wtedy składać tylne kanapy. Chyba że jeździć bez koła zapasowego, albo z jakąś dojazdówką...
    Druga sprawa - twarde zawieszenie, które w połączeniu z niskim profilem opony daje brak komfortu na dziurach. Poza tym w testowanym modelu kierownica chodziła jakoś dziwnie ciężko, jakby wspomagania nie było.

    Przy odpalaniu silnika coś rzechocze - jakby łańcuszek rozrządu, ewentualnie rozrusznik - ciężko to jednoznacznie stwierdzić. Jeśli to łańcuszek to spory wydatek się szykuje, a poza tym to może świadczyć o większym przebiegu niż deklarowany... Prawdopodobnie sworznie do wymiany, albo coś innego z zawieszenia bo słychać lekkie chrobotanie przy skręcaniu.
    Na progach z dwóch stron małe ogniska korozji. Drzwi i lewe i prawe malowane. Prawe drzwi właściciel ma fotke co się stało, lewe - nie wiadomo. Możliwe że auto bezwypadkowe, bo blachy leżą równo, ale ciężko powiedzieć. Fotele też trochę mocniej wyeksploatowane niż na zdjęciach, ale nie jest źle. Środek bardzo ładny, to trzeba przyznać.

    W związku z tym brakiem miejsca i powyższymi uwagami stwierdziłem, że nie dam za to auto 22 tys i tak się rozstałem z właścicielem. Nie sprawdzałem dalej, a możliwe że przy dokładniejszych oględzinach coś jeszcze by wyszło...
    Ja zaczynam myśleć o Insigni albo czymś innym, nieco większym...
    Generalnie ośka ma większy bagażnik od quattro, ale gaz w kole i dojazdówka trochę ograniczają miejsce w bagażniku. Wbrew pozorom ten bagażnik nie jest taki zły, spokojnie w 2 osoby można się spakować (a i w quattro z lpg ludzie się pakowali).

    Tak, to auto jest twarde, a wspomaganie chodzi ciężko.

    Rdza raczej nie powinna wychodzić, to auto jest dobrze zabezpieczone przed korozją, szczególnie, że mówimy tutaj o dosyć świeżym roczniku.

    Dlatego dobrze jest przed kupnem przejechać się jakimkolwiek TT, żeby zobaczyć czy to auto faktycznie Tobie pasuje

  4. #11059
    Jaro1221
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez cziko Zobacz posta
    Witam wszystkich
    Proszę o informacje na temat tego Audi TT.

    https://www.olx.pl/oferta/black-tt-m...5-IDAjcox.html

    Lampy wiem że wiocha i do zmiany a reszta ?

    pzdr.
    W tej cenie według mnie ten przebieg jest w rzeczywistości 2-3x wyższy.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeśli chodzi o to TT, które ja oglądałem - ognisko korozji pojawiło się również na drzwiach... Coś było kombinowane z tym autem, nie wiem co ale te ogniska były jakby na środku elementu (na prograch), normalnie rdza bierze chyba od brzegu.

    Tak jak piszesz @KrzysiuProgramista, trzeba było zobaczyć wcześniej czy auto w ogóle pasuje. Mogłem zrobić to nieco bliżej, ale 100km dojazdu do tego auta to też nie Bóg wie ile.

  5. #11060
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    dobry komentarz z tym ABT ... Szczerze to nie wiem ile ośka zadbana może palić realnie ale zadbana Q dla przykładu w trasie spala 8,2-8,8 litra (przy 120km/h tempomat, do max 140km/h przy wyprzedzaniu, po ostatnim zlocie) a w mieście jak centrum Katowic max 9,5 - 10litrow. Zawsze można wyciągnąć tylna sofę i wtedy to już jest serio sporo miejsca, o ile nie będziesz kogoś woził jednak z tylu (dwa rowery wchodzą, rozlozone, sprawdzone w zeszłym roku na zlocie na mazurach). Finalnie jednak raczej nie uważałabym TT za auto do pracy na codzien, ale to tylko moja fanaberia
    Cytat Zamieszczone przez Jaro1221 Zobacz posta
    ABT mi nie przeszkadza, to jakiś autoryzowany partner Audi.
    Chcę ośkę, z racji mniejszego spalania. Nie czuję potrzeby zabawy z 4x4, może kiedyś...

    Chyba wygląda OK na pierwszy rzut oka ta ośka? Z opisu wygląda to naprawdę OK...
    Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  6. #11061
    Jaro1221
    Gość
    Szczerze to teraz szukam samochodu, który będzie moim podstawowym środkiem lokomocji, a więc czasami "dookoła komina" po dziurach trzeba jeździć, czasami z walizką, czasami coś przewieźć itp., różnie to bywa. Stwierdziłem, że TT jednak odpada z racji małych gabarytów i komfortu jazdy po dziurawej drodze, której nie brakuje w moich okolicach. Gdybym kiedyś myślał o czymś na drugi samochód to jak najbardziej TT wchodzi w grę.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A z tym znaczkiem ABT to chyba nie za bardzo czuję klimat o co chodzi

  7. #11062
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Jaro1221 Zobacz posta
    Szczerze to teraz szukam samochodu, który będzie moim podstawowym środkiem lokomocji, a więc czasami "dookoła komina" po dziurach trzeba jeździć, czasami z walizką, czasami coś przewieźć itp., różnie to bywa. Stwierdziłem, że TT jednak odpada z racji małych gabarytów i komfortu jazdy po dziurawej drodze, której nie brakuje w moich okolicach. Gdybym kiedyś myślał o czymś na drugi samochód to jak najbardziej TT wchodzi w grę.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A z tym znaczkiem ABT to chyba nie za bardzo czuję klimat o co chodzi
    Ja TT jeździłem na co-dzień 4 lata i polecam Aczkolwiek, rozumiem, że nie wszystkim może odpowiadać.

    ABT, to pakiet (nie tylko stylistyczny) dla TT

  8. #11063

    Dołączył
    Mar 2019
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    33
    Panowie i Panie, co jesteście w stanie podpowiedzieć co do tych dwóch egzemplarzy ? Wydaje mi się, że ta srebrna forumowa - ale nie mogę jakoś znaleźć, choć mam w głowie że widziałem gdzieś jej zdjęcia na forum

    1 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-open

    2 https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...l#gallery-open

  9. #11064

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3
    Siemka, potrzebuje pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Jeśli możecie to zerknijcie na ten samochodzik i podpowiedzcie czy widac waszym okiem coś niepokojacego. Z góry dzięki ! Pozdrawiam Aleksander

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6C2HCG.html

  10. #11065
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Tak.Na szybko, nie wygląda na S-line. Brak akcentów we wewnątrz. Znaczki na tylnym zderzaki za wysoko, malowany? Środek, hmm co od czego to nie wiem, czy boczki drzwi wymienianeane, czy fotele, kto to wie.
    __________________________
    Pozdrawiam

  11. #11066

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Piaseczno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Tak.Na szybko, nie wygląda na S-line. Brak akcentów we wewnątrz. Znaczki na tylnym zderzaki za wysoko, malowany? Środek, hmm co od czego to nie wiem, czy boczki drzwi wymienianeane, czy fotele, kto to wie.
    Dzięki Wielkie kolego Kris !

  12. #11067

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    2
    Witam wszystkich, zastanawiam się nad zakupem audi TT 8n w Quattro. Zainteresowało mnie to ogłoszenie:

    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-1-...5-IDz38b1.html

    Znalazłem również stare ogłoszenie z otomoto:

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6BRGIJ.html

    Oraz po winie post z forum odnośnie rozkodowanego VIN:

    https://www.klubtt.pl/showthread.php...C4%99-TT/page2

    Czy możecie napisać coś więcej o tym aucie czego ja gołym okiem nie dostrzegam ? Poprosiłem sprzedawcę o nr rejestracyjny do sprawdzenia historii ale czekam na odpowiedź.

  13. #11068

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    33
    Siwy645 Kiedys tez interesowalem sie ta TT. Ogloszenie wisi juz bardzo dlugo. Z tego co pamietam startowalo z cena 21 tys. Auta nie ogladalem na zywo ale psrzedawca wyslal mi dodatkowe fotki. Tylna klapa cala zardzewiala wiec do wymiany. Listwy dachowe tez wszedzie juz purchle i lakier pozchodzil. Obcierki na zderzakach wiec tez do malowania. Ogolnie blacharsko troche rzeczy do roboty auto dadatkowo stoi na felgach stalowych z zimowkami.Na temat stanu technicznego sie nie wypowiem bo zrezygnowalem z ogledzin. Zanim pojedziesz to popros o dodatkowe zdjecia bo w ogloszeniu w ogole nie widac tych wad. Moze gdzies jeszcze mam te zdjecia jak chcesz to moge Ci podeslac.

  14. #11069

    Dołączył
    Jul 2019
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    brak
    Kolor
    Brak
    Posty
    2
    pkjackDziękuje za opis w takim wypadku odpuszczę bo to nie ma sensu jeżeli rdzewieje. Ale jeżeli możesz wysłać zdjęcia to poproszę. Sprzedawcę prosiłem ale coś słabo mu idzie odpisywanie.

    Email siwy645@gmail.com

  15. #11070

    Dołączył
    Aug 2017
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    srebrny
    Posty
    33
    Co sadzicie o spasowaniu przodu w tym aucie. To wina zdjecia czy maska jest zle spasowana z lampami ?

    photo upload

    Ostatnio edytowane przez pkjack ; 18-07-2019 o 18:24

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. MK2 [8J] Kupujemy Audi TT MK2
    Przez Blerx w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 2989
    Ostatni post / autor: 17-09-2022, 22:06
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •