Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Maru Audi TT vs BMW Z4 | Mercedes SLK

  1. #1
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536

    Maru Audi TT vs BMW Z4 | Mercedes SLK

    Średnio dzisiaj było na cargo :/ ale udało mi się złapać z tym:

    BMW Z4 E89 (najnowsza) - 204KM waga 1450kg RWD


    tył:


    Według wikipedii ma 6,6s do 100 ...

    Piękne auto - super wykończone w środku. Brak bagażnika ale cóż. Młody kierowca, bez żadnego "ale" wskoczył do auta i pojechaliśmy się złapać.

    Czekamy na pomarańczowe... start. Na początku odskoczyłem mu trochę a następnie utrzymałem tą przewagę do samego końca - tracił centymetry na każdej zmianie biegu ale nie aż tak dużo. Wygrana o ponad długość.

    Zjechaliśmy, poszukałem jakiegoś innego godnego rywala ale jako, że nikogo nie mogłem znaleźć to pojechaliśmy na rewanż

    Znowu o wiele lepiej wystartowałem - na tyle, że był w stanie wskoczyć za mnie kiedy mijaliśmy auto które jechało przed nami - i to przed zmianą na 3. bieg. Wygrana o niecałą długość.

    Trzeci raz musieliśmy ostro komibnować żeby stanąć obok siebie na czerwonym - i wyszło tak, że staliśmy pod samym sygnalizatorem i trzeba było się mocno wychylać do przodu. Przy gazowaniu pochyliłem się do przodu ... obroty mi nieco spadły poniżej 2500 i właśnie się właczylo pomaranczowe... zmulilem start - za to jemu chyba wyszedl najlepszy z trzech prob i troche mi odjechal na poczatku. Pozniej zaczalem go doganiac ale niestety auta ida rowno wiec tylko z pol dlugosci skrocilem i finalnie skonczylem o 1 dlugosc za BMW Z4. Pogratulowałem mu i uznaliśmy oboje, że wygrałem 2:1.

    Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=s9kFreNZgk0


    Mercedes SLK - 190KM waga 1400kg RWD



    Miał fajne opony, szerokie i widać, że prawie nowe - a przeciwnik wydawał się mieć pojęcie na temat ścigania.
    Z lekką niepewnością stanałem na światłach..
    Powiem krótko - odleciałem mu tak, że w połowie długości odcinka już miałem przewagę ok 3-4 długości. Normalnie miazga. Jeszcze raz sprobowalismy i znowu nie wiedzial co sie dzieje. Nie jest to wielkie zwyciestwo jednak auto ladne no i to w koncu Mercedes to nie byle co.

    Toyota MR2 (moge sie mylic bo nie mam bladego pojecia co to za model) - waga 1200kg 200+KM



    Opisuje ten wyscig zeby nie bylo, ze wstawiam tylko wygrane:P Przyznam szczerze, ze bylem troche zniesmaczony tym wyscigiem. Mieli chlopaki jakis zlot tego autka i chcialem sie z ktorym zlapac - pytam o wage, pytam o moc i dostaje odpowiedz "ze jakies 1300 i moc ok 200km". No to stwierdzilem, ze jak taka mala roznica to mozemy sprobowac. Start miałem o wiele lepszy ale on nagle ******* zza moich plecow o 0,5 dlugosci przede mnie, potem caly czas troche odjezdal ale nie jakos potwornie duzo. Zakonczylismy z roznica ok 1,5 auta. Zatrzymalismy się i mu mówię "ty masz tam sporo ponad 200KM" a on wtedy... "no tak ale nie wiem czy to 250 czy 300km bo 200 to bylo przed wymiana kompresora a teraz to go nie hamowalem". No myslalem, ze pierdolne. Pytałem się wczesniej czy jest sens stawac i ile ma mocy - to nic się nie przypucował, a jak wygrał - to nagle sobie przypomniał, że ma ponad 150kg przewagi i min. 70KM wiecej. Nie lubie takiego czegoś, moim skromnym zdaniem to było po prostu nieprzyjemne zagranie zeby pokazac kolezkom, że mr2 leje TT.

    Była też Porsche Panamera - wlasciciel mowil ze ma 350KM ale nie dał się skusic na wyscig. Cos tam mowil, ze chcialby ale nie moze "bo cos" ale ze gdyby nie to "cos" to nie byloby problemu. Niby to ma 6s do 100km/h ale sadze, ze przy odrobinie dobrego wiatru, piasku na jego pasie oraz dobrym starcie - mialbym Mega killa na koncie sprobuje go jeszcze kiedys zlapac bo widzialem to autko juz 3 raz na cargo.

    dodałem filmik dot. z4
    Ostatnio edytowane przez Maru ; 05-08-2011 o 06:48
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No gratuluje Bumy i Mesia jeszce raz miło że seryjna 180 kiluje nowsze fury .
    Z Tojociną , no cóż jak na zmodzone auto to i tak Ci nie uciekł daleko i zawsze tak jest że ktoś będzie szybszy niezależnie czym jeździmy











    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja też jestem pełen podziwu że całe cargo kilujesz...z Żuczkiem się śmieliśmy że teraz Ciebie tylko skilować i mam całe cargo skilowane

  4. #4
    Awatar Endr3j
    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Ostrołęka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    126
    200 koni w tym BMW to jakieś nieporozumienie. gratki kila
    .... 1,8 t....

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    200km 1450kg i rwd( też troszkę większe straty w napędzie niż fwd) vs 180km gdzieś z 1230kg i ogarnięty Maru więc czemu nieporozumienie:P życie:P auta tyją a nam się wydaje że 200km to jest sporo a teraz niestety już tak nie jest:P

  6. #6
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    pieknie pieknie .... gratulacje
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 05-08-2011 o 14:06

  7. #7
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    jest moc:P
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  8. #8
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Maru jest dosłownie moim idolem kurde aż zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno chce BIG turbo skoro seryjna 180tka tak killuje przy odpowiednich umiejętnościach Oczywiście gratki killa BMW. Gdybym ja miał takie BMW zrobiłoby mi się nieźle głupio, że tyle kasy wydane na auto a TT-unia o 20KM słabsza dała mu lanie.
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Szkoda że nie udało mi się wpaść wczoraj, chodz bardzo chciałem bo pożyczona przepływka od Pawła dodała sporo koników mojej TT okazało się że od dłuższego czasu latałem na padlinie, Maru postaram się wpaść p przyszły czwartek i jak tylko będzie ten MR od razu zaproszę go na pojedynek z moja seryjną TT
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    echm ja też wpadne na cargo..ale jak tak dalej pójdzie to w 2012 bezczynność mnie wkurza

  11. #11

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Nowe Z4 ma 304 kuce, nie 204 ;p

  12. #12
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Brawo,tylko nie spoczywaj na laurach,potwierdza sie że trening czyni mistrza

  13. #13
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    dzieki panowie zuczek w sumie to nie masz czego zalowac bo slabo bylo wczoraj, ale moze w niedziele bedzie lepiej tego mr2 bys wydmuchau jaksiemasz

    cezary co ty za glupoty gadasz majac na wyciagnieciu reki chociazby wikipedie. sa rozne wersje silnika z moca od 204KM (tyle sam wlasciciel mowil ze ma) do mocy 335KM. a ty kiedy. wpadniesz na csrgo pokazac moc swojego programu?

    pawel a co ci sie dzieje znowu z autkiem? swoja droga to tt oska ma wedlug specyfikacji 1350kg o ile dobrze pamietam
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no tak na prawdę to mi się nigdy nic poważniejszego nie psuło...poza maglem gdy chyba 5 dni byłem z niesprawnym autem :P
    teraz jest to już półtora miesiąca i smutno jak wszystkie imprezy motoryzacyjne przepadają...a jak nie wiesz co z moją TT to poczytaj wątek:
    http://www.klubtt.pl/nasze-auta/7138...-zaczae-o.html
    sorki za ot
    ale myślę że jak wrócę to aktywnego użytkowania TT to że może na cargo kilka wozów zkiluję:P

  15. #15

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Faktycznie, myslalem ze tylko jedna wersja jest ;p ustawmy sie to pojade Zuczek pewnie tez chetnie

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Maru Audi TT vs ... (cz.4)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 22:27
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 20:47
  3. Maru Audi TT vs ... (cz. 3)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 19-08-2011, 12:09
  4. Audi TT 225 vs Mercedes CLK W208
    Przez Malina w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 16:59
  5. Audi TT 225 KM vs. Mercedes SL500 306 KM
    Przez lukibos w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-06-2010, 11:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •