Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 54

Wątek: Strona klubu

  1. #16
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Świetny pomysł.
    Możnaby to połączyć z bazą danych użytkowników, którą mażnaby wygodnie przeglądać na stronie domowej.
    Taka baza danych zawierałaby podstawowe komórki z danymi auta. Podstawowym kryterium by znaleźć się w takiej bazie użytkowników powinna być zgoda na przelanie wartości uzyskanych z VAGa do poszczególnych komórek użytkownika.
    Czyli najważniejsze informacje o stanie samochodu, w jednym miejscu.

    Wtedy jak osoba z nas ma jakiś problem z samochodem (np. nie odpala) to zapodaje temat na forum, a inni użytkownicy mogą wspólnie zajrzeć do tabeli danej osoby i porównać (aha, ma to i to, zmieniał to i to... rozwiązanie powinno być takie i takie bla bla bla).
    Taka książeczka zdrowia naszych TT (:

    ps. dostęp do tych danych powinny mieć osoby o długim stażu na forum lub o krótkim stażu ale zaufane (np VIP, Serwisant, Administrator, Moderator, Sponsor (: )

    ps2. Jeszcze przyszła mi do głowy samowystarczalana BAZA WIEDZY, która działałaby na zasadzie rozwijanego drzewka.
    np. Nie odpala samochód -> LPG czy Benzyna -> czy wyświetla się taka i taka kontrolka przy zapłonie -> ODPOWIEDŹ: 1.sprawdź takie i takie bezpieczniki 2.sprawdź akumulator 3. sprawdź bla bla bla
    To oczywiście wymaga precyzyjnego zaprojektowania, ale mogłoby b.dobrze się sprawdzać.

    ps3. Lista zaufanych warsztatów gdzie można zostawić nasze TT ze spokojną głową. Do wglądu tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

    ps4. Karty klubowicza Club TT. Na karcie mogłaby być wybita zamiast nr porządkowego, nr tablicy rejestracyjnej. Fajnie by to wyglądało. Taka karta oferowałaby zniżkę na części TT w autoryzowanych punktach sprzedaży/salonach audi. Oczywiście trzeba się z nimi dogadać za jakąś reklamę na naszej stronie. Oczywiście na stronie domowej byłaby lista ASO gdzie zniżka obowiązuje za ukazaniem karty. Kartę będzie mogła dostać osoba "zasługująca", staż, statut społeczności w Clubie itp. (do ustalenia)
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 03-08-2011 o 10:13

  2. #17

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Też jestem za pomysłem Blerxa.

  3. #18
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    nom fajnie, ze sa dobre pomysly tylko teraz potrzebne jest wdrożyć to w zycie i ciekawe czy komus bedzie chcialo by sie nad tym popracowac bo jak sadze sporo roboty nad tym jest a mi niestety ja nic nie pomoge bo brak takich umiejetnosci

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm pomysł fajny lecz uważam że jest nas za małe grono i za duży przepływ zainteresowanych autem...znaczna część forumowiczów zagląda tutaj jak im się coś wysxxxx potem znika i za jakies pare miesięcy się pojawia jak sprzedają igłę od forumowicza..niestety sporo takich przypadków jest tych fanatyków auta jest niestety nie wiele i nie wiem czy dla garstki osób warto robić aż takie wydumki....pomysł zacny ale kto to zrealizuje?

  5. #20
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95
    Ja oczywiście zajme się sprawami związanymi z wdrożeniem wszystkiego . Tutaj jednak pojawia się pytanie Kto będzie chętny żeby przygotować takie poradniki itd. ?

  6. #21
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pomył z poradnikami dobry ale trochę utopijny Nie widzę też powodu żeby udostępniać wszystko na tacy każdemu kto tylko trafi na stronę .
    Zrób po prostu demo w taki sposób jak myślisz i będziemy dyskutować i wymieniać poglądy co dalej można ewentualnie dodać i udoskonalić .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no tez uważam że aż tak wszystko na tacy nie może być...bo dużo jest takich osób co zalogują się napiszą podajcie mi to i to bo jest mi to pilne a potem tyle ich widać...wiadomo że nie każdy ma czas na pisanie na forum itp ale z drugiej strony ktoś może mieć nas za fra...bo ktoś wejdzie napiszemy doradzimy a potem ma nas gdzieś:P

  8. #23
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95
    Szkielet strony gotowy Pojawiło się już pierwsze zadanie dla zalożycieli klubu bądź też jednych z pierwszych członków. Potrzebny jest jakiś tekst opisujący klub , na strone główną , a zarazem do działu "O nas".

    Propozycje możecie napisać w odpowiedzi , żeby można je było skorygować

  9. #24

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Hej. Ja jak zawsze szczera do bólu i pod prąd...Nie rozumiem zdziwienia faktem, że ktoś nowy wpada i znika, to specyfika większości forów. TT to specyficzne auto i w 90% "problemy" dotyczą TYLKO tego modelu Audi. Bardzo ograniczona ilość użytkowników, do tego odchodzą "fachowcy" na własną rękę, mający dobrych znajomych mechaników albo zwyczajnie nie szukający w necie lub na tym forum pomocy. Zostaje garstka, w tym kilku zapaleńców od lat, czasem kilka nowych osób z "planami" zostania, jak ja. Reszta to wpadający na chwilę, jednorazowo itp. Jeśli dodatkowo czytają na początku, że Admin jest wnerwiony i pytanie jego kto chce bana, albo są jechani za nie przywitanie się w odpowiednim dziale lub czytają wulgaryzmy w ich kierunku lub zdanie typu "Wątpię, żeby kogokolwiek na forum zainteresował TEN temat" - czasem nie wracają. Mnie mało nie rozszarpano i nie nazwano wieśniarą, bo lubię diody i neony, choćby w teorii i z ciekawości. Za to w innym poście innego autora o części do auta za spore pieniądze, którą ma może kilka osób na świecie, albo tylko on na tym forum - dyskusją 2-3 osób na kilka stron. Sądzę, że TEN temat mało kogo obchodzi i w przyszłości zainteresuje. ZAWSZE i na każdym forum będą wpadać na chwilę, będą zadawać pytanie, które było 100 razy wałkowane itp.

    Co do pomysłu strony, uważam, że to słomiany zapał, chwilowy przypływ chęci Jak w życiu, sporo z nas by chciało, mało kto może, większość będzie mieć uwagi Popieram, chętnie wesprę i pogratulować zapału. Myślę jednak, że wszystko jest na forum, a wstawienie nowego logo i zakładki FAQ wiele nie zmieni, artykułów czy nowości o TT nie będzie, bo to już nie R8, tylko w większości 5, 6,7, 10, 12 letnie auta, kochane ale jednak...Oczywiście jeśli ktoś ma ochotę, nawet dla garstki, Administracja zezwala - niech działa! Ja (niestety dopiero) w lecie przyszłego roku w formie rewanżu za pomoc tu uzyskaną - chętnie podejmę się organizacji zlotu, 14 domków (ok. 60 osób) nad pięknym jeziorem, parking na ok. 20 aut, do autostrad i "szybkich" dróg blisko i takie tam Obecnie wszystko jest w remoncie, ale od maja 2012 - mogę działać. Czas ME w piłce odpada z wiadomych względów Tyle ode mnie w tym temacie, 3majcie się!
    Są kobiety pistolety!

    - NIE dyskutuję z idiotą! Sprowadzi mnie do swojego poziomu, a tam pokona doświadczeniem.

  10. #25
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Że też chciało się koleżance tyle pisać Według mnie zachowanie moderatorów jest naturalne, zazwyczaj jeżeli ktoś daje coś z siebie, to ma prawo także wymagać, więc trudno dziwić się że ludziom, którzy służą pomocą i radami w praktycznie każdej kwestii i spędzają sporo czasu na wzbogacaniu zawartości forum, nie odpowiadają osoby które nastawione są jedynie na to żeby brać, nie dając nic z siebie. Może Ci się to podobać, lub nie, ale na żadnym forum osoby wpadające raz na pół roku wyłącznie z jakimiś, zazwyczaj jeszcze chaotycznie sformułowanymi pytaniami, nie są mile widziane. Takie życie

    Sorry za OT, pozdrawiam!

  11. #26
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    mozna by zrobic takie cos, ze istotniejsze rzeczy dostepne beda tak i tak po zalogowaniu a np. historia modeli, zdjecia ze zlotow, itd bedzie mozna przegladac z poziomu goscia co myslicie??

  12. #27
    Awatar Arti
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Pojemność
    brak
    Rocznik
    1900
    Kolor
    brak
    Posty
    57
    Popieram zacną inicjatywę kolegi, Malinovsky.

    Na początek, wszystkie działy zawarte na obrazku z szablonem są wystarczające. Tylko zastanawia mnie czy jako zawartość, "najnowsze wiadomości z forum", zmienić na artykuły związane z TT, mogą być to nawet materiały promocyjne, wiadomości z internetu, lub prezentacje samochodów użytkowników. Pamiętajcie, że na naszą stronę zaglądają nie tylko użytkownicy TT, a również Ci, którzy chcą nabyć ów samochód, lub interesują się marką. Według mnie dziwnie wyglądałaby strona startowa, a raczej strona promująca z tematami - "nie chce odpalić", "co to za część", "coś stuka".


    Chciałbym dodać, że realizacja jest czasochłonna, warta świeczki, bo projekt można wstawić do własnego portfolio, jednak nikt nie zwrócił uwagi na fakt, iż jest to praca "non profit".
    Jako społeczność forum Audi TT Club Polska, każdy może dołożyć cegiełkę swojego własnego talentu dla wspólnego dobra/celu.
    Dlatego ja ze swojej strony służę swoją pomocą w realizacji tego niecnego planu.

  13. #28
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95
    Proszę : Strona miłośników audi TT - trzeba to teraz zapełnić tak jak pisałem

  14. #29
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    No ladnie a czemu to same MK2 na zdjeciach sie przewijaja
    Mozna by przebrac i wrzucic tam losowo zdjecia czlonkow klubu tak jak bylo na starej stronce klubtt.pl
    Ale ogolnie podoba mi sie. Fajnie, ze sie za to wziales. Podziekowac

  15. #30
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95
    Finalnie oczywiście , że będą samochody członków klubu Tylko te mi tak wpadły teraz w oko . Do poprawki jescze jest środek , ale to jak już będzie coś do wpisania na wstęp .

Podobne wątki

  1. Koszulki na Ogólnopolski Zlot Klubu TT
    Przez sikor28 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2016, 12:46
  2. Flaga na szybe z logo klubu
    Przez _kris w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 22:06
  3. CZAT - na stronie klubu?
    Przez sebo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 13:13
  4. ciekawe czy to kto? z klubu ...
    Przez kamilradosc w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 18:24
  5. Ulotka Klubu
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 13:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •