Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Strona klubu

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Pomył z poradnikami dobry ale trochę utopijny Nie widzę też powodu żeby udostępniać wszystko na tacy każdemu kto tylko trafi na stronę .
    Osoby, które mogłyby korzystać z tego systemu moim zdanie powinny spełniać pewne wymogi, np:
    - statut
    - ilość postów
    - ile czasu na forum
    - ew. jeżeli byłby to młody forumowicz a czuć od niego, że zaufany to administrator mógłby mu nadać statut osoby upoważnionej do przeglądania tej bazy wiedzy bądź korzystania z książeczek zdrowia naszych aut.

    Osób na forum które mieściłyby się w tych kryteriach jest b.dużo więc może warto?

    Cytat Zamieszczone przez Arti
    Tylko zastanawia mnie czy jako zawartość, "najnowsze wiadomości z forum", zmienić na artykuły związane z TT, mogą być to nawet materiały promocyjne, wiadomości z internetu, lub prezentacje samochodów użytkowników. Pamiętajcie, że na naszą stronę zaglądają nie tylko użytkownicy TT, a również Ci, którzy chcą nabyć ów samochód, lub interesują się marką. Według mnie dziwnie wyglądałaby strona startowa, a raczej strona promująca z tematami - "nie chce odpalić"
    Dokładnie tak. Jakieś materiały promocyjne o TT2 lub TT3 na naszym forum mogłyby być dobrą kartą przetargową do uzyskanych zniżek w poszczególnych ASO dla klubowiczów z kartą.

    Wracając do poradnika "zrób to sam" - oczywiście ma to służyć nam (~100 użytkowników forum=stałym bywalcom). To naprawdę by się przydało wielu z nas bo ja np nie jestem techniczny i wiem tylko tyle co się do tej pory nauczyłem.

    Może Arrtur, Żuczek, Pawel-2005 i ICE - moglibyście NA PRÓBĘ zrobić jedno drzewko poradnika by Malinovsky to ugryzł i wrzucił na stronkę?
    Chodzi mi o jedną gałązkę np.
    NIE ODPALA SILNIK:
    1. świecą się kontrolki?
    - sprawdź akumulator
    - sprawdź taki i taki bezpiecznik
    2. co pokazuje FIS?
    - service
    - sprawdź to i to
    - nic nie pokazuje

    no nie znam się ale jak byście rozpisali taki jeden problem to możnaby to już zaimplementować a potem z czasem udoskonalać i szufladkować w odpowiednich ramionach drzewa.

    ps. jeżeli mówicie, że taka baza wiedzy mało by służyła ponieważ jest mało stałych bywalców na forum to tutaj statystyka, którą przed chwilką wyciągnąłem:
    - użytkownicy mający na swoim koncie przynajmniej 50 postów i odezwali się przynajmniej raz od początku tego roku = 108!
    Czyli można przyjąć że +/- 100 użytkowników to staly bywalcy którym baza wiedzy i poradnik zawsze będzie służył. Niektórzy oczywiście odejdą ale też przyjdą nowi którzy zawitają na długo.
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 04-08-2011 o 09:19

Podobne wątki

  1. Koszulki na Ogólnopolski Zlot Klubu TT
    Przez sikor28 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-05-2016, 12:46
  2. Flaga na szybe z logo klubu
    Przez _kris w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 22:06
  3. CZAT - na stronie klubu?
    Przez sebo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 13:13
  4. ciekawe czy to kto? z klubu ...
    Przez kamilradosc w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 25-11-2009, 18:24
  5. Ulotka Klubu
    Przez eb84 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 13:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •