Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: Maru Audi TT vs ... (cz. 3)

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    meta - szczerze to przyznam, ze nie wiem. zdjecie jest podobne ale chyba nie w 100% dokladnie takie same. Gosciu mowil, ze ma nowo wstawiony silnik o mocy 170KM - moge się mylić ale chyba mowil, ze 170KM mu wyszlo na hamowni.

    jaaqob - usmialem sie jak to przeczytalem opisalem pare Leonow w poprzednich czesciach:
    "Seat Leon - FWD 180KM - bardzo porownywalne auto. Scigalem sie w tym sezonie z chyba 3-4 sztukami. Zawsze delikatnie odjezdam ale naprawde bardzo mocny przeciwnik. Jedynie wersja 4x4 mi odjezdza ale to logiczne..

    Seat Leon TFSI 200KM waga ok. 1300 rocznik chyba 2006
    Start o tyle lepszy ze wystarczyl zeby utrzymac przewage do konca.
    Przy 180km/h roznica byla tak mala ze jego maska byla troche za tylnia osia mojej TT
    Bardzo mi się podobał ten wyścig.
    Wynik: wygrana o 0,5 auta."


    ICE - w sumie to ja nie bylem na hamowni wiec nie wiem jak to u mnie wyglada. Zakladam, ze auto jest zdrowe bo mialem porownanie z innymi TT no i dbam o autko (glownie pod wzgledem mechanicznym niz wizualnym). Musze pojechac na hamownie

    Przypomnialeś mi o bardzo ważnym aspekcie o ktorym nie mowilem wczesniej:
    WAGA jest wazniejsza niz KM. Jak jadę się ścigać, staram się mieć ok 1/3 baku paliwa oraz puste auto.

    Zapomnialem wspomniec, ze wymontowalem sobie kanape (pare kg oraz zajebiscie fajny dostep do bagaznika - nie wspominajac ile się miejsca z tylu zyskuje.. normalnie TT Kombi) oraz zestaw naprawczy z pod bagaznika - w mojej TT jest taki zestaw do naprawienia opony zamiast kolo zapasowe. Ja waze 80KG - wiec raczej ciut wiecej niz kurczaczek

    Dla mnie bardzo odczuwalne jest jak mam pelen bak - moze te 30kg(1litr=~0.8kg) nie wplywa potwornie na wynik ale psychicznie się czuje jak **** np. dla mnie start z pasazerem to sprawa dopuszczalna jedynie kiedy jedziesz z o wiele gorszym przeciwnikiem badz przeciwnik tez ma pasazera. Albo się ścigasz albo nie - nie ma wersji "light"

    Reprezentantow dobrych to my maaaamy Piotr, pawel w kategorii AWD ~300KM, zuczek w kategorii FWD + modyfikacje. MichalTT i Night w kategori auta za 100tys+ ja tam ciśnę serię bo z nimi nie mam nawet co stawać niestety rzadko ich widuje na cargo ;/
    Ostatnio edytowane przez Maru ; 31-07-2011 o 14:25
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Maru Zobacz posta
    jaaqob - usmialem sie jak to przeczytalem opisalem pare Leonow w poprzednich czesciach:
    [i]"Seat Leon - FWD 180KM - bardzo porownywalne auto. Scigalem sie w tym sezonie z chyba 3-4 sztukami. Zawsze delikatnie odjezdam ale naprawde bardzo mocny przeciwnik. Jedynie wersja 4x4 mi odjezdza ale to logiczne..
    Kolega fajnie mi to napisał " słuchaj braciak ostatnio ścigał się z TT 180 i jednak ma lepsze osiągi od Leona " wiem, że leon to bardzo mocny zawodnik bo to praktycznie te same silniki ale w Twoim przypadku dużo zrobiły umiejętności. Tak czy inaczej ja ci bardzo gratuluję bo osobiście bym się bał łapać z furami powyżej 200PS bez garretta i między innym dlatego też planuję BIG turbo
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. MK1 [8N] Maru Audi TT vs ... (cz.4)
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 04-04-2012, 22:27
  2. Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 22-08-2011, 20:47
  3. Maru Audi TT vs BMW Z4 | Mercedes SLK
    Przez Maru w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 13:02
  4. Maru - 180KM 1.8T 98r FWD
    Przez Maru w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2010, 16:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •