Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: KUPUJE AUDI TT PROSZE o SZYBK¡ POMOC

  1. #16
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez blazejTT
    PAJAK mylisz sie !! kierownica nie byla wymieniana ja rowniez mam taka kierownice w swojej TT FWD i wielu moich znajomych.. BYLY SERYJNIE MONTOWANE
    Może Twoj tez był bity? Zartuje! Oki, pomylilem sie - bylem przekonany że montowali je tylko w TT 225q. Bije sie w pierś i dziekuje za sprostowanie.
    Pozdrawiam!
    Pajak

  2. #17

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Spoko spoko.. Tylko zmarli sie nie myla :P ale co do bitych TT to ciezko znalesc "dziewice" ja swojej dlugo szukalem... udalo sie kupic bezwypadkowa 98/99. Ma rysy tu i tam ,ale lakier jest pierwszy A Twoj przebieg PAJAK mi imponuje
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  3. #18

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    SILESIA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    41
    Oki byłem z kuzynem sprawdzać te auto bo chłopak sie zna na sprawie dużo lepiej ode mnie
    Co stwierdził :
    - autko całe malowane oprócz dachu !!!!! w tym maska tragicznie pomalowana i przy polerce przetarta
    - maska z jednej strony na "garbie bardzo delikatnie wygięta do góry"

    tył faktycznie dostrzegliście a ja sie przekonałem był bity ale nie groźnie bo pod gumolitem w bagażniku było widać wszystko już bardzo dokładnie ponowna konserwacje itp

    silnik ładnie pracował lecz po 3000obr auto a w szczególności kierownica wpadało w drgania odczuwalne ???? co to takiegoooo?????

    - gródź czyli ściana która dzieli komorę silnika od kierowcy tam była taka srebrna mata która eliminuje hałas i wysoka temperaturę ta mata srebrna była w różnych miejscach dziury i potargania a nie powinna mieć bo tam się rzadko łapska wkłada

    - auto sprowadzone z Anglii a od naprawdę niedawna weszły nowe przepisy i podobno ciężko zarejestrować auto z Anglii trzeba mieć konkretne dowody ( homologacje i inne papiery )że kierownica nie została przerobiona i że jest oryginalnie po lewej stronie

    Jak to jest z tymi angielskimi autami bo ta TT była wersją europejska z Niemiec lecz jeździła w Anglii

    Z Auta zrezygnowałem szukam dalej dziękuje bardzo za pomoc

    p.s system audio BOSE gra przepięknie

  4. #19
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez corek
    - gródź czyli ściana która dzieli komorę silnika od kierowcy tam była taka srebrna mata która eliminuje hałas i wysoka temperaturę ta mata srebrna była w różnych miejscach dziury i potargania a nie powinna mieć bo tam się rzadko łapska wkłada
    No to mówi aż nadto za siebie - był tak mocno walnięty z przodu, że silnik sie przesunął do tyłu i oparł o tą gródź!

    już teraz wiesz skąd taka niska cena tego auta?
    Pozdrawiam!
    Pajak

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    no widzisz... trudno znalesc dobra okazje... a oszustow nie brakuje musisz uzbroic sie w cierpliwosc i szukac auta z kuzynem
    Pozdrawiam i zycze Ci owocnego zakupu
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2016, 19:45
  2. Plan serwisowy dla audi tt 8j tdi prosze o pomoc
    Przez PiotrekTT2008 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 10-02-2013, 22:01
  3. Kupuje AUDI TT - proszę o pomoc!!
    Przez Michał w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-08-2007, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •