Ja kupilem 98 z przebiegiem 113 tys. i w rok zrobilem okolo 9 tys. km. Uwazam ze 130 tys MIL to spory przebieg... co innego jak mialbys TT od malego przebiegu i dbal o nia...wiedzial co masz,co zmieniles.... a przez taki czas i przebieg TT mogla byc w roznych rekach
JERZY_DABROWSKI... to ze ludzie robia tyle km rocznie to jest inna bajka... znam takich co robia 100 tys rocznie samochodem osobowym... Musisz jednak wiedziec ze niektorzy kupuja TT jako drugi czy trzeci samochod w domu i jezdza nim tylko i wylacznie "weekendowo" lub po prostu ktos taki jak ja- gdzie ja mam robic te 30 tys km rocznie?? po prostu nie mam takiej potrzeby !! malo jezdze.. wiec jakbym mial TT od nowosci przez 8 lat to mysle ze mialaby teraz przebieg 60 tys km... a to ze liczniki sa krecone to zadna nowosc.. na szczescie niektorzy potrafia ocenic przebieg auta po jego stanie technicznym .. LIFE IS BRUTAL. mowcie co chcecie -wierze ze TT z przebiegiem 130 tys mil ( 209 tys.km ) bedzie jeszcze sluzyla.. ale ja bym nie kupil autka z tak dluga hostoria.. (co innego jakby byla od dawna w moich rekach i wiedzialbym co jest )

[ Dodano: Pią Cze 29, 2007 11:25 am ]
PAJAK mylisz sie !! kierownica nie byla wymieniana ja rowniez mam taka kierownice w swojej TT FWD i wielu moich znajomych.. BYLY SERYJNIE MONTOWANE co do "powichrowanego" zderzaka to sie zgadzam-bylo cos robione (spawanie w okolicach tlumika lub cos w tym stylu) a co do skory - jak na ten przebieg to i tak jest super ogolnie autko niezle utrzymane ,ale corek nie napalaj sie... to juz jest spory przebieg.. OBOWIAZKOWO Audi servis i VAG