Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Żegnam sie;(

  1. #1
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67

    Żegnam sie;(

    Mialem nie sprzedawacPrzyjechal kolega z zagranicy i tak sie napalil ze nie dawal mi spokoju, po przemysleniach oddalem moja tt!Kasa dobra ale kto mi zwroci za czas spedzony w garazu, za ciagle dbanie o auto.............Trzy lata bezawaryjnej jazdy, ani razu mnie nie zawiodla, kompletnie nic sie nie zepsulo!!!Niby nie mozna zalowac zeby mu sie dobrze jezdzilo ale....Tak naprawde potrzebuje teraz wieksze auto.Na forum zostaje i bede tu zagladal NAPEWNO!Moze kiedys jeszcze kupie TT
    pozostal mi zaworek dv hyperboost, prawie nowy, uzywany bardzo malo, jakby ktos chcial to na priv;(
    Ostatnio edytowane przez Maras_66 ; 07-04-2011 o 09:00

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No szkoda , fajna była .........
    Co teraz kupujesz ?




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Zawsze szkoda jeżeli ktoś z rodziny TT odchodzi, ale taki normalny tok zycia. Rodzina i tym podobne i z mało przydatnego samochodu robi sie zero przydatny.

    trzymaj sie i trzymam kciuki żebys ponownie do nas dołączył.

    pzdr

  4. #4
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    teraz mazda6 oczywiscie z najmocniejszym motorem v6 220km.slabszym autem ciezko byloby teraz jezdzic.Masz racje piotr u mnie w gre wchodzila wlasnie rodzina i syn ktorego fotelik nie miescil sie z tylu jak jezdzilismy we trojke.....

  5. #5
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Taki ładny FMIC zrobiony .... szkoda. Spryskiwacze mu oddałeś czy ci zostały?

    ---------- Post dodany o 08:19 ---------- Poprzedni post z 08:16 ----------

    Cytat Zamieszczone przez Maras_66 Zobacz posta
    teraz mazda6 oczywiscie z najmocniejszym motorem v6 220km.slabszym autem ciezko byloby teraz jezdzic.Masz racje piotr u mnie w gre wchodzila wlasnie rodzina i syn ktorego fotelik nie miescil sie z tylu jak jezdzilismy we trojke.....
    Rodzina to żadne tłumaczenie :P Mam żonę i 4 letniego synka i świadomie kupiłem TT.


    Mieści się bez problemu :P
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na spot do Borek kolega Maciej przyjechał z żoną i swoim synem więc 1 dziecko da się "upchnąć" do TT no szkoda bo miałeś sprawdzić jaka będzie temp w dolocie:P
    i ten fmic ładnie wyglądał

  7. #7
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Panowie wiadomo ze da sie upchnać tylko po co?? By łamac kręgosłup by dostać się na tylni fotel?? By ograniczać bagaz do minimum, by zmiescił się w kufrze?? To jest tylko kawał blachy na kołach, który ma nas przewieźć z pkt A do pkt B dając frajde z jazdy. Nie oszukujmy się jednak, sa przecież w życiu ważniejsze rzeczy i cele.
    Chłopaku głowa do góry. Masz kobiete i wspaniałego syna, a TT kupisz sobie kiedys jako drugie auto. Powodzenia!!!
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A ja powiem tak TT tylko jako drugie auto dla fanulub do zabawy i wtedy nie ma problemu, faktycznie jako jedyne auto nie jest tak użytkowe i z wiekiem zaczyna nam to doskwierać
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech z wiekiem doskwiera że TT małe a jak się niema 25 lat to się płaci zwyżki w OC i AC dzisiaj się przekonałem że rok temu za oc płaciłem 420zł a dziś było 730zł..normalnie kocham ten kraj....

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ech z wiekiem doskwiera że TT małe a jak się niema 25 lat to się płaci zwyżki w OC i AC dzisiaj się przekonałem że rok temu za oc płaciłem 420zł a dziś było 730zł..normalnie kocham ten kraj....
    Przesadzasz .... ja bym chciał mieć znów 20 lat bo po 30tce to już jakoś staro się zaczyna robić ;/
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    szkoda, że sprzedałeś ale mam nadzieje, że wrócisz kiedyś do TT kto wie może RS będzie

  12. #12
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Maras_66 podzielisz sie z nami za ile oddales auto w rece kolegi ? forum przeswietla sporo osob szukajacych TT, niech widza o jakich naprawde kwotach trzeba rozmawiac przy szukaniu sztuki, w ktora wkladalo sie serce, a nie tylko zalewalo pb
    co do OT dotyczaczacego rodzinnego aspektu TT - wydaje mi sie, ze autko powinno sprawiac przyjemnosc wszystkim, a nie tylko kierowcy, wiec poki reszta osob z autka jest zadowolona jest ok, jak zaczyna sie marudzenie reszty rodziny to trzeba szukac innych rozwiazan,
    jako anegdote ode mnie przytocze sytuacje:
    gdy kupilem TT i czasem odbieralem z V brata ze szkoly, to byl w stanie niemal do bagaznika sie ladowac byle maly lansik pod szkola zrobic i byl szczesliwy ze wraca do domu na tylnej kanapie,
    dzis gdy jestem w okolicy i pytam, czy go odebrac zawsze pyta, czy jestem sam, jak wie ze czeka go powrot na 'tylach' - zawsze mowi, ze woli wrocic autobusem...

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ech jak sie juz zapuściliśmy w taki temat to powiem ze mlodość ma swoje prawa i duzo zalet, na pewno inaczej podchodzi sie do takiego auta i inne towarzyszą temu uczucia, ale sprawić takiemu dzieciakowi frajde przejażdżki, jest bezcenne, mam brata w wieku 12 lat i zawsze dokładnie prześwietla mi TT wychwytując wszystkie przeróbki i udziela mi bezcennych wskazówek lub wygłasza swoje zdanie na temat, ja w jego wieku nie miałem takiej możliwości, co najwyżej, warszawą lub big fiatem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech ja ostatnio wydałem tysiaka na jakies bzdetne naprawy a dziś 830zł za oc z przeglądem..ale zmieniłem koła polatałem po zakrętach...rezerwa się zapaliła co zawsze mnie wkurza ale pozapindalałem po zakrętach..potem za audi R8(v10 ale jakoś w ruchu miejskim nie dał rady uciec) i ech kocham te auto hehe kasy w nie idzie od cholery ale wsiadam i gdy wszystko działa jak trzeba to frajda z jazdy jest..wiec olac gadanie innych...jak bede miał kiedyś żonę i dzieciaka to kupie jakieś mułowate kombi w gazie a auto w garażu które daje fun po przekreceniu kluczyka musi byc..tak jak Kornacki mówi ludzie realizujcie swoje marzenia motoryzacyjne...i tego się trzeba trzymac

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ech ja ostatnio wydałem tysiaka na jakies bzdetne naprawy a dziś 830zł za oc z przeglądem..ale zmieniłem koła polatałem po zakrętach...rezerwa się zapaliła co zawsze mnie wkurza ale pozapindalałem po zakrętach..potem za audi R8(v10 ale jakoś w ruchu miejskim nie dał rady uciec) i ech kocham te auto hehe kasy w nie idzie od cholery ale wsiadam i gdy wszystko działa jak trzeba to frajda z jazdy jest..wiec olac gadanie innych...jak bede miał kiedyś żonę i dzieciaka to kupie jakieś mułowate kombi w gazie a auto w garażu które daje fun po przekreceniu kluczyka musi byc..tak jak Kornacki mówi ludzie realizujcie swoje marzenia motoryzacyjne...i tego się trzeba trzymac
    Paweł ale ja jestem tego przykładem. Mam żonę, dziecko i większość reagowała "eeee takie małe na co ci to itd". Mam w sumie 2 samochody (teraz już 3) i nie potrzebowałem TT ale kupiłem je tylko dlatego, że strasznie mi się ten samochód podobał. Jak to mój sąsiad powiedział kupiłem sobie zabawkę i szczerze mówiąc mam w d***e co inni sądzą to auto było moim marzeniem i je spełniłem. Pracujemy w końcu po coś, dlaczego miałbym sobie czegoś żałować. Nie ważne ile kosztuje OC ile kosztuje benzyna liczy się pasja i spełnianie marzeń za resztę można zapłacić kartą mastercard...
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. No to ja się żegnam
    Przez ENZO w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni post / autor: 11-09-2009, 18:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •