Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 62

Wątek: Audi TT - dalekie trasy.

  1. #31
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
    Podróz TTka na Węgry-5dniowy pobyt i libacjowanie-powrót,jechalo sie super wygodnie,przejechalem 600 km moze to nie tak duzo ale zawsze.BTW polecam wegry,ceny dobre,domek z basenem itp itd
    No, puściłem tam pare set tysięcy forintów
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #32
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    pytanie bardzo wazne dlamnie - prosze tylko o szczera i pewna odp. Jak juz kiedys pisalem wybieram sie do PL (( w DE -obowiazkiem jest posiadanie waznej apteczki , trojkata , kamizelek -oczywiscie wszystko mam )) z tego co wyczytalem na necie w Pl iest troszke inaczej chodzi mi o gasnice ...stad moje powazne pytanie auto mam na niemieckich nr... - prawojazdy tez czy musze sie w nia zaopatrzyc (( pytalem znajomych i odpowiedzi sa rozne )) wiec serio swiatla juz wiem ze musze miec non stop wlaczone -niema tematu ...ale czy ta gasnice musze miec ((czy w razie kontroli moge sie wykrecic tym ze mieszkam na stale w DE i niewiedzialem )) aha i co jeszcze ewentualnie powinienem przestrzegac bedac w Polsce ....

  3. #33
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Dobrze było by jak byś zaopatrzył się w jakiś karabin bo napadają, kradną i gwałcą, musisz koniecznie mieć PLN bo policja jak zatrzyma i blachy niemieckie to łupie haracz i to nie mało tak że miej się na baczności a może przeżyjesz.
    Gaśnicę musisz oczywiście posiadać na 100% rzadko kiedy sprawdzają, ale lepiej mieć.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #34
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Gaśnicę musisz oczywiście posiadać na 100% rzadko kiedy sprawdzają, ale lepiej mieć.
    ok dzieki wszystko fajnie wiec teraz jeszcze tylko tak na marginesie sa jakies wytyczne co to tego .... czy po prostu mine ((niby granice i na pierwszej lepszej ..... wystarczy kupic byle co ))

  5. #35
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Możesz byle co oby sdata ważności była na stacjach są raczej dobre wyroby więc nie kupisz byle czego, to nie Ukraina
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #36
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    mine granice i na pierwszej lepszej wystarczy kupic byle co?
    Tak jak ZUCZEK napisał, pamiętaj tylko by nie wrzucić tej gaśnicy do bagażnika bo wtedy policjanci potraktują to jakbyś nie miał gaśnicy. Co do Polski... koniecznie sprawdź czy masz dojazdówkę - te nasze drogi! (:
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 23-07-2011 o 09:43

  7. #37
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    OK- dziś się pakuję, sprawdzam TTunie i jadę jutro na Sardynie. Uff ciekawe jak sobie da radę 3majcie kciuki Do promu mam 1500km i później trochę po Sardynii i na La Maddalene Jakieś wskazówki macie co i jak ? ostatnio do Włoch jechałem auta 3 lata temu Kadettem i było super Idę szukać kąpielówek

  8. #38
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Tak jak ZUCZEK napisał, pamiętaj tylko by nie wrzucić tej gaśnicy do bagażnika bo wtedy policjanci potraktują to jakbyś nie miał gaśnicy. (:
    ....Nie no bez jaj to gdzie mam ja qr**wa w schowku wozic ??? nie mam pytan

  9. #39
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    ....Nie no bez jaj to gdzie mam ja qr**wa w schowku wozic ??? nie mam pytan
    moze zostac w bagazniku nie ma regulacji, ktora tego zabrania (gasnica ma byc w latwo dostepnym miejscu w razie potrzeby uzycia, a takim moze byc bagaznik, gdyz pojazd zatrzymujesz zanim zaczniesz gasnic... ),
    policja moze robic problem TYLKO za jej brak, nic poza tym - nawet za przeterminowana nie mozesz dostac mandatu, ani stracic dowodu rej. (temat zreszta chyba juz sie przewinal na forum ),
    zamiast stacji pb, polecam dowolny hipermarket typu tesco, czy to jeszcze w de, czy juz w pl - kupisz gasnice za grosze i obejdzie sie bez jakichkolwiek pyskowek przy ew. kontroli

    "Love Them BOTH" - M.

  10. #40

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    ja gaśnice jak woziłem owinąłem szmatką i dałem koło koła zapasowego.

  11. #41
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez VanWave Zobacz posta
    OK- dziś się pakuję, sprawdzam TTunie i jadę jutro na Sardynie. Uff ciekawe jak sobie da radę 3majcie kciuki Do promu mam 1500km i później trochę po Sardynii i na La Maddalene Jakieś wskazówki macie co i jak ? ostatnio do Włoch jechałem auta 3 lata temu Kadettem i było super Idę szukać kąpielówek


    Ech kocham Włochy w tym roku też tam będę, niech ci nie przyjdzie do głowy jechać przez Czechy,tylko Niemcy Austria i do Genowy na promik, żadnych obaw tylko w drogę, w razie co wykup asistance Europa. Szerokości.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #42
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Pozdrowienia z gorącej i małej wysepki La Maddalena TTetka spisała się i dowiozła mnie na miejsce Zawsze jeżdżę do Włoch przez NIemcy nie lubię jeździć u pepików
    Będę musiał szukać nowej przedniej szyby, bo pokazało mi się pęknięcie. Podczas jazdy nic nie było. Wsiadam do auta na drugi dzień i widzę mega pęknięcie. Nie wiem od czego. Przeglądnąłem wideo z kamery parkingowej i też nic. No cóż to po powrocie. Ciaoo

  13. #43
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    no tylko pozazdroscic, u nas szaro i ciagle pada porób fajne zdjecia TT na wczasach i wstawiaj
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  14. #44

    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Polkowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1
    Witam. Dopiero dołączyłem na forum i mam pytanie z całkiem innej beczki ale nie widze tematów jak na razie na ten temat. Po drugie nie mam jeszcze TT-ki ale będzie na pewno moim kolejnym autem, gdyż teraz jeszcze autem które dostałem od rodziców. Piszecie o uciążliwym szumieniu opon, czy to naprawdę bardzo przeszkadza? Uciążliwe przy dłuższych trasach czy na krótkich również?

  15. #45
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Tam głupoty ludzie piszą, ale to też zależy od modelu i szerokości opony :P Są R888 czy jakieś inne wyczynowe, które głośno słychać podczas szybszej jazdy - zobacz na youtube, ale to już skrajność
    Jak używasz takiego wynalazku jak radio, to nic nie będzie uciążliwe.
    Na dłuższej trasie jak i na krótkich odcinkach nie zauważyłem jakiejkolwiek uciążliwości opon

    Co ciekawe jadąc ostatnio ponad 130 km/h Pandą (ma opony jak w rowerze), wydawało mi się, że było słychać głośniej niż w mojej w TT. Inna kwestia, że ten samochód prawie chciał się oderwać od ziemi przy tej prędkości

    Poza tym od tego się nie uzależnia wyboru auta Lepiej przejedź się TT i szybko wybijesz sobie z głowy takie pytania

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 22:14
  2. FAJNA TRASY i MIEJSCA ZAMKNIETE
    Przez max1236454 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •