Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Wątek: Audi TT - dalekie trasy.

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31

    Audi TT - dalekie trasy.

    Witam,
    chciałbym zacząć podróżować. Oczywiście na początek 'rzucę' się w wir polskich obszarów geograficznych, ale w niedalekiej przyszłości będę chciał również odwiedzić mnóstwo miejsc w Europie. Wiele osób odradza mi podróżowanie TT-ką. Ale dlaczego? Będę tylko z dziewczyną, bagaże się zmieszczą - zostanie jeszcze tylna kanapa. Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jazda TT to sama przyjemność dlaczego zatem mielibyśmy nie jeździć w dalekie trasy. Myślę, że tutaj mógłby się wypowiedzieć Żuczek, który dużo jeździ po Europie z żoną a ma TT Roadster
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    E tam TT jest spoko w trasy. Tylko od szumu drogi może trochę głowa boleć jak w każdym samochodzie. Dla mnie jazda TT to przyjemność.

  4. #4
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Niedawno wróciłem z podróży po Słowacji i mogę napisać, że podróżowało się bardzo dobrze. Autem jechałem trochę wolniej niż zwykle bo jednak presja zapłacenia mandatu w euro trochę przyhamowuje ale wyszło to tylko na dobre bo średnie spalanie 8.7l Jechałem z dziewczyną na pare dni i wszystkie bagaże spokojnie weszły do bagażnika. Auto mruczało bardzo ładnie a tam gdzie można było wyprzedzać to wciskało nas w fotel Ogólnie to czas spędzony rewelacyjnie bo po zwiedzaniu pieszo zawsze wiedziałem, że czeka mnie przejażdżka moim bolidem Jak dla mnie dla dwóch osób i może nawet dziecka na takie wypady auto spisuje się bardzo dobrze. Po powrocie opisz swoją wyprawę
    pozdrawiam

  5. #5
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    To autko jest stworzone do pokonywania tras - 5ka i lecisz , choc musze przyznac ze ICE ma racje z tym szumem....
    Tak wiec Vicente zalewaj do pelna pakuj Swoja kobiete i szerokiej drogi !

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Vicente Zobacz posta
    Witam,
    chciałbym zacząć podróżować. Oczywiście na początek 'rzucę' się w wir polskich obszarów geograficznych, ale w niedalekiej przyszłości będę chciał również odwiedzić mnóstwo miejsc w Europie. Wiele osób odradza mi podróżowanie TT-ką. Ale dlaczego? Będę tylko z dziewczyną, bagaże się zmieszczą - zostanie jeszcze tylna kanapa. Co o tym sądzicie?
    Ech tak to jest ze znajomymi Ktoś z nich był lub jest w posiadaniu TT ?
    Jeśli auto jest sprawnie technicznie i zadbane to tak jak koledzy nie widzę żadnych przeciwwskazań ..







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    To autko jest stworzone do pokonywania tras - 5ka i lecisz
    No w jego przypadku to raczej 6ka i lecisz i tez nie widze przeciwskazan do dlugich podrozy pod warunkiem, ze autko jest na to gotowe

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Perła
    Posty
    31
    Auto przygotowałem doskonale, otóż dodałem kilka ciekawych bajerów które tylko poprawią komfort jazdy. Oczywiście jako iż jestem pasjonatem TT - dbałem o niego jak o syna. W końcu po to sie ma samochód (i to na PL realia drogi) - by o niego dbać. Wyjeżdżam 1 sierpnia i później mogę opisać jak autko sie sprawowało. BTW. dodam w najbliższym czasie kilka fotek mej bestyjki, wszak forum jest doskonałe a ja jeszcze nie przedstawiłem swojego pupilka. Szerokiej drogi Panowie )

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No to szerokiej drogi. I zrób fajne fotki plenerowe.

  10. #10
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    To bedzie chyba najlepsza recenzja na dalsze wycieszki TT....
    Wlasnie 3h temu wrocilem z Chorwacji moim roadsterkiem. Pokonalem bezproblemowo 3200km jadac b. dynamicznie na autostradach jak rowniez stojac w kilku kilmetrowym korku na granicy chorwacko - slowenskiej. Temperatury powyzej 35C nie zniechecily mnie do wybrania zamiast autostrady drogi nad samym Adriatykiem, otwarcia dachu, spocenia sie na max i opalenia jakbym budowal droge S8.

    Mam jeszcze 2 komfortowe auta w domu (SUV i "limuzyne"). Jak myslisz dlaczego wybralem TT Roadster z nieco mniejszym bagaznikiem, do ktorego i tak bezproblemowo sie spakowalem na tydzien ???
    Odpowiedz jest prosta: ma SUPER wygodne fotele, najwygodniejsze na jakich w zyciu jezdzilem , wydajna klima, dobre zawieszenie i super mruczaco - wydajny silnik. Spalanie ku mojemu zaskoczeniu wyszlo 8,7 l/100km.

    P.S.
    Jadac nad Adriatykiem widzialem w sobote 9 lipca niebieska TT na rejestracjach KR. Ktos z forum?
    Pozdro Artix

  11. #11
    Awatar WASKI
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Tczew<>Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarnulka
    Posty
    70
    Ja raz w roku jade TTka z angli do Polski i z powrotem i jak inni pisza to czysta przyjemnosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Srednie spalanie okolo 9,5 litra no i lekki szum do ktorego idzie sie przyzwyczaic. A jesli chodzi o bagaze dla 2 osob to bez problemu sie mozna spakowac w TTke.
    ZYCIE JEST TAKIE KROTKIE...ALE ZA TO JAKIE SZYBKIE JAK MASZ TTke

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Chorwację zaliczyłem w tamtym roku wzdłuż i w szerz, mega przygoda TT a szczególnie Cabrio, więc nie widzę żadnego problemu, ech ci zawistni znajomi jak doradzą to...... w tym roku ponownie wybieram się nad Lazurowe, a konkretnie do Andory, i nie przeszkadza mi szum opon, wir wiatru i buczenie nie cichego tłumika, to po prostu trzeba lubić, więc w drogę i fajnych wrażeń życzę, gwarantuje ci, że teraz już tylko tym autem będziesz podróżował.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ech...ja już się nie mogę doczekać kiedy pojadę sobie moim autkiem w traskę docierać...pełen bak paliwa równa szeroka droga i TT brakuje już mi tego więc zazdroszcze Wam że macie auta pod domem i możecie sobie nimi śmigać kiedy chcecie bo ja jeszcze troszkę bedę musiał poczekać

  14. #14
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Tak ja Żuczek napisal jazda TT to czysta przyjemnośc wiec z całym sercem polecam wlasnie wrocilem z Mazur z żona i dzieckiem i bylo super )

  15. #15
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Ja miałem zaliczoną wyprawę Warszawa-Mazury-Berlin-Hamburg - z tamtąd w zdłuż morza po stronie niemieckiej do Świnoujścia - Gdańsk-znowu Mazury i powrót do Warszawy.
    Już nie pamiętam ile KM pokonałem (+/- 2000km).
    Pojechałem w 2 osoby i TT sprawowało się znakomicie.
    +wygoda jazdy (fotele)
    +bezpieczeństwo (przyczepność, wyprzedzanie tirów itp)
    +wydajna klima
    +bagaże - to jednak Coupe i bagażnik w TT jest pojemny więc spokojnie z namiotem i gratami można się zmieścić (i to bez składania siedzeń).

    niuanse
    - jak możesz to zaopatrz się w GPS albo dobrą mapę (w większych zachodnich miastach można się łatwo pogubić)
    - ja tankowałem zawsze w Polsce BP Ultimate lub VPower Racing i w Niemczech paliwo jest tej samej jakości.
    - fajne jest na zachodzie zarażenie się bezpieczną i kulturalną jazdą.
    - zdjęcia z fotoradarów nie przychodzą do Polski
    - nie parkuj Bóg wie gdzie bo sami policjanci jak zobaczą blachy to mogą przyczepić się o wszystko

    Bardzo miło pamiętam podróżowanie TT. Takie auto które jest tam dla Ciebie i ... czujesz się w nim bezpiecznie.

    Kilka fotek z mojego wypadu:
    Nazwa:  IMG_1263.jpg
Wyświetleń: 892
Rozmiar:  92.0 KB Nazwa:  IMG_1267.jpg
Wyświetleń: 905
Rozmiar:  45.5 KB Nazwa:  IMG_1370.jpg
Wyświetleń: 903
Rozmiar:  97.9 KB Nazwa:  IMG_1367.jpg
Wyświetleń: 906
Rozmiar:  99.1 KB Nazwa:  P1080020.jpg
Wyświetleń: 921
Rozmiar:  54.5 KB
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 17-07-2011 o 20:35

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 22:14
  2. FAJNA TRASY i MIEJSCA ZAMKNIETE
    Przez max1236454 w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 19:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •