Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 59

Wątek: Tuning ttr aum 150 km

  1. #16
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zapytaj po prostu ile czasu potrzebuje żeby było z hamownią

    I nie poganiaj ludzi bo co nagle to po diable Niech to potrwa dłużej jak tak trzeba i niech będzie zrobione solidnie .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jeżeli chcesz lepsze efekty, to faktycznie zalej paliwko 98pb, jednak jeżeli auto wystrojone będzie na takim,, to bedziesz musiał pozostać na 98pb., awaryjnie oczywiscie można bedzie wlac 95pb.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jeżeli chcesz lepsze efekty, to faktycznie zalej paliwko 98pb, jednak jeżeli auto wystrojone będzie na takim,, to bedziesz musiał pozostać na 98pb., awaryjnie oczywiscie można bedzie wlac 95pb.

    hmmm. co znaczy awaryjnie?
    będzie gorzej jechał czy w ogóle raczej szarpał i prychał...?

    p.s. kat tez już jest out.... zobaczymy co to da....

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    skoro stroisz na lepszym paliwie to zalewając gorsze powinieneś jechać normalnie bez szaleństwa...tak można sobie silnik rozwalić jeśli program będzie dosyć ostry....

  5. #20

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    a więc, już po stage 1... hehe

    program , za forumową sugestią , robili chłopaki z łódzkiego oddziału Compsportu...

    auto z braku czasu nie zostało zhamowane, więc nie ma cyferek... jestem umówiony na stage 2 w postaci wymiany fmica na duży, frontowy.... i wygładzenie detali i wtedy bedzie pomiar...
    póki co mam nowy program i wywalony kat , bo było podejrzenie jego przypchania...

    efekty - auto jest dużo szybsze, turbo wstaje bardzo gwałtownie, ale co miłe ciągnie równo bez żadnych przymuleń.... nie ma większych hałasów niż były ze strony wydechu, auto ma mocniejszy dół przez co charakterystyka jazdy przypomina mocnego diesla... w sumie musze jeszcze pojezdzic i sie powczuwać ale ogólnie jestem zadowolony z efektów ich pracy a oto przeciez chodziło...

    natomiast wkurza mnie teraz to smród spalin bez kata, który jakoś kabina zaciąga do środka po zdjęciu dachu, i tu pytanie do cabrioletowców bez kata - czy tak musi być i nie da się tego jakoś wyeliminować?

    pozdr

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak na serio to z tym programem to uważam że lepiej było najpierw zrobić fmic a potem program...no chyba że teraz będzie korekta ale po co ruszać coś 2 razy jak można było zacząć odwrotnie...ale najważniejsze że jesteś zadowolony i mimo wszystko szkoda że niema wykresu przed i po bo moje auto po programie by kremator mocy też wydawało się sporo szybsze a różnica w przyspieszeniu 0-200 wynosiła aż 1.5 s góra 2 więc praktycznie żadna poprawa;/

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No niestety brak Kata i Cabrio nie idzie w parze, dla tego do mnie już leci sportowy z półki Magnaflow, mam nadzieje że nie przytka za mocno wydechu. Niestety Katalizator dokładnie filtruje wszystkie niedomagania silnika przecież już nie nowego, wiec wszystko w wydechu czuć i widać, u mnie decyzja prawie podjęta motor po sezonie wylatuje z budy i robimy go od nowa, już na odpowiednich bebechach to tej mocy.
    Pamietam te czasy, jak wgrałem program do 180tki i faktycznie dół mocno czuć było, górę już nie tak, bo seryjne graty przytykały gdzie mogły, lecz euforia mineła po kilku dniach, bo głód mocy szybko nadszedł, co zapewne i u ciebie nastąpi.
    Proponuje ci wrzucić Kat, wywalic wydech srodkowy i zrobić przelot na końcowym, nowe DP. jest do sprzedania u kolegi Jacoob przedtem było u mnie, oczywiście wszystko połączyć na 2.5cala, Fmic i In-pipe, wtryski i wtedy k-03s jedzie i poczujesz przyrost mocy, bo takie dłubanie mija się z celem
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 29-07-2011 o 12:31
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372



  9. #24
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    te felgi były chyba na sprzedanie za bardzo małą kaskę....no ładne tylko widać że wymagają renowacji takiej jak ja ostatnio robiłem:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    wtedy nie będziesz musiał wrzucać czarnobiałych fotek żeby ukryć odprysków na felgach tylko dumnie cykać foty w słońcu

  10. #25

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    te felgi były chyba na sprzedanie za bardzo małą kaskę....no ładne tylko widać że wymagają renowacji takiej jak ja ostatnio robiłem:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    wtedy nie będziesz musiał wrzucać czarnobiałych fotek żeby ukryć odprysków na felgach tylko dumnie cykać foty w słońcu
    wrzucę fotkę, bo skoro tyle mi pomagacie to się Wam należy chociażby poglądowo widzieć pacjenta... od razu się lepiej rozmawia...

    ad rem,
    ...kasa była nieduża, to fakt... felgi zostały wyprostowane, obleczone w inne opony, ale wymagają jeszcze odmalowania albo polerki... tak czy siak do tematu powrócę w zimie... a teraz autko stoi na 17 calach fabrycznych, bo testuje przyśpiechy, hehe... poza tym od jazdy na 19 już słychać stuki w zawieszce... więc póki co zrobiłem im urlop... od auta i od siebie...

    a zdjęcia są czarno-białe bo mam ostatnio fazę na taki klimat... podczas weekendowego wypadu do Paryża zrobiłem chyba tylko 3 fotosy w kolorze... reszta czarno-biała....

    p.s. autko generalnie wymaga poprawek lakierniczych to tu, to tam, więc proszę nie zwracać uwagi na tego typu detale - liczy się myśl przewodnia!!! hehe

    a Twoje felgi Paweł wyglądają już b. ładnie, zazdraszczam....

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez annecy ; 29-07-2011 o 15:31

  11. #26
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No spoko , gratuluje pierwszego kroku i czekamy na następny stage i jego wyniki .

    Trzymajmy się jednak tematu bo ostatnie posty pasują bardziej do działu '' Nasze auta ''







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  12. #27

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372


    obiecane kreski, wersja przed modyfikacją miała kulejące 150Ps.
    kreski są po nowym FMICU, programie i kat wywalony bo mógł być przypchany....

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widać że cel został osiągnięty

  14. #29
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Gratuluje nowych koni w stadzie









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #30

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    hejka,
    witam po małej przerwie... która upłynęła mi na testowaniu bryki po zmianach...
    jest pięknie , autko przy wyższych prędkościach nie myszkuje a prowadzi się w sumie bardzo dobrze... ale
    po kilku szybszych odcinkach testowych na autobahnie i takim hamowaniu z 230km/h tak do 150 km/h powiedzmy, zaczęło mi bardzo brakować hamulców...
    i tu mam pytanie czy moja wersja podstawowa 150PS ma takie samo zawieszenie i hamulce jak 180PS
    i jakie zmiany należałoby przeprowadzic aby poprawić hamowanie....?
    tarcze, klocki?
    jakieś konkretne modele, firmy?
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Tuning TT-RS
    Przez jerzy_dabrowski w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-08-2009, 00:01
  2. tuning tt rs
    Przez Cezary w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 28-07-2009, 18:30
  3. TT TUNING vs BMW e60 M5
    Przez ZUCZEK w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-10-2008, 13:05
  4. tuning k04
    Przez ziomal w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-08-2008, 06:05
  5. Tuning silnika 2.0 TFSI z podstawowej TT MK2 (TUNING 200 PS)
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 21-10-2007, 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •