Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Wątek: Serwer - BARDZO WAŻNE

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    wydawalo mi sie, ze arttur zamknal juz ten temat jakis czas temu, ale rozumiem troche Jaaqob'a i cel topicu, wiec chetnie wlacze sie w dyskusje,
    "konflikt o range", bo tak mozna to chyba nazwac, byl tak absurdalny, ze az smieszny - osobiscie sam zazartowalem z rangi kolegi, aczkolwiek zart ten nie mial jakichkolwiek podtekstow i mial byc raczej forma rozluznienia napiecia w temacie, niz jego nakreceniem,
    sam zainteresowany, zart raczej zrozumial (co dla mnie jest tu najwazniejsze), jak reszta nie wiem
    tym samym nie musze chyba wyjasniac, ze podpisuje sie pod sponsoringiem kolegi 4 konczynami - tym bardziej, ze nie jest to pierwszy czynny informatyk w klubie - lecz dopiero on wyszedl z ta inicjatywa pro bono - pogratulowac

    jako ze mialo byc tez konstruktywnie:
    a/ sama range zmienilbym osobiscie ze sponsora, na sponsora forum, ale rozumiem, ze problem moze byc ze zmieszczeniem tylu literek w ramce rangi
    b/ na dole strony i tak mamy hosted by, wiec problem ma raczej znaczenie symboliczne
    b/ sama zmiane rangi mozna bylo poprzedzic informacja na forum, wowczas mozna optymistycznie domniemac, ze nie wywolalaby takiego "poruszenia"

    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Nie widzę też powodu do dyskusji w kwestii decyzji dotyczącej serwera na którym działa forum bo są to sprawy pozostające w gestii administracji .
    glownym powodem jest chociazby demokratyczne wyczyszczenie sytuacji i wysluchanie ew. argumentow przeciwnikow inicjatywy
    Jaaqob poczuje sie swobodniej, jak temat zostanie naswietlony i skonfrontowany z klubowiczami, a nie tylko z administracja - wtedy ew. przyszle nieuzasadnione docinki w tej tematyce beda mogl byc z czystym sumieniem nagradzane bana(na)mi
    osobiscie zdaje sobie sprawe, ze nadmiar demokracji to chaos, nie mniej jednak przypomne, ze nie tak dawno przy przesiadkach na nowe serwery, bylo miejsce na dyskusje, wiec dlaczego teraz mialoby go zabraknac ?
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 07-07-2011 o 12:50

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Jak wrzucić zdjęcie przez serwer zewnętrzny - wyświetlanie w treści postu.
    Przez delleto w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 27-03-2017, 21:48
  2. Ważne - sonda
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-01-2013, 20:27
  3. Nowy serwer
    Przez Jaqob w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 02-06-2011, 10:50
  4. siedzenia wazne
    Przez gdansk w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2007, 13:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •