Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Ban

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

    Ban

    Osoby które chcą zobaczyć o co poszło z banem i bardzo wulgarnym językiem proszę napisać PM, a dostaniecie kopie wszystkich postów. (screeny)
    Sami zobaczycie jak to było na prawdę niż "możecie wierzyć mi na słowo".

    Proszę o zamknięcie tematu.

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    ICE - Witam ponownie na forum

    Panie i Panowie

    Forum przez lata funkcjonowania pomogło setkom ludzi i pozwoliło im zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy i czasu oraz zainspirowało wielu do takich czy innych działań lub poglądów .
    Aktywni forumowicze poświęcają wiele czasu aby pomagać , motywować i inspirować a czasem sprowadzać ze złej drogi .
    Jest nas coraz więcej i jak w każdej grupie ludzi różnimy się temperamentami i podejściem do wielu spraw .
    Jest sprawą zrozumiałą że ktoś musi czuwać nad porządkiem i przestrzeganiem pewnych zasad za co odpowiedzialny jest Moderator . Jest to przywilej jak i ciężka i niewdzięczna praca czasami , miejmy tego świadomość .
    Wszelkie decyzje jakie podejmuje moderator są w jego przekonaniu słuszne dla ogólnego dobra i uzasadnione względem regulaminu .
    Na forum nie ma demokracji , wszyscy aktywni użytkownicy powinni zapoznac się z regulaminem gdzie jest to dokładnie opisane .
    Jest też opisane w lekko humorystycznej formie jak powinniśmy podchodzić do decyzji moderatora .
    1. Administrator i Moderator ma zawsze racje !
    2. Gdy Administrator lub Moderator nie maja racji patrz punkt 1

    To czy Paweł miał rację czy jej nie miał nie powinno być tematem dyskusji i debat na forum .
    Moderator podejmuje samodzielne decyzje które w jego przekonaniu są słuszne . Czy w rzeczywistości są słuszne czy nie jest to sprawą dyskusyjna tylko pomiędzy Moderatorem i Administratorem . Jak już wcześniej napisałam , Moderator podejmuje decyzje zgodnie z własnym osądem i sumieniem .
    Zapewniam was że przedyskutowałem sprawę z Pawłem .
    Proszę więc o przyjęcie tego do wiadomości i nie kontynuowanie dalszych dyskusji w tej sprawie .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •