Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 33

Wątek: Taśmy LED

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    20

    Taśmy LED

    Mam taka sytuacje dosc niezreczną, Panowie pomuzcie chce zamontowac tasmy led do mojej TT lecz nie wiem jak mam to zrobic pod co podłaczyc itp jakis opis i zdjęcia mile widziane

    Z góry dziekuje

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nikt tego na forum nie robił i nie sądzę że ktoś z obecnie aktywnych forumowiczów miałby ochotę na taki '' tuning ''

    Lepiej odłożyć te pieniądze na program







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    20
    łe i tak Artur za pozno bo pare dni temu jak jechalem z pacy do domu to zachaczyłem i kupiłem w sumie 40 zł tylko dałem wiec dupy mi nie urwie

  4. #4

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Nikt tego na forum nie robił i nie sądzę że ktoś z obecnie aktywnych forumowiczów miałby ochotę na taki '' tuning ''

    Lepiej odłożyć te pieniądze na program







    Pozdrawiam

    A ja tutaj protestuję! W imieniu tych lubią i chcą, diody, zegary, kolorowe światełka, naklejki, nakładki i inne gadżety. Lepsze to niż wywody kliku zachowujących się jak stare dziadki stałych bywalców dyskutujących o kolorze przewodu gdzieś pod maską (ironia) czy podniecających się zmianą jakiegoś ustawienia w Vagu z 0,123456788 na 0,123456789 Nie wszyscy chcemy i możemy grzebać w VAGU, wiemy co to "program", mamy możliwości finansowe i geograficzne do "jedź do dobrego mechanika", albo wiedzę od lat w naprawie i tuningu TT. Miałam TO napisać w dziale "Błędy, skargi, komunikaty". Powinno być jeszcze SUGESTIE NIE "krzyczcie", nie wyzywajcie (ostatni przykład) i nie reagujcie burczeniem na lamerskie pytania nowych czy chętnych wiedzy...bo zostaniecie w 5-6. Jestem tu nowa, a już dostaje na PW opinie w tym tonie, że "strach" się spytać, może gdzie indziej, czy znam dobrze angielski, żeby tam się przenieść. Sama też chętnie założę tutaj z 5 nowych tematów - bo chcę wiedzieć, nauczyć się i przeczytać Wasze opinie. Chyba od tego jest to forum

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    A ja tutaj protestuję! W imieniu tych lubią i chcą, diody, zegary, kolorowe światełka, naklejki, nakładki i inne gadżety. Lepsze to niż wywody kliku zachowujących się jak stare dziadki stałych bywalców dyskutujących o kolorze przewodu gdzieś pod maską (ironia) czy podniecających się zmianą jakiegoś ustawienia w Vagu z 0,123456788 na 0,123456789 Nie wszyscy chcemy i możemy grzebać w VAGU, wiemy co to "program", mamy możliwości finansowe i geograficzne do "jedź do dobrego mechanika", albo wiedzę od lat w naprawie i tuningu TT. Miałam TO napisać w dziale "Błędy, skargi, komunikaty". Powinno być jeszcze SUGESTIE NIE "krzyczcie", nie wyzywajcie (ostatni przykład) i nie reagujcie burczeniem na lamerskie pytania nowych czy chętnych wiedzy...bo zostaniecie w 5-6. Jestem tu nowa, a już dostaje na PW opinie w tym tonie, że "strach" się spytać, może gdzie indziej, czy znam dobrze angielski, żeby tam się przenieść. Sama też chętnie założę tutaj z 5 nowych tematów - bo chcę wiedzieć, nauczyć się i przeczytać Wasze opinie. Chyba od tego jest to forum
    violinka- Oczywiście masz prawo protestować , żyjemy w wolnym kraju ..
    Jeśli jednak mam być szczery to nie mam pojęcia przeciw czemu protestujesz
    Czyżby przeciw temu że nikt na forum nie ma taśmy LED i moim skromnym zdaniem nikt ( tu ewentualnie mogę się mylić ) nie myśli o takim ''tuningu''
    Nawet gdybyś była najpiękniejszą kobietą na świecie to nie założę dla Ciebie taśmy LED w aucie .
    Nie wrzucaj też proszę zegarów do jednego worka z diodami, kolorowymi światełkami, naklejkami
    I pamiętaj że lepsze to pojęcie względne , co jest lepsze dla Ciebie nie koniecznie musi być lepsze dla reszty








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Mnie i użytkownika Masster interesuje taki tuning Wrzucam do jednego worka, bo: Spytałam kiedyś o kolor żarówek, pewien wskaźnik i kilka tematów innych - reakcje były takie same..."bleee, wybij sobie z głowy, nie warto, brzydko, nikt inny nie ma, nikt inny nie chce"...po co się wypowiadać skoro nie chce się pomóc? nabijać posty? Mały, ironiczny przykład: Chcę nakleić sobie różowego słonia na środku dachu...po cholerę "pomoc" typu: Jedź do mechanika, zapłać 2000zł za pomalowanie całości, różowy jest beeeee, a najlepiej nie pisz tego typu postów tutaj, bo my lubimy tylko tematy o Vagu i różnicy 1/10000 w przyśpieszeniu i tylko tematy o filtrze powietrza za 1000000zł będę wszystkich interesować i każdy go zamontuje...i na koniec cytat z Ciebie" I pamiętaj że lepsze to pojęcie względne , co jest lepsze dla Ciebie nie koniecznie musi być lepsze dla reszty" - właśnie, Tobie się diody nie podobają, mi i kilku innym tak, nie wypowiadaj się za innych Pozdrawiam.

  7. #7
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta
    Nawet gdybyś była najpiękniejszą kobietą na świecie to nie założę dla Ciebie taśmy LED w aucie .
    oj tam oj tam, arttur, dla pieknej kobiety to mozna i siebie samego taka tasma obkleic

    ---------- Post dodany o 17:34 ---------- Poprzedni post z 17:27 ----------

    viol to chyba nie do konca chodzi o nabijanie postow, tylko wymiane opinii,
    skoro masz ochote na przykladowego rozowego slonia, a nikt, czegos takiego przed toba nie robil + osoby obecne na forum sa zdania, ze to slaby estetycznie pomysl to o tym pisza - co nie zmienia faktu, ze nikt tego przeciez Tobie nie broni zrobic u siebie i zamiescic tuturial na forum - gdyby ktos mial widze o naklejaniu sloni na dach zapewne by sie nia podzielil
    to tak jak z ta czerwona koncowka tlumika, komu nie przypadla do gustu to to skomentowal, co nie zmienilo faktu, ze ma sie to podobac wlascicielowi auta, a nie reszcie forum

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Temat jest w Off Topic wiec możemy sobie luźno podyskutować

    Przykład ze słonikiem trochę dla mnie nie zrozumiały bo jeśli to naklejka to nie widzę potrzeby pytania innych jak to zrobić
    Tak samo cytat ''co jest lepsze .... '' oczywiście że masz racje co nie zmienia jednak faktu że co jest lepsze dla Ciebie nie musi być lepsze dla mnie , przecież tak jak Ty mam prawo do własnych upodobań .

    Można tak dyskutować w nieskończoność ..


    Interesuje mnie też kto na forum na Ciebie '' nakrzyczał '' i wysyłał niesympatyczne PW , może być na PW ..

    M and V - Użył bym pewnie mojego uroku osobistego ( podobno ) i delikatnej perswazji aby przekonać ją że to nie najlepszy w tym momencie pomysł ;-D







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Oczywiście, każdemu wedle potrzeb Szanuję każdego opinie i gust. Ale jak widzę posta/temat o którym nie mam pojęcia, albo daną część o której mowa w temacie ma na całym forum 1-2 osoby - nie piszę czegoś w stylu "wątpię czy inni chcą/lubią mieć taką część i czy ich ona zainteresuje". Współprowadziłam sporo większe forum przez kilka lat i wiem, że "skakanie" po innych albo wręcz nabijanie się z ich "stylu", a co gorsza odsyłanie "szukaj w necie, idź tam czy tam" - BARDZO źle się kończy. Zostaje grupka fascynatów, towarzystwo wzajemnej adoracji i czasem ktoś nowy wpadnie tylko o coś się spytać i więcej się nie pojawia :/

    Ps. Miałam założyć temat o drzwiach typu lambo (otwierane do góry), taki mam gust...niestety zamiast opinii typu "fajne" albo "kicha" lub "pomogę, bo wiem co i jak" - dostanę " kup Lambo za 300.000" albo " wątpię czy ktoś to ma albo kogoś zainteresuje" Taka jestem złośnica Pozdrawiam.

    Ps. Przykłady PW do mnie były od 2 nowych użytkowników, jeden został zjechany, drugi się naczytał i nawet posta nie założył.

    ps. 1 Arttur - ktoś spytał o diody, ma taki gust, jak widac nie tylko on, bo mi się też podobają. Od Ciebie dostał info : Nikt tego na forum nie robił i nie sądzę że ktoś z obecnie aktywnych forumowiczów miałby ochotę na taki '' tuning ''

    Lepiej odłożyć te pieniądze na program
    Wypowiedziałeś się za innych, np. za mnie, a ja mam ochotę na taki tuning.
    Ostatnio edytowane przez violinka ; 03-07-2011 o 17:03

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Spoczko , od czasu do czasu kobiecie wypada się pozłościć tylko nie złość się na nas za często na forum

    Tematu o drzwiach lambo nie musisz zakładać bo był kilka razy omawiany , wystarczy że ''odkopiesz'' któryś ze starych wątków ...





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #11

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    oj tam oj tam, arttur, dla pieknej kobiety to mozna i siebie samego taka tasma obkleic

    ---------- Post dodany o 17:34 ---------- Poprzedni post z 17:27 ----------

    viol to chyba nie do konca chodzi o nabijanie postow, tylko wymiane opinii,
    skoro masz ochote na przykladowego rozowego slonia, a nikt, czegos takiego przed toba nie robil + osoby obecne na forum sa zdania, ze to slaby estetycznie pomysl to o tym pisza - co nie zmienia faktu, ze nikt tego przeciez Tobie nie broni zrobic u siebie i zamiescic tuturial na forum - gdyby ktos mial widze o naklejaniu sloni na dach zapewne by sie nia podzielil
    to tak jak z ta czerwona koncowka tlumika, komu nie przypadla do gustu to to skomentowal, co nie zmienilo faktu, ze ma sie to podobac wlascicielowi auta, a nie reszcie forum
    Tak, ale nie powinni kazać mi kupić cyrku albo jechać na Safari lub pisać, że nikogo to tutaj nie zainteresuje. Tyle ode mnie w tym temacie Teraz powinnam wyczekać kiedy ktoś założy temat w stylu np. "turbina model xxxx " - i odpisać "wątpię czy ktoś taką ma i czy zainteresuje ona innych, lepiej przeznacz kasę na coś innego". Dobrze, że nie jestem złośliwa Pozdrawiam.

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ideą tego forum jest promowanie tuningu na poziomie na jaki zasługuje TT. Pomimo, że cena tego auta spada nadal jest to auto o pewnej klasie i wszyscy pasjonaci marki chcieliby aby ten poziom został zachowany. To jak by ktoś miał porsche i kupował lotkę z LED-ami w Tesco. Oczywiście, że tak można ale jest to dla "maniaków" tej marki niewyobrażalną dewastacją dzieła który stworzył konstruktor. Masz życzenie zakładać taśmy LED proszę bardzo, chcesz słonika proszę bardzo żyjemy w demokratycznym kraju ale dla pasjonatów marki będzie to zwykłe niszczenie czegoś co pierwotnie było prawie idealne
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Violinka - Wydaje mi się że już przesadzasz z tymi przenośniami ..
    Odnośnie turbiny to masz prawo mieć takie zdanie czy to z przekonania czy z przekory , sam bym tak napisał gdyby sprawa dotyczyła jakiejś chińskiej turbiny która się zaraz rozpadnie i przysporzy kłopotów tylko

    Widzę że uparciuch z Ciebie . Podpisuje sie pod tym co napisał Jaaqob..
    Ja już napisałem co miałem do powiedzenia i nie będę już kontynuował dyskusji w tym temacie.






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    To może ja się wypowiem troszkę bardziej na temat, a wy nie przeszkadzajcie sobie i kłóćcie się dalej :P

    Jeśli chcesz tą taśmę zamontować w lampie - widziałem kilka takich modów, było na forum tt uk i tam może być to opisane. Tylko tam był pasek do jazdy dziennej i jednocześnie kierunkowskaz w jednym - w miejscu kierunku.
    Jeśli chcesz zamontować to coś na środku zderzaka jak to teraz większość aut ma...hmm...czy to kupiłeś kierunkowskazy na lusterka? No to trzeba podłączyć odpowiednio pod światła pozycyjne.

    Jak dobrze pamiętam, M and V coś mówił, że trzeba je wyłączyć wg prawa jak się jedzie na światłach mijania, więc jakiś włącznik w środku by się przydał.
    Poza tym nie wiem czy w ogóle coś takiego można montować i czy policja od razu nie zabierze dowodu. Sprawdź czy ten pasek ma homologację.

  15. #15
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    hmm tasmy LED nie laczylem w wyobrazni z dziennymi, raczej z choinka
    ale Darson poruszyl w sumie istotny temat, gdzie i do czego mialoby to byc zamontowane?
    jesli jako dzienne to hmmm pasek za 40 zl raczej nie ma szans przy jakimkolwiek przegladzie...

    "Love Them BOTH" - M.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •