Cytat Zamieszczone przez GrAsiK Zobacz posta
Bt już mam razem z wiązką i mikrofonem nr 8p0862335k od a4 mam tylko nadzieje ze będzie śmigał również z TT-tunią
chyba po prostu dokupię jeszcze jeden mikro-
chyba że ktoś wie jak to zmostkować ??

mam pytanko czy w roadsterze mikrofon również montuje się koło lampki w podsufitce(pytam bo trochę jest tam lipne dojście ) a główny moduł pod fotelem

dobra pogooglowałem trochę i już wszystko wiem co i jak z tym microfonem po prostu połączyć szeregowo ( jakby ktoś się chciał dowiedzieć pytać na pm z chęcią pomogę )
a teraz pytanko skoro mam w aucie zestaw do podpięcia telefonu czy nie wynika z tego ze powinienem mieć już zainstalowany mikrofon ?
i gdzie go szukać w podsufitce czy koło panelu od klimy bo jest tam takie coś co przypomina mikrofon albo mały głośniczek

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Trochę nie czaje tego forum tutaj nikt nic nie wie albo nie ma ochoty pomóc ;-/
Mi Twoj post musial jakos umknac, bo bym odpisal, gdyz ten temat i mnie interesuje. Zeby rozwiac watpliwosci napisze, ze mikrofon na 100% jest zainstalowany nie w klimatronicu, a kolo lampki kabiny. Tak widac ETCE i w ELSie. W ogole ETKA i ELSA to podstawa moim zdaniem, jesli ktos mysli o rozbudowywaniu swojego auta. W roadsterze tez chyba mikrofon jest w kloszu lampki. Wiem, ze mikrofon moze byc zainstalowany tez tam, gdzie jest system BOSE. Jesli masz zestaw do telefonu to i mikrofon powinien byc. Zdejmij ten klosz (minuta roboty) i bedziesz wszystko wiedzial. Acha, szkoda ze kipiles modul w wersji K, bo byl on wadliwy i audi wzywalo ludzi na akcje naprawcza i wymieniali go na nowszy. Na allegro sa dzieki temu sporo tansze, bo sprzedawcy zeruja na niewiedzy kupujacych.