Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 114

Wątek: Firmy tuningowe - Wrocław

  1. #76
    Awatar tomo
    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Legnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    \ jeśli mam być szczery to ja nie wierzę w te 390NM i dlatego polecam wybrać się na inną niezależną hamownię (albo nagrać filmik ale to niestety potwierdza moje przypuszczenia) bo w pl "robienie" ładnych wykresów jest często spotykane i dlatego ta cała "awantura"
    jak już pisałem wczesniej wyniki na hamowni Ecu i hamowni w Jetroniku są takie same bo juz kilka aut było hamowane w obydwóch firmach na tych samych setupach

    jak niektórzy wiedzą (albo niewiedzą) Jetronik ma w tej chwili najlepszą hamownię w Polsce, a Jetronik to de facto Compsport bo Bobik i Patryk bardzo scisle ze sobą wspólpracują i Patryk bardzo czesto bywa we Wrocławiu na strojeniu najmocniejszych furek w PL (np S4 Ozza) ... a nie chce mi sie wierzyć żeby przyjezdzał z Bielska stroic auta na hamowni która pokazuje moment wziety z tyłka...

    z autopsji wiem że Miras (Ecuproject) zawsze dowala momentu z dołu a potem moment opada... Compoty robia zazwyczaj płaskie momenty

    stąd własnie 390Nm w peaku u Messika

    ale niech każdy wierzy w co ma ochote

  2. #77
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    I na tym proponuje zakończyć polemikę , każdy następny post w temacie spierania się o wynik będzie usuwany a autor ''nagrodzony '' . Kilka spotów i ustawek wystarczy aby to zweryfikować
    Dziękuje .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #78

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Legnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebiesciutki
    Posty
    99
    Ok,

    BYłem w Ecu Project

    Seria wyszła 182.5 Km
    po ich modzeniu 202.5 Km:

    narzekali strasznie ze nie mam DP :P w sumie słusznie mi głowe suszyli

    przepływka tez nie chce mierzyc wiecej niz 150
    w sumie to te dwie rzeczy . Co sądzicie ?

  4. #79
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no to już wiem czemu w poprzednim aucie wyszło 400nm przy tylko programie:P to jak bym pojechał to wypluło by pewnie ze 450 hehe:P optymistyczne te hamownie:P

  5. #80
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    cos chyba przeklamuje w tych nm :/

    ---------- Post dodany o 10:08 ---------- Poprzedni post z 10:05 ----------

    doczytalem ze auto bylo troche dlubane wiec takie wartosci sa mozliwe

  6. #81
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ale po co gdybać...jechać na inną hamownię obciążeniową...u mnie auto było dużo bardziej podłubane i na serii wypluło tylko 240km i tylko 300nm ale za to było nie wiele wolniejsze od auta Piootra po strojeniu i modach więc jechało sporo lepiej niż seria i jeśli mam być szczery to w 1.8t na seryjnym programie po zmianach mechanicznych nie ma takich kosmicznych przyrostów, auto Piootra przed strojeniem po zmianach mechanicznych z "nową" turbiną wypluło też 240km bez grosza więc ja sceptycznie podchodzę do tych Waszych wykresów :P tym bardziej że to już 2 auto z takim optymistycznym wynikiem ale chcecie to wpadajcie w niedzielę na cargo to sprawdzimy te niutonki

  7. #82
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    To moze ekipa z Cargo wpadnie na Milenijny Jakby bylo ok 400 km w 2 strony to bym podjechal ale jest inaczej :/

    Pewnie nie ma tyle tyhc nm albo poprostu miales calkiem na plasko ...

  8. #83
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wrzucam wykres:
    Imageshack - wykresi.jpg
    ale patrzcie tylko na niebieską kreskę momentu i czerwoną mocy a te fale Dunaju to dzieło kreatora które po tygodniu zostało wyrzucone i wgrana seria więc ten przyrost był na prawdę nieznaczny a w kreatorze się cieszyli że to najlepszy wynik jaki kiedykolwiek wyszedł im na seryjnym programie...a trochę tych TT psuli bo nawet tego dnia się przewineło na placu ze 4 sztuki

  9. #84
    Awatar tomalla
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Zielona Góra
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    niebieski
    Posty
    28
    w ADT robili mi mapę w vw touran 2.0TDI w serii 140KM. Zrobili 168KM. Fajnie było. Potestowali i dawali sobie ręce uciąć, że będzie bakało... po 3 tyś km padł pompowtrysk... więc wymieniłem i do kolesi pojechałem z "reklamacją"... powiedzieli, że muszę się z tym liczyć, bo to pompowtryski... więc poprosiłem o przywrócenie fabrycznego stanu... odciągnęli mnie od tego pomysłu, bo będzie hulało zajebiś*ie... no i hulało jakieś 130km... bo w drodze powrotnej od nich padł kolejny pompowtrysk... wkurwien*e miałem cholerne... ale wyluzowałem. Laweta, serwis, nowy pompowtrysk... i spusciłem z tonu... lekka jazda, bez szaleństw... po 2 tygodniach wycieczka do Amsterdamu na zwiedzanie atrakcji.... w drodze powrotnej przy 140kmh/h lampka od silnika, po 3 sekundach trzask spod maski i biało za mną... już wiedziałem, że to nie pompowtrysk a turbo Laweta, regenerowane turbo, allegro

    Zadzwoniłem i podziękowałem po tej akcji firmie ADT.... zjebali mnie telefonicznie, że co myślałem.... to normalne ze te auta nie maja dobrego smarowania bla bla bla... a ręce dawali sobie uciąć, że przez program nigdy nic sie nie stanie...

    olałem targanie się z nimi... wiem, że należy omijać ten garaż szerokim łukiem

  10. #85
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Konczac temat. Mam w dupie jakie tam czasy wykrecam , hamownia wyplula tyle i tyle a ze ja nie potrafie zrobic dobrego czasu do setki to swiadczy tylko o mnie a nie o mojej niuni Ogolnie po ch*j mi te 0,5s, ciesze sie niezmiernie ze na kazdym biegu masuje plecki i to nawet przy nikskich predkosciach obrotowych Co nie zmienia faktu ze w przyszlosci bede dazyl po jeszcze

    To tak zamykajac wszystkie OT ;P
    Tak się nad tym zastanawiałem i mam pytanie po kiego wuja potrzebne ci były niewiarygodne wyniki na hamowni? Skoro zaoszczędziłeś 600 pln na konkretnego tunera, to mogłeś pójść dalej i kupić box'a na allegro, byłoby jeszcze taniej

  11. #86
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Jest takie domniemanie ze sa niewiarygodne ;P a jakos sprawdzenie ich wiarygodnosci nie jest dla mnie warte 300zl tym bardziej ze juz chlopaki mowili ze byly sprawdzane auta na 2 hamowniach Ecu i Jetronic i rezultaty byly takie same, wiec mam gdzies jesli ktos uwaza ze to jest nie mozliwe, mi sie podoba, innym nie musi

    Jak zaoszczedzilem? nie za bardzo kumam o co Ci tu chodzilo? Porownujesz Mirka do gowna z allegro?

  12. #87
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Jest takie domniemanie ze sa niewiarygodne ;P
    To nie mój wywód, ale...

  13. #88
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    To po co piszesz: " Skoro zaoszczędziłeś 600 pln na konkretnego tunera, to mogłeś pójść dalej i kupić box'a na allegro, byłoby jeszcze taniej "

  14. #89
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153
    Spox, nie ma sensu bić piany. Albo się idzie na cyferki, albo na rzeczywiste osiągi

    Najlepiej skończmy dyskusję, zanim mod nam wszystko skasuje

  15. #90
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    300zł można z pożytkować w inny sposób, to wam powiem, można wlać bak dobrego paliwka, pojechać na ustawkę i skilować kilka fur, lub przeciwnie dostać baty, oba warianty dają większą przyjemność niż 2 minutowe hamowanie auta w jakiejkolwiek firmie tuningowej.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Zna ktoś te firmy?
    Przez violinka w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 10:27
  3. Jakie s? firmy tuningowe w Warszawie ?
    Przez boost.pl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-05-2002, 14:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •