Pokaż wyniki od 1 do 15 z 114

Wątek: Firmy tuningowe - Wrocław

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    Ja tam bym sie tych nm nie czepieł gdyby nie to, że z serii wyszło Ci o 50 wiecej niż powinno i to daje już do myślenia. Jak dla mnie to możesz mieć 2 miliony nm. Powiewa mi i pewnie Tobie i innym. Tylko po co się upierasz skoro wiadomo, że to nie prawda?
    Chyba nie myślisz, że na produkcji ktoś zrobił wyjątek i zrobił taki program, albo dołożył jeden cylinder, żebyś miał gratis 50nm.
    Zawyża o 50nm wiec z tych 390 masz 340 i jest git.
    Gadanie o cenie w stylu the_saint jest trochę bez sensu (bez urazy) równie dobrze można zrobić sobie samemu za darmo i może być lepiej. Zakładasz mbc, monitujesz afr... setki osób tak robi zamiast robić softa.
    Są tunerzy którzy biora dużo np vtech a też walą gotowca, diesle po tym kopca na komin batorego, a za soft biorą od 1800zł za 4 cylindrowe wozy i też może nie być rewelacji.
    Są też tacy, którzy wiedzą, mają sprzęt i robią tanio. Są tacy, którzy mają za darmo, bo programy robi szwagier
    MARUDA

  2. #2
    Awatar The_Saint
    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    224
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    153
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    Gadanie o cenie w stylu the_saint jest trochę bez sensu (bez urazy)
    Spoko, no offense, uważam tylko, że za jakość trzeba zapłacić, nic więcej, loozik compadre

  3. #3
    Awatar tomo
    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Legnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    37
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    że z serii wyszło Ci o 50 wiecej niż powinno i to daje już do myślenia. Jak dla mnie to możesz mieć 2 miliony nm. Powiewa mi i pewnie Tobie i innym. Tylko po co się upierasz skoro wiadomo, że to nie prawda?

    Są też tacy, którzy wiedzą, mają sprzęt i robią tanio.
    a to coś dziwnego że seria wychodzi dosc mocna? gifty w VAGach to norma (o ile motorownia jest zdrowa) ... jak Limbo wytłumaczysz fakt ze np Leony ARL zdarzały się miec 175KM zamiast 150KM deklarowanych przez producenta?

    gdzie jest napisane że pomiary w ECU to lipa? skoro piszesz ze wiadomo...? Ty tak twierdzisz ze wiadomo?

    jeżeli chodzi o robienie tanio... wiedza doswiadczenie i marka kosztuje... a tuner którego ty wybrałes akurat nie ma żadnego z powyzszych... ofkors zaraz napiszesz ze jestes z niego zadowolony, ze znajomi robili, ze super... poswięc troche czasu, zbadaj dokładnie temat, popytaj, poprzebywaj w dolnoslaskim srodowisku profesjonalnego tunnigu a gwarantuje ze wyciagniesz odpowiednie wnioski i czym predzej zmienisz "tunera"

Podobne wątki

  1. Firmy ktore omijac z daleka!
    Przez kisseM w dziale Firmy Tuningowe
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-12-2014, 18:11
  2. Zna ktoś te firmy?
    Przez violinka w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-09-2011, 10:27
  3. Jakie s? firmy tuningowe w Warszawie ?
    Przez boost.pl w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 30-05-2002, 14:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •