Siamano !
Dzisiaj sam pomalowałem nasze oryginalne seryjne felgi od tt 8n. 15 godzin roboty bez przerwy ale efekt niesamowity !
kupujemy szary podkład, lakier czarny mat (czy jak sobie wybierzecie), papier ścierny o grubości: 100, 320, 1000
polerujemy, zdzieramy lakier i wygładzamy rysy 100 tylko bardzo dokładnie!
następnie 320 usuwamy rysy powstale w wyniku polerowania 100, również baardzo dokładnie.
Teraz 1000 delikatnie wygładzamy i mamy felgo gotowe do malowania.
Zaczynamy od przetarcia szmatą i benzyną ekstrakcyjną.
Nakładamy pierwszą warstwę podkładu (spray wcześniej wstrząsać ok 3min żeby płynnie leciało). czekamy ok 15 min i nakładamy drugą warstwę podkładu. Teraz odczekujemy ok 1h i nawilżonym papierem ściernym 1000 delikatnie przecieramy felgi.
Przecieramy suchą ścierką aby nie było żadnego pyłku i zaczaynamy nakładać kolor.
Nakładamy pierwszą warstwę, podobie jak przy podkładzie, czekamy 15min, nakładamy drugą warstwę, znów czekamy 15min i nakładamy trzecią warstwę. Przed założeniem felg do TT odczekujemy ok 1h i cieszymy sie zajebistym efektem!

P.S.
Ja osobiście nie zdejmowałem nawet opon, wystarczyło okleić je taśmą malarską i w niczym nie przeszkadzały.
Polecam użycie do polerowania papierem o grubości 100 wiertarki z tarczą i papierem ściernym.
Jakby ktoś maił jakieś pytania, chętnie pomogę !