Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Lekko rozbite tt - sponsor ubezpieczony w Inter Risk

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar major
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Ropuchowy
    Posty
    37

    Lekko rozbite tt - sponsor ubezpieczony w Inter Risk

    Hej,
    jak tylko skończyłem robić przednie zawieszenie, komputerową geometrię 3D, jak tylko odebrałem auto z polerki i woskowania, złotówa zmieniając pas ruchu uderzył w mój wóz, a ten poszedł bokiem w bardzo wysoki krawężnik...

    lista uszkodzeń długa: (fragment z protokołu zgłoszenia szkody)
    LAMPA ŚWIATEŁ PRZEDNICH XENON PRAWA - ZNISZCZONA OBUDOWA, POŁAMANE ZACZEPY, SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW PRZEDNICH - CAŁKOWICIE PRZESTAŁY DZIAŁAĆ, GRILL WRAZ Z LOGO - USZKODZONE MOCOWANIE, BŁOTNIK PRZEDNI PRAWY - CAŁKOWICIE ZNISZCZONY, LICZNE WGNIECENIA, ODPRYSKI LAKIERU, POKRYWA SILNIKA - USZKODZENIA LAKIERNICZE, DRZWI PRZEDNIE PRAWE - USZKODZENIA LAKIERNICZE, PRÓG PRAWY - USZKODZENIA LAKIERNICZE, WGNIECENIA, LUSTERKO PRAWE - USZKODZENIA LAKIERNICZE, MOCOWANIA, LUSTERKO LEWE - USZKODZENIA LAKIERNICZE, BŁOTNIK PRZED LEWY, USZKODZENIA LAKIERNICZE, ZDERZAK PRZEDNI - USZKODZENIA LAKIERNICZE, ZŁAMANIA, UTRATA ELEMENTÓW TYPU KRATKI, OSŁONY W KOMORZE SILNIKOWEJ WYKONANE Z TWORZYW SZTUCZNYCH - USZKODZENIA MOCOWANIA, NADŁAMANIA, PRÓG LEWY - USZKODZENIA LAKIERNICZE, WGNIECENIA, KOŁA PRZEDNIE Z ALUMINIUM 16 CALOWE ORYGINALNE AUDI WRAZ Z OPONAMI - USZKODZENIA ORAZ PRAWDOPODOBNE SKRZYWIENIA, GDYŻ ONE PRZYJĘŁY WIĘKSZOŚĆ SIŁY UDERZENIA, KOŁO TYLNE LEWE WRAZ Z OPONĄ - USZKODZENIA FELGI ALUMINIOWEJ, UKŁAD KIEROWNICZY - NIEZNANE USZKODZENIA UNIEMOŻLIWIAJĄCE PROWADZENIE POJAZDU, CAŁKOWITA ROZBIEŻNOŚĆ KÓŁ PRZEDNICH WIDOCZNA GOŁYM OKIEM, PROBLEMY ZE SWOBODNYM OBRACANIEM SIĘ, INFORMACJE NA KOMPUTERZE O USZKODZENIU SYSTEMU KONTROLI TRAKCJI,
    ......... ogólnie autem odjechałem, ale strasznie się prowadzi, stuka, nie do jazdy, oba koła przednie w różne strony ustawione

    sponsor, tzn. sprawca, ubezpieczony w Inter Risk .. przeczytałem opinie o tej ubezpieczalni łącznie z poradnikami "jak w mniej niż rok odzyskać pieniądze od inter risk" - UWAGA! Rada w sprawie InterRisk - Łódź - Opinie i komentarze - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl

    jak rozmawiać z rzeczoznawcą...

    mieliście do czynienia z nimi, jakieś rady? szkodzę zgłosiłem dziś internetowo, dziś stłuczka była, na miejscu była policja.
    Ostatnio edytowane przez major ; 27-06-2011 o 11:01 Powód: po poradzie jasiel'a

Podobne wątki

  1. Szarpie lekko, powolne przyspieszanie, 3000 obrotów
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 08-09-2015, 05:04
  2. Inter Parts NIGHT POWER - Olsztyn 09.07.2011r.
    Przez losix w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2011, 13:42
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 11:23
  4. Lekko świeżo bita
    Przez ICE w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •