czesc jestem tu nowy i z gory przepraszam za jezyk ale troche nie ogarniam wszytkiego bo sesja w poniedzialek lece do usa i jeszcze ten samochod
oki dzieki za odpwiedz

tarcie pojawia sie przy zwalnianu gdy predkosc spada do okolo 30 km/h na biegu gdy przy tej predkosci jade rownym gazem to cichnie lub gdy przyspieszam gdy wrzuce na luz przy tej predkosci tez cichnie lub gdy wcisne sprzeglo , auto ma nowe sprzeglo kompletnie wymienione i jakies dwa miesiace temu dodatkowo bylo sprawdzanie na komputerze i jakies 3 tygonie temu i niebylo zadnych bledow odnosnie skrzyni silnika czy turbiny nie mam pojecia co to moze byc gdzies czytalem na forum wczoraj ze ktos tak mial i cos tam tarlo o felge ale nie rozumiem dlaczego jak wcisne sprzeglo dam na luz lub dodam gazu milknie i wszytko przy okolo 30km/h znam sie troche na motorach ale naprawde niewiem czy jest moze jakies powiazanie pomiedzy sprzglem a hamulcami jeszcze chce dododac ze klocki sa do wymiany

przepraszam za moje bledy dziwny styl pisania ale juz nie ogarniam tego
dziekuje za porady i pozdrawiam

ps nieznam sie bardzo na furach bo presiadlem sie z scigow i kurde niewm co robic lubie szybka jazde a boje sie ze sie cos urwie albo cos