Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kupię audi tt 2001-2003

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarny
    Posty
    7

    Kupię audi tt 2001-2003

    Witam serdecznie jestem zainteresowany kupnem audi tt mk1 dla swojej dziewczyny. Przedział rocznikowy 2001-2003 ewentualnie 2000. Kolor czarny z czarnym / szarym wnętrzem. Ewentualnie niebieski - pytanie czy wychodziły z innym niż niebieskim wnętrzem?? Bez znaczenia czy 180 czy 225 km. Natomiast koniecznie quattro ).
    Warunek konieczny - na samochód musze mieć fakturę ).

    Zależy mi na tym żeby kupić samochód bezwypadkowy ( co zdaje sobie sprawę będzie trudne ) i z historia ( faktury , książka serwisowa etc. ). samochód ma być niespodzianka dla dziewczyny i to ona będzie go uzytkowac także liczę na Wasza pomoc.

    Widziałem tematy tutaj już dostepne i samochody które sprzedają userzy z forum . Jutro jadę oglądać jedna tt-ke w Wielkopolsce oczywiście w przypadku mojego zainteresowania zabieram go do ASO na ścieżkę...

  2. #2
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    hej, a oglądałe już tę sztukę co jest z polskiego salonu w Poznaniu?

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Czarny
    Posty
    7
    Narazie tylko dzwonilem bo niespelnia dwóch kryteriów ( brak faktury, no i najważniejszego nie jest czarne ew. Niebieskie). Moja dziewczyna ma awersje na srebrny kolor także nic na to nie poradzę mogę się jedynie podporządkować .

  4. #4
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    wiesz jak to jest... kolorem się nie jeździ, a czasem jak jest naprawdę dobry egzemplarz to ja bym kupił nawet różowy i sobie najwyżej naciągnął czarną folię na niego.

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ja jak kupowałem TT to chciałem każdy kolor byle nie srebrny...i co kupiłem srebrny i po jakimś czasie serio mi się spodobał ten kolor i wcale nie to że mi się spodobał że taką mam i jestem nie obiektywny tylko serio mi się podoba ale ten pakiet r32 co mam znacznie według mnie poprawił wygląd tego auta no i srebrny jest bardzo praktyczny odnośnie czarnego auta na żywo często się rozczarowywałem z powodu że czarne nie jest czarne...no chyba że będzie w takim stanie:
    DSC00413.JPG | micjed | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl auto naszego kolegi micjed ...na tej fotce nie widać ale wyglądało jak wyprane w perwolu blackmagic ...

  6. #6
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Ja miałem to samo... W gre wchodził koniecznie czarny kolor ale jak obejrzalem kilka sztuk na zywo to jednak stwierdziłem że na czarnym widac wszystkie niedoskonałości lakieru:/ A kupilem srebrny i teraz nie nazekam. Od razu wrzuciłem na tyl blende z r32 i jakos daje rade:d

Podobne wątki

  1. KUPIĘ 2x RAMIĘ WYCIERACZKI (z bolcem) AUDI TT 8N 2001
    Przez Dudek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 03-03-2017, 13:19
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-02-2014, 13:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •