Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 54

Wątek: Kupię Audi TT do 25000zl.

  1. #31
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    nie, nie ja nie mialem na mysli 35 tysiecy za 99 rocznik. absolutnie, to bylo oglne stwierdzenie o dobrych egzemplarzach z pozniejszych lat.

  2. #32
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Ja rowniez uwazam,ze 25tys to cena wyjsciowa, ale jak juz pisalam, znam osoby,ktore sciagnely auto i wyszlo ich np 23tys.
    Kurde, nie chce byc zle zrozumiana,ze niewazne jaki stan, byle bylo TT (jak tu ktos o znaczku napisal to masakra nie wpadlabym na to ), tylko jak czytam,ze minimum 28-30tys to naprawde h** mnie strzela..przepraszam za slownictwo.
    Oczywiscie sa piekne 99' za 30 tys i wiecej, ale sa tez fajne ponizej tej ceny...

  3. #33
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    no kobieta, a słownictwo rodem z remizy...

  4. #34
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez neok Zobacz posta
    no kobieta, a słownictwo rodem z remizy...
    Bez przesady, nie uzywam takich slow na codzien i chyba przeprosilam,prawda?. Po prostu jak czytam niektore posty to juz sama nie wiem co napisac...chyba lepiej zamilkne
    Zostawie Was, plec przeciwna, w utwierdzeniu,ze zawsze macie racje..a niech Wam bedzie
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 18:50

  5. #35

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Dziś wyjechał ode mnie znajomy niemiec on przymierza się do kupna samochodu z 1960 roku lub coś podobnego. Jak mu powiedziałem że w Polsce kupuje się tylko po roczniku, a nie po stanie technicznym to śmiał się niesłychanie z głupoty

  6. #36

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta


    No pisze z damskiego punktu widzenia Poza tym nie jest to zaden szrot.
    Jest sliczne, zadbane, no na prawde sliczne.
    Jej chlopak je sprowadzil z DE czy Holandii, nie pamietam, ale bylo to niecaly rok temu.
    I nie mowie tu sliczne tylko wizualnie, ale cala mechanika jest jak najbardziej ok.
    Hahahaha rozwalilaś mnie, za 18tys TTke w Niemczech. Ja wyrwałem ledwie przeliczając na polskie za 26 000 pare miesięcy w tył a to rocznik 99' a na stronach typu mobile.de czy coś koło tego nie było TTki tańszej niż 7000 euro, tak więc prosze Cie, skończ pisać głupoty, że za taką cene kupił TTke Wiem, że jestes na kupnie i próbujesz sobie wkręcać, że za tyle można ją dostać, ale Twoje zludzenie minie, albo jak nie znajdziesz, albo jak znajdziesz i dołożysz do niej więcej niż Cie wyszła

  7. #37
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Zle mu powiedziales, ja osobiscie nie znam kogos kto nie sugerowalby sie stanem technicznym, przeciez to najwazniejsza sprawa w calym temacie.
    A to,ze ja np uwazam,ze kupi sie tecie za mniej niz Wy uwazacie to W OGOLE nie swiadczy o tym,ze mysle tylko o ladnym lakierze i nie zniszczonej skorze

    No dobrze, to mnie oklamali aby bylo mi lzej. Teraz Ci lepiej?
    Wiesz co- mobile.de itp to mozna o kant tylka rozbic...

    Musze zadzwonic do znajomej i powiedziec jej aby nigdy wiecej nie mowila ile dala za auto bo zostanie zlinczowana.
    Ostatnio znajomy w DE sprzedawal auto bo wyskoczyl mu 3letni wyjazd do US i na gwalt chcial pogonic Volvo..sprzedal je za grosze, kupil je moj kolega, cudowny egzemplarz a tez mozna rzec,ze az nie mozliwe..moze to byl przypadek? Przeciez nigdzie nie napisalam,ze TTki chodza po 18tys...upierdliwa z Was plec, naprawde :P
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 19:11

  8. #38

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Haha, no tak mobile.de można rozbić o "kant tyłka" jeżeli chcesz kupić porządne auto, mówie tutaj ogólnie, a wiadome, że inne auta, które znajdziesz na szrocie i kupisz po takiej cenie to wiadome, że nie będą wystawione na strone

  9. #39
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Chodzilo mi raczej o to,ze nie wierze tego typu stronka, raz poszukiwany byl mercedes amg, na mobile ogloszen masa, wyjazd do DE, objechane wszystkie komisy i z 12 ogloszen tak naprawde 3 istnialy..

  10. #40

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Musze zadzwonic do znajomej i powiedziec jej aby nigdy wiecej nie mowila ile dala za auto bo zostanie zlinczowana.
    Ostatnio znajomy w DE sprzedawal auto bo wyskoczyl mu 3letni wyjazd do US i na gwalt chcial pogonic Volvo..sprzedal je za grosze, kupil je moj kolega, cudowny egzemplarz a tez mozna rzec,ze az nie mozliwe..moze to byl przypadek? Przeciez nigdzie nie napisalam,ze TTki chodza po 18tys...upierdliwa z Was plec, naprawde :P
    W zasadzie to teraz już wiem czemu taka cena i wszystko ok Bo jeździ nią znajoma, która pewnie zamiast 180KM/225KM ma w rzeczywistosci 130KM/160KM, a kobieta raczej nie zauważy rzeczy które dzieją sie z autem dopóki będzie jeździć, oczywiście nie ubliżając nikomu

    ---------- Post dodany o 18:15 ---------- Poprzedni post z 18:14 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Chodzilo mi raczej o to,ze nie wierze tego typu stronka, raz poszukiwany byl mercedes amg, na mobile ogloszen masa, wyjazd do DE, objechane wszystkie komisy i z 12 ogloszen tak naprawde 3 istnialy..
    Wiesz, czasami wypada zadzwonić pod podany numer i zapytać czy ogłoszenie nadal aktualne

  11. #41
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Nie, no wez mi nie podnos cisnienia! Dzwonione bylo, wszystko cacy, tylko jak sie przyjechalo to takiego auta W OGOLE nie mieli albo stalo- zalane po zjaraniu lub w ogole w kostke zlozone..a na fotkach i w opisie wszystko ok..nie wiem dlaczego tak robia;/
    Normalnie czuje sie tutaj jak jakas gorsza kategoria...'trzeba bylo najpierw zadzwonic', no jak do debila nie moge, ide zapalic, nienawidze facetow pfffffffff :P

    To jeszcze moze napisze,ze moj sasiad kupil w IE Merca Coupe SLK Kompressor 99' za 1400euro i tez jest to niewiarygodne a jednak smiga nim juz dosyc czasu...zdarzaja sie takie przypadki, zle mnie rozumiecie chyba. Nie chodzi mi o to aby kupic tanio, ale nie piszcie,ze cos jest niemozliwe.

    Co do stronek,gazet samochodowych..kolega z pracy kupil z gazety Buy&Sell Rovera z 2003'roku..z UK przywiezli mu go na lawecie, przyszedl odebrac a auto po gaszeniu, cale zalane;/ a w gazecie i TELEFONICZNIE niby stan igla..oczywscie go nie wzial i nie poniosl zadnych kosztow, jednak to sa takie przyklady gdzie nalezy uwazac.
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 19:28

  12. #42

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Stwierdzam, że ładna z Ciebie feministka. Ostygnij troche i jak nienawidzisz "facetów" to się od nich izoluj, a nie wypowiadasz się na forum gdzie 95% to faceci jeżeli tak ich "nienawidzisz".

  13. #43
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Jaka tam feministka, przeciez zartuje nie podchodz do wszystkiego tak powaznie

  14. #44
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Uspokójcie się proszę bo temat schodzi na manowce .
    Odizolowane przypadki nie stanowią reguły , nie wnikając już nawet w szczegóły .
    Dalsze posty nie wnoszące nic do tematu będą usuwane .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #45

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7
    To tak jak z moją Alfą 2 lata temu dałem za nią 50 tyś. Teraz cieszyłbym się gdyby ktoś dał mi za nią jakieś 38-40 Ale niestety auto warte jest nie tyle, na ile je wycenimy, tylko tyle za ile je sprzedamy, a to często i w zdecydowanej większości są dwie bardzo różne kwoty

    A wracając do tematu to jak na razie zainteresowany jestem tą niebieską od kolegi z forum i tą srebrną z Poznania

Podobne wątki

  1. Kupię [Audi TT R32 8N]
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 12:36
  2. Kupie Audi TT
    Przez Nika w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2014, 12:45
  3. Kupię Audi TT MK2 :)
    Przez karroz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 22:08
  4. Kupię Audi TT 1.8T 225 KM 4x4
    Przez eagle w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 14:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •