Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 54

Wątek: Kupię Audi TT do 25000zl.

  1. #16

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    W takim przypadku zwracam honor TT i obecnemu właścicielowi

  2. #17
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Gratuluje wyboru. Kupisz żonie ale sam szybko się przesiądziesz do TT. Co do mocy to znamy takich co ich żony ogarniają 400 konne TT jeżdżąc nim do pracy
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #18
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Wiecie co, jak czytam,ze za 25tys nie wyrwie sie nawet 99' to az mam ochote komus przywalic
    Znam kilka osob,ktore smigaja teciami i daly za nie od 18-do 23tys zl. Znajoma za swoja dala wlasnie 18tys (99'), mucha nie siada, system BOSE itp byc moze to byla okazja, ale zero wkladu wlasnego ( wiadomo,to co nalezy samemu dla wlasnego lepszego puczucia wymienic, to wymienila) , buja sie nim juz troche czasu.
    Inny znajomy kupil za 22tys, jeszcze inny tez lekko powyzej 20tys... ogolem musze dodac,ze jakas moda na tetetki bo u mnie w miescie juz sa kolejne 4
    Takze nie piszcie takich pierdol, bo jak sie chce i jak sie poswieci troche czasu to czlowiek znajdzie DOBRA SZTUKE za 20 kola z hakiem. NORMALNIE WYSIADAM jak czytam,ze za taka cene to albo po strzale, albo walek itp...od tego sa mierniki lakieru,doswiadczony mechanik itp sama przeznaczam na auto 30tys ale jesli uda mi sie kupic taniej to bedzie super- reszte przeznacze na waciki

    Sorry, ale mnie to irytuje.

    Co do rocznika powyzej 2001 to jednak trzeba wylozyc sporo wiecej, to tak a propo watku.

  4. #19
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    "sama przeznaczam na auto 30tys" ooo jest dobrze a ost bylo 20 czy tam 25 to ze wyrywaja auta za 18 kafli to moze i prawda ale watpie ze przyznaja sie do tego ile musza w takim nabytku robic napraw itp.Auto jak kupic to kupic zeby jezdzilo i cieszylo a nie dla samego znaczka "TT" 20-25 tys to stanowczooooooo za malo.
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  5. #20
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Od poczatku przeznaczam na samochod od 20 do 30 tys, zalezy mi kupic 98-99' za 25 tys + oplaty jakies 4-5 kola. Pisalam jednak,ze fajnie by bylo wyrwac cos w mniejszej cenie, tylko i wylacznie dlatego bo mam jeszcze mase innych wydatkow..takze rozluznij posladki. Zreszta co to Ciebie obchodzi, moze Tobie w portfelu ubywa, a innym przybywa? Spoko, pisz co chcesz, ja zdania nie zmienie.

    Ahaaa.. a ja jestem slepa i nie widze czym znajomi jezdza. Oczywscie kazdy z nich kupil tecie dla znaczka...hahaha..padam na cycki.
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 17:58

  6. #21
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Znajoma za swoja dala wlasnie 18tys (99'), mucha nie siada, system BOSE itp byc moze to byla okazja, ale zero wkladu wlasnego ( wiadomo,to co nalezy samemu dla wlasnego lepszego puczucia wymienic, to wymienila) , buja sie nim juz troche czasu.
    Inny znajomy kupil za 22tys, jeszcze inny tez lekko powyzej 20tys... /ciach/
    ...jak sie chce i jak sie poswieci troche czasu to czlowiek znajdzie DOBRA SZTUKE za 20 kola z hakiem.
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem

    ---------- Post dodany o 19:03 ---------- Poprzedni post z 18:59 ----------

    Cytat Zamieszczone przez patrykus007 Zobacz posta
    wyrywaja auta za 18 kafli to moze i prawda ale watpie ze przyznaja sie do tego ile musza w takim nabytku robic napraw
    moga sie nie przyznzwac, bo po prostu nic nie robia, znam podejscie pt. "poki jedzie jest sprawny", mi to nie przeszkadza, ale gloszenie wowczas, ze maja auto w dobrym stanie jest naduzyciem
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 18-06-2011 o 18:05

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #22
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem


    No pisze z damskiego punktu widzenia Poza tym nie jest to zaden szrot.
    Jest sliczne, zadbane, no na prawde sliczne.
    Jej chlopak je sprowadzil z DE czy Holandii, nie pamietam, ale bylo to niecaly rok temu.
    I nie mowie tu sliczne tylko wizualnie, ale cala mechanika jest jak najbardziej ok.

    Mi na pewno bedzie zalezalo na super sprawnym, nie stuknietym, zadbanym w srodku itd jeszcze pare miesiecy mi zostalo,ale czas szybko leci.. ja na pewno nie podchodze do tematu 'poki jezdzi, to jest ok', dla mnie wszystko musi byc cacy, ale wiem,ze nieraz piszecie glupoty bo sa dobre tecie za 24-26 kola, w ogole skad stwierdzenie,ze tansze to gorsze? Nie zawsze tak jest.

    Ogolem jak czytam to forum to widze tu wielu gowniarzy i najchetniej bym ich szybko ustawila :P pff..a co.
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 18:10

  8. #23
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    ja zdania nie zmienie.
    mam nadzieje, ze nie zmienisz, bo gdybys zmienila, to znaczyloby ze upolowalas tez taka okazje - wtedy wyszloby ze jednak nie ma dobrych sztuk w tej cenie

    ---------- Post dodany o 19:10 ---------- Poprzedni post z 19:07 ----------

    Cytat Zamieszczone przez ml0da86 Zobacz posta
    Jej chlopak je sprowadzil z DE czy Holandii, nie pamietam, ale bylo to niecaly rok temu.
    I nie mowie tu sliczne tylko wizualnie, ale cala mechanika jest jak najbardziej ok.
    mloda, a nie chodzilo moze o to ze kupili za 18 z DE i pozniej w PL wladowali dalsze zlotowki za doprowadzenie do tego dobrego stanu ? wtedy to by sie bardziej trzymalo sensu, bo inaczej to historia bliska s-f

    "Love Them BOTH" - M.

  9. #24
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Qrwa, no jaki bym miala interes piszac bzdury
    Sa to moi bliscy znajomi, tetka wyszla 18tys+oplaty. 1.8 180km, pol skora,pol welur, system Bose...z tego co mi wiadomo to wymieniali tylko to co nalezy, zadnych grubszych spraw.
    Osobiscie jestem w szoku,ze za tyle kupila samochod, bo z taka cena to sie nie spotkalam nigdzie, chodzilo mi jednak aby udowodnic,ze naprawde sa fajne tetki ponizej 30tys, bo tu na forum sie z gory zaklada,ze jak 23-25 kola to odrazu szrot itd..
    Ta za 18 to faktycznie jak z sf no ale jednak jest i za tyle zostala kupiona.
    Sama bym byla zadowolona jakbym wyrwala tetke za 23-24tysie i 4 na oplaty..ale jak bedzie to sie zobaczy, gowna nie kupie na pewno.

  10. #25

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    mloda, a idź w cholerę kupuj co chcesz, ja już wiem jak czasem się wy znacie na wszystkim, zabłyszczy lakier po myciu to już wam suty stają. Tak jak stara TT z wielkim grillem traktowana jest jako MK2. ***** ludzie mówią zadbana sztuka na TT ze szrotu, a sami żeby odpalić samochód muszą ręcznie kabelki zwierać! I to co napisałem jest przykład z miasta gdzie mieszkałem!

    Skoro są super sztuki za 20 tys to czemu jeszcze TT nie masz?

  11. #26
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    oj mloda mloda, poszlas po bandzie tym razem
    takie rzeczy tylko w ERZE... a jako, ze i ERY juz nie ma, to i TT "mucha nie siada" za 18tys nie istnieja tym bardziej kupiona "troche czasu temu"
    "dobra sztuka" to pojecie wzgledne, cos co dla jednego bedzie dobra sztuka, dla innego bedzie szrotem

    ---------- Post dodany o 19:03 ---------- Poprzedni post z 18:59 ----------


    moga sie nie przyznzwac, bo po prostu nic nie robia, znam podejscie pt. "poki jedzie jest sprawny", mi to nie przeszkadza, ale gloszenie wowczas, ze maja auto w dobrym stanie jest naduzyciem
    I tu M and V swieta prawda, znam wielu ludzi wychodzacych z zalozenia po co naprawiac skoro jezdzi ale dla jednego bedzie jezdzic a dla drugiego juz nie...

    Hah ale zeszlismy z tematu i znowu poruszamy to co wilokrotnie bylo omawiane (TT do 20tys - niestety ale auto ma juz 13 lat ceny spadaja i obawiam sie ze TT zacznie lub juz powoli dzieli losy slawnej Calibry ) Tak jak juz kiedys pisalem jak wszysty beda kupowali igielki to nie bedziemy mieli o czym pisac na forum ;P
    Ostatnio edytowane przez matikte ; 18-06-2011 o 18:24

  12. #27
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Bo nie ma mnie w Polsce, a chce kupic jak zjade na stale..ile razy mam sie powtarzac Po co mam kupowac teraz jak postawie ja w garaz i bedzie stala;/
    Dobra, Wy faceci moze i znacie sie lepiej :P ale dajcie sie sfrustrowanej kobiecie wygadac
    Ostatnio edytowane przez ml0da86 ; 18-06-2011 o 18:23

  13. #28
    Awatar neok
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Poznań / Koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    78
    jak by były jeszcze jaies dobre TT za 18-20 tysi do wzieca to ja chetny... ze dwie sztuki wezme....

    no ICE wiadomo- dobre auto kupili bo- ladnie Bose gralo i dletego ze skory na fotelach hahaha

    normalnie mloda noz sie w kieszeni otwiera jak sie czyta jakie pierdoly piszesz...

    jak ktos ma TT w dobrym stnie to jest swiadomy ile ona jest warta i wychodzi z cena 35 a nie 20. ehhh rece opadaja..

  14. #29
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    No tak, noz sie w kieszeni otwiera ale oprocz Tobie to i mnie rowniez Lepiej skonczmy temat i niech kazdy zostanie przy swojej opinii..urabaliscie sie tych 18 tys jak nie wiem co a to byl tylko przyklad..wiem jednak,ze za 24-25tys kupi sie sprawne, zadbane TT.
    Osobiscie przeznacze tyle ile bedzie trzeba, ale jak slysze o 35tys za 98-99'..heh..no tak, sa wyjatki tylko co mnie obchodzi,ze ktos lepsze kola wrzucil czy jakis tam sprzet...ja auto i tak zrobie po swojemu, byle serducho mialo sprawne i nie bylo klepane.

  15. #30

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Nie no 35 za 99 to raczej bez przesady Cena wyjściowa na rocznik 98 99 to 25 tys. takie moje zdanie.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 18-06-2011 o 18:55

Podobne wątki

  1. Kupię [Audi TT R32 8N]
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 12:36
  2. Kupie Audi TT
    Przez Nika w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2014, 12:45
  3. Kupię Audi TT MK2 :)
    Przez karroz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 22:08
  4. Kupię Audi TT 1.8T 225 KM 4x4
    Przez eagle w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 14:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •