Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Kupię Audi TT do 25000zl.

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7

    Kupię Audi TT do 25000zl.

    Witam. Na co dzień jestem aktywnym forumowiczem innej równie pięknej marki- Alfa Romeo Poruszam się GT i nie ukrywam, że TT wzbudza u mnie mniej więcej podobny zachwyt Mając za sobą liczne doświadczenia w poszukiwaniu swojej GT i tego co jest na allegro nie odważyłbym się kupić TT bez pomocy ludzi z forum. Licząc na Waszą wiedzę mam nadzieję, że pomożecie znaleźć mi odpowiedni egzemplarz. Rocznik, który mnie interesuje to wszystko powyżej 2001r. Kwota jaką posiadam to plus-minus 25 tyś. Samochód ma być dla kobiety-mojej dziewczyny, więc wydaje mi się, że wersja 180-konna zdecydowanie wystarczy. Wiem jak ciężko znaleźć zadbany samochód, dlatego NAJWAŻNIEJSZE dla mnie to uczciwa, rzetelna i prawdziwa historia pojazdu, z przebiegiem, obcierkami czy też kolizjami na czele. Szukam po prostu TT od pasjonata. Czy będzie ciężko, zobaczymy Liczę na Waszą pomoc

  2. #2

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Chcesz rocznik 2001 w górę za 25 tys? haha powodzenia

    Coś dla Ciebie
    http://otomoto.pl/audi-tt-llekko-opt...C19303639.html
    http://otomoto.pl/audi-tt-klima-skor...C19032625.html
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 17-06-2011 o 22:33

  3. #3

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7
    Bez naśmiewania się Nie znam się na tych autach, nie znam cen rynkowych, więc zwróciłem się o pomoc do użytkowników, którzy wiedzą nieco więcej. Równie dobrze ja mógłbym naśmiewać się z Ciebie na forum AR. W takim razie czego mogę się spodziewać za podaną przeze mnie kwotę?

  4. #4
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296

    Thumbs up

    98/99 rocznik do ktorego bedziesz musial troche dolozyc, a nawet sporo.Aha zapomnialem o ubezpieczeniu i takich tam oplatach hmm Twoja kobieta jak jezdzila alfa gt to napewno spodoba jej sie mocniejszy i szybszy samochodzik-dobry wybor
    Ostatnio edytowane przez patrykus007 ; 17-06-2011 o 23:05
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  5. #5
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Raczej mało realne za taką cenę i taki rocznik, ale kolega losix ma na sprzedasz swoje cacko.
    http://www.klubtt.pl/sprzedam/7931-s...tro-180km.html

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7
    Alfą GT jeżdżę ja Ona jeździ na razie Lanosem Nie miejcie też pretensji o "głupie" dla Was pytania, ale po to się tu zarejestrowałem żeby się więcej dowiedzieć. Wystarczy wejść na allegro i zobaczyć, że TT od 2001 w kwocie plus-minus 25 tyś. wcale tak mało nie ma Ale, że wiem jak się kupuje zadbane samochody napisałem po prośbie do Was. Czyli generalnie muszę szukać czegoś 99/00, ale tam chyba było coś nie tak kontrolą trakcji, więc już jest problem:/

    Kolego Piotrze- dzięki za linka, na pewno zwrócimy uwagę na tą TT. Trochę daleko, ale widzę, że przebieg dosyć realny, opis uczciwy, będzie trzeba pomyśleć. Jak to jest tylko z tą trakcją, bo coś tam było poprawiane chyba po 2000 roku ?
    Ostatnio edytowane przez Alfa GT ; 17-06-2011 o 23:40

  7. #7
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    jak ma lotke z tylu to nie ma problemu z trakcja a wiekszosc od 99 juz ma..duza wiekszosc.Nawet te z 98 maja po serwisie.
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Tak dla jasności. Jak ma lotkę i przycisk ESP nad radiem to jest OK. Ale jak tam pisze ASR lub coś innego to odpuść tą TT. Nie zwracaj uwagi na rocznik tylko na jakość. Rozpórka kielichów nie ma we wszystkich TT do 2000r. Jak są śruby, a rozpórki brak to może już coś być dziwnego.

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7
    Wiem wiem. Zdaje sobie sprawę, że często największą wadą używanego samochodu jest jego poprzedni właściciel, a nie przebieg itd. Przebieg może być duży, ale jak auto było dbane, to powinno byc wszystko ok. Tą TT na pewno wezmę pod uwagę. Za niecałe 3 tygodnie będę w posiadaniu odpowiedniej gotówki i wtedy będę już ostrzej obserwował rynek. Dzięki Wam już wiem nieco więcej o magicznym przycisku ESP

  10. #10
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    machnij z 20 ostatnie stron tematu kupujemy audi i bedziesz juz bardziej rozeznany,
    najwazniejsze ze zachowales rozsadna kolejnosc - najpierw pytania, a pozniej zakup, bo sa i tacy, co zaczynaja od zakupu...

    "Love Them BOTH" - M.

  11. #11

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    150
    Rocznik
    2005
    Kolor
    Czarna
    Posty
    7
    Dawno temu kupowałem swoją pierwszą Alfę. Była to 156. Bez pytania nikogo po prostu po nią pojechałem, obejrzałem i kupiłem. Czysty spontan. Cena auta to wtedy 12000tys. Mniej wiecej srednia rynkowa. W pół roku musiałem włożyć w nią 10 tyś. w naprawy. Nawet nie chce mi się wyliczać co tam było do zrobienia, bo co Was Alfy interesują Następną kupiłem drożej niż cena rynkowa o kilka tysięcy i w 2 lata wymieniłem tylko rozrząd i płyny. Tak więc mniej więcej rozumiem sytuację, bo miałem doświadczenia portfeloleptyczne

    Na dzień dzisiejszy interesuje się oczywiście tą niebieską od kolegi z forum. Jest naprawdę godna uwagi.

    Ale znalazłem jeszcze 2 inne i proszę Was o opinie:

    Audi TT POLSKI SALON, 2002r., 1781cm3, 180 KM - otomoto.pl

    Audi TT 2001 CZARNA Kraków LPG BRC !! (167174505 - motoAllegro

    Edit: M and V- właśnie skończyłem czytać ostatnie 30 stron porad przy zakupie Ta pierwsza z mojego linku się tam pojawiła i jako jedna z bardzo niewielu zebrała dobrą opinię. Tyle, że podobno właściciel nie chce nic spuścić z ceny, no i była oglądana chyba rok temu, więc ciekawe jak jest teraz. Jakie są Wasze opinie?
    Ostatnio edytowane przez Alfa GT ; 18-06-2011 o 07:35

  12. #12
    Awatar patrykus007
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    BlackPearl
    Posty
    296
    to w dziale kupujemy audi tt.Tam Ci ocenia
    ____/ \____
    ___(__\=OOOO=/__)___
    ___[_]..........[_]___

  13. #13
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Srebrna zapewne godna uwagi , gość sie nie spieszy ze sprzedażą i nie zaniża ceny , może to sugerować że nie chce uciekać z auta i wie co ma .
    Pewnie czeka na kupca który to doceni

    Czarna jest zagazowana , proponuję omijać z daleka , kto wie na czym jeszcze tam właściciel chciał oszczędzić .

    Z wyprzedzenia dodam że nie będziemy tutaj dyskutować o LPG i wszystkie ewentualne posty w tej tematyce będą usuwane


    Alfa GT Tak jak kolega napisał , do oceniania aut z linków mamy oddzielny temat i proszę kolejne linki wklejać właśnie tam .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  14. #14

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ta srebrna była już na forum w dziale "Te TT omijamy szerokim łukiem" ktoś coś o niej pisał że strasznie bita ale już ten post wykasował :/. Początkowa cena tej srebrnej TT to była 32 tys. Tak więc uważaj jak będziesz jechać oglądać.

  15. #15
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Ice znam srebrna, mialem ja na ASO, posty zniknely, bo byly wpisem frustrata, ktory postanowil w odwecie zrobic czarny PR
    opis zostawilem swego czasu w "kupujemy audi..." , na kompie mam jeszcze zdjecia, ktore robilem przy ogledzinach, lakier byl ori - tylko drzwi po jednej stronie malowane (i to na tyle dobrze, ze w ASO mieli watpliwosci - ale sprzedajacy wyspowiedal sie z tego jeszcze przed umowieniem sie na sprawdzeniem i dal mi foto, jak wygladalo otarcie - kosmetyka, reszta powloki ori,
    Alfa jak bys ja chcial przeswietlac to poszukam Ci od niej dokumenty i zdjecia - tylko pamietaj,ze nie wiem co dzialo sie z autem, od czasu moich ogledzin, wiec trzeba miec to na uwadze
    cena poszla w dol w bolach, ale tlumaczylem sprzedajacemu jakis czas temu, ze szanse na sprzedanie jego oski z 3 z przodu sa w PL bliskie zera sprzedajacy uczciwy na pewno wszystko powie co i jak, tylko robi sie nerwowy jak ktos pyta o zbicie ceny, bo glownie o to ludzie dzwonia
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 18-06-2011 o 13:50

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Kupię [Audi TT R32 8N]
    Przez przemeks w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-05-2016, 12:36
  2. Kupie Audi TT
    Przez Nika w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-07-2014, 12:45
  3. Kupię Audi TT MK2 :)
    Przez karroz w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-03-2014, 22:08
  4. Kupię Audi TT 1.8T 225 KM 4x4
    Przez eagle w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-05-2013, 14:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •