Czesc... Autko jezdzilo sobie bez wstawiania w pizd... przez 3 tygodnie przezyla juz rozne warunki nawet grad bo pogoda byla zmienna ostatnimi czasy przynajmniej na mazurach. Dzisiaj wsiadam sobie odpalam i co widze? Service + kontrolka AirBag pomyslalem sobie.. och...jal odpale drugim razem i bedzie ok. No ale skadze z nowu.. niemieckie wynalazki nie daja tak latwo za wygrana i tak do tej pory mam ta kontrolke, ktora wyskoczyla mi jak filip z konopi bez zadnego konkretnego powodu. Jeszcze wczoraj wracalem do domu 20km ladnie zaparkowalem zero problemow PIP PIP(z kluczyka) no i spaćQ.... no i rano taki zonk. Irytuje mnie to bo mialem w swojej stajni nie klamiac i nie chwalac się przeszlo 20 aut byly Toyoty Camry, Mazda 626, Lexus GS, Mazda 323, Carisma, Chrysler 300m, ostatnie auto Toyota Avensis (ta pierwsza... z 97 roku!) i nie zajarala mi sie zadna zasrana kontrolka po 2 latach uzytkowania i przebiegu lacznym 250tys. Auto kupione za 12 tys sprzedane za 8... tutaj 28 tysiecy 2000 rok boskie audi czytaj prestiz na wsi i takie bezpowodowe cuda powinienem sobie do kompletu dokupic swiadomie "Ajfona" 4 gubiącego zasięg i czerpać podobną satysfakcje co i z TeTy.. ehh... jedno jest pewne - to moj ostatni niemiec wczesniej byl passat i dwie a4 i cyrki byly bardzo podobne ale to byly na boga innej klasy auta i w dodatku starsze.. tak czy inaczej poki sie mecze kosztem lansu z TT.... macie jakis pomysl? pod fotelem wisi mi swobodnie czarny nieduzy kabelek nie wiem od czego jest od poczatku byl odpiety i nie wywalalo komunikatow (dwie pozostale kostki ta niebieska i zolta sa podlaczone) podgrzewanie tez dziala. Odlaczylem akumulator pojde niebawem sprawdzic czy to cos dalo.. jesli nie to co przeczyscic? co konkretnie? zeby nie rozbierac polowy samochodu bez powodu. Jesli i to nie pomoze to podjade do mechanika podpiac sie pod kompa bo sam vaga nie mam ani kabla... ale jak mi wykasuje blad a znowu sie pojawi to sie po prostu wkur... a jesli tak sie stanie to o czym to swiadczy? sterownik do wymiany? ehh.. ostatni raz dalem sie nabrac na niemieckie auto... next - Toyota Camry 2005r ;P pozdrawiam