Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 76

Wątek: Nie miłe zdarzenie.

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

    Nie miłe zdarzenie.

    Jakąś godzinę temu wracałem z miasta do domu no i że dobra droga jechałem ----------------------
    Wszystko było by pięknie gdyby nie jakiś szkut na skuterze który wymusił pierwszeństwo wjeżdżając z drogi bocznej na główną :/. Wyjechał jakieś 15m przede mną i jechał z taką prędkością że wjeżdżając na drogę główna nie mógł wyrobić na swój pas tylko trzymał się środka drogi (ten sam pas co ja jechałem).
    Panowie gdyby chyba nie te opony co mam to z gościa została by paciara i zmielony skuter. Hamulec do spodu i zaraz przed gościem puściłem go i mocna kontra kierownicą by go ominąć. Dosłownie na centymetry go ominąłem.

    Więc wszystkim polecam opony Continental ContiSportContact 3. Gdyby taka sama sytuacja była by na zimowych moich oponach to zmiótł bym gościa na 100%.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 18-06-2011 o 16:44

  2. #2

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    Refleks i opanowanie i trochę szczęścia ehh dobrze ze nic sie nie stało
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    pomijajac przyczyny i skutki sytuacji, wiecej niz pewne ze na Twoim miejscu po wyminieciu zatrzymalbym sie kawalek dalej na awaryjkach i poczekal na goscia celem wymiany "kilku zdan"...

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Szczerze to nie myślałem wtedy o tym. Cieszyłem się że "nic" się nie stało. Chodź nie pozostaje bez winy bo jechałem szybko lecz on wymusił pierwszeństwo.

  5. #5
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    dobrze, że tak to się skończyło, koleś musiał mieć mięciutko na siedzeniu jak go mijałeś i pewnie też ma nauczkę.

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No właśnie nie wiem czy ten gościu wiedział jak mogło się to dla niego zakończyć.

  7. #7
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pewnie zdawał sobie sprawę i też wyciągnie wnioski , no chyba że był taki wstawiony że nie będzie jutro pamiętał
    Takie sytuacje przypominają nam o fakcie że zawsze może może wyskoczyć coś nieprzewidywalnego tak wiec miejmy oczy szeroko otwarte i myślmy na drodze








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #8
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    no niesamowite -gratuluje refleksu ... obym nie musial nigdy w podobnej sytuacji sie znalesc ..... a co do opon to zeczywiscie nie widze lepszej opcji tylko conti.... choc ja na 2-kach
    ... ale zastanawiam sie nad 3-kami ((pytanie do ICE jak na mokrym sie sprawuja ??? bo moje na suchym kosmos ale juz po deszczu nalezy spokojnie jezdzic ....

  9. #9
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    a od kiedy to conti to jakies super opony? nie zebym sie czepiał ale sądze, że każde inne lato by tak wyrobiło a prawdziwe opony zaczynają się od potenzy ....
    Co do sytuacji.... oj skuterki, motorki, miałem podobnych historii parę. Jednak tu kłania się wymuszenie z jego strony więc tak czy siak w sumie facet jest sobie winny. Jednak zdarzyło mi się, że to pieszy... tak pieszy.. nagle włazi na drogę... kompletnie nie patrząc co z lewej co z prawej.... to straszne... ze dziś jedziesz ukochanym autem a jutro siedzisz w celi przez jakiegos idiotę lub własną drobną nie uwagę. Co gordze na drogach dwupasmowych są czasem przejścia dla pieszych bez swiateł.
    Często spotkałem sie z sytuacją, w ktorej jadąc prawym pasem (a były dwa) zauważyłem piszego na przejściu.. więc się grzecznie do 0 wyhamowałem. Pan/ Pani sobie idzie bo ja puszczam.. a tu jakiś debil jadący lewym nie wie o co chodzi i leci z 100km/h i udaje mu się przejechać, fuksem nie zabijając piszej/go. Miałem kilka takich sytuacji i teraz jestem cham i nie puszczam pieszych dla ich dobra.
    No może nie na temat pisałem ale... wiecie jak to jest o tej godzinie po kilki piwkach... mogłbym streścic jeszcze kilka książek..
    MARUDA

  10. #10

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    wiesz opony bieżnik mają już minimalny i mają jakieś 5 lat wiec są stare , a nowe w garażu czekają jak stare wytopie do 0
    zresztą widziałem na forum dobre oponie o conti i o pirelli p zero nero coś takiego.

  11. #11
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    zauważyłem piszego na przejściu.. więc się grzecznie do 0 wyhamowałem. Pan/ Pani sobie idzie bo ja puszczam.. a tu jakiś debil jadący lewym nie wie o co chodzi i leci z 100km/h i udaje mu się przejechać, fuksem nie zabijając piszej/go.
    znany numer, gdy ide jako pieszy i mnie ktos tak pusci, to zawsze "kukam" niepewnie jak juz jestem za tym autem, czy drugi tez sie zatrzymuje, bo szkoda stracic zycie przez uprzejmego kierowce...

    Cytat Zamieszczone przez Limbo Zobacz posta
    teraz jestem cham i nie puszczam pieszych dla ich dobra.
    i prawidlowo, ja za uprzejmosc puszczenia babki na pasach oblalem pierwsze podejscie na L-ce...
    Ja staje, gosc do mnie: koniec egzaminu. Ja w szoku, ale o co chodzi - chcialem Pania puscic, bo stoi na pasach... egzaminator: a wtargnela Panu na przejscie? ja: nie... egz: to po co sie Pan zatrzymywal ?!
    bez komentarza mialem na koncu jezyka, ze to sie nazywa kultura osobista, ale pomyslalem, ze moge spotkac go na 2 podejsciu i tak tez sie stalo
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 18-06-2011 o 01:24

    "Love Them BOTH" - M.

  12. #12
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Też mam opony Continental i wg mnie sa takie sobie na mokrym to juz dramat. Właśnie zmieniam na P Zero Nero zobaczymy jaka będzie różnica co do gościa na skuterze to miał szczęście tylko nawet o tym pewnie nie wiedział...
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #13
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    Moj chlopak ma Conti Racing Sport (nie wiem dokladnie jakie) i je strasznie zachwala, mowi,ze jak na kleju sie trzymaja ile ludzi,tyle opinii...
    Przypomnialo mi sie tez jak raz zapierdzielal z kumplem na prostej drodze z gorki i wyjechal mu maluch z lewej strony...mineli go o pare cm a koledze pasazerowi poleciala krew z nosa..ehh..chyba cisnienie mu podeszlo, cale szczescie,ze nic sie im nie stalo no i Tobie ICE!

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ta przygoda to pikuś w porównaniu z moją wczorajszą, jadąc przez bory tucholskie byliśmy świadkami czołowego zderzenia motocykla z samochodem terenowym, goście zdążyli mnie wyprzedzić i jeden z nich zaliczył dzwona, gubiąc przy tym głowę,myślałem o wrzuceniu tu zdjęć ale daruję sobie i wam, do dziś mam przemyślenia o naszym życiu, jaka cienka linia dzieli nas od śmierci, powrót do domu 60km.h. a jeszcze kilka dni temu opisywałem jak to zapierdzielałem 260 ścigając się z BMW mocno ochłonąłem, ciekawe na jak długo??
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Hmm to rzeczywiście nie miło :/

Podobne wątki

  1. MIŁE SPOTKANIE GDZIEŚ W OTWOCKU LUB OKOLICACH
    Przez wottka w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 167
    Ostatni post / autor: 15-03-2012, 15:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •