Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: czy spotkaliście się z częścią która jest podrubą a mimo to ma logo audi i WV?

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    czy spotkaliście się z częścią która jest podrubą a mimo to ma logo audi i WV?

    hmm jeden zakup napinacza okazał się totalną wtopą ale inny sprzedawca twierdzi że ma taki oryginalnie zapakowany z logo audi i takimi samymi numerami jak oryginał ale cena dalej ta sama czy jest możliwe że chinole przez jakis czas robili podróby nawet z logo audi?

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Dubaj, Z.E.A.
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Czarny
    Posty
    279
    Jak ja kupowałem napinacz do siebie to też była opcja nie ori ze znaczkiem audi, ale jasno było powiedziane że to nie oryginał. Mam taki bez znaczka i jest ok.

  3. #3
    Awatar sebastian99
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    102
    Tak to mozliwe, ja kiedys chandlowalem towarem z chin na ebay.co.uk i zamawialem towar bezposrednio z chin i wiem ze jak powiesz chinczykowi ze chcesz orginalne logo i chologramy na opakowaniu to ci je zrobia bez doplaty, np przeplywke z logo bosch do naszych audi wraz z przesylka kosztuje niecale 100zloty i wszystko jest w orginalnym opakowaniu i z logo. Mialem tez telefony Nokia ktore nawet po sprawdzeniu numeru imei w serwisie nokii mowili ze to orginal a to byl tani syf

  4. #4
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm bo zakupiłem inny napinacz z fabrycznymi numerami i z logo audi a w dodatku mam gwarancję na 12 miesięcy więc liczę że to nie będzie tani syf:P a cena z aso takiego napinacza to jest....no więc wolę to wydać na inne graty do TT

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Nazwa:  Zdjęcia-0705_1.jpg
Wyświetleń: 43
Rozmiar:  94.4 KB
    fotka mojego napinacza, wykonanie bardzo oki logo audi i ten numer jakoś tak wybity z końcówką H ( taki sam jak w oryginale) ale ta puszeczka z elektronika(na niej są napisy identyczne jak na tym napinaczu poniżej i te 2 znaczki także identyczne) jest szara a z tego co widziałem to te napinacze w autach miały czarną tak jak na aukcji:
    Napinacz łańcuszka 1.8 turbo (1654909924) - Aukcje internetowe Allegro
    widzieliście w aso taki jak ten mój? czy tylko takie jak te w linku?
    bo niby jest zabronione żeby zamienniki były z logiem audi i oryginalnymi numerami ale chińczyki pewnie mają to gdzieś i mnie ciekawi jak jest na prawdę;/
    bo znajomy sprzedawca z vagtech nie spotkał się z takimi podróbami z logo audi ale to nie jest dowodem że takie nie istnieją;/ co o tym sądzicie?
    pewnie tak czy siak go założę bo i tak mam gwarancję na rok ale czuję jakoś że to podróbka zrobiona na przypał z odlewanym logiem audi;/

  6. #6

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Sory za OT ale może mi ktoś wytłumaczyć dla czego jeden napinacz ma miejsce na wtyczkę, a inny nie? Mój nie ma żadnych wtyczek.

  7. #7
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    niby jest zabronione żeby zamienniki były z logiem audi i oryginalnymi numerami ale chińczyki pewnie mają to gdzieś i mnie ciekawi jak jest na prawdę;/
    wlasciwie sam sobie odpowiedziales
    oczywiscie, ze sa imitacje z logo vw oooo, tak samo jak sa boscha - zreszta seba wyzej przedstawil Ci jakie sa realia takiego handlu...
    co do Twojej czesci sie nie wypowiem - nie mam takiej fachowej wiedzy,
    gosc mial tego wiecej, czy tylko jedna sztuka ?

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Trochę nie rozumiem
    Osobiście bym nie wsadził nawet zwykłego napinacza jeśli była by to podróba .
    Wiem ile kosztuje prawdziwy ale pakujesz tyle kasy w auto i będziesz oszczędzał na napinaczu który może zejść za miesiąc .
    Naprawdę nie wiem .
    Nowy oryginał za te pieniądze to zbyt dobre żeby było prawdziwe .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Moim zdaniem lepiej kupić jakiejś firmy, np w intercars jest Ruville za 242 zł niż mieć jakiś no name - podróbkę oryginału.
    Takie są zazwyczaj kiepskiej jakości (przynajmniej w porównaniu do odtwarzaczy ).
    Ano i nie liczyłbym na żadną gwarancję jak kupujesz u jakiegoś kolesia na allegro, ciężko coś takiego udowodnić i dogadać się na odległość.

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    242zł to zapewne bez zmiennych faz rozrządu..ze zmiennymi podobno niema nic na rynku jedynie aso..1.5 koła...jak zdechnie to bedę reklamował lub kupię używkę i złożę jakiś jeden ...mam nowy oryginał praktycznie bez zmiennych faz bedzie uzywka ze zmiennymi wiec cos sie ogarnie
    powiem szczerze że i tak tyle siana już poszło nadplanowo że jestem zmuszony na czymś w końcu przyoszczędzic...jak zdechnie za pół roku gdy się odbije od dołka to kupie w aso teraz po prostu niemam na to siana...zastanawiam się czy te płozy przełożyc od oryginału bez napinacza(oczywiście nowe) bo u kogoś widziałem połamane i tak dumam nad tym

Podobne wątki

  1. Pikanie pasów mimo że są zapięte
    Przez tas23 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2017, 08:18
  2. Która to sonda ? Pilne :)
    Przez wojtek1989 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 03-08-2012, 06:51
  3. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 20-06-2011, 23:10
  4. Nowe logo Audi z okazji setnej rocznicy
    Przez lukaszienko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-09-2009, 16:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •