Strona 6 z 16 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 231

Wątek: Nie działa 1. bieg wentylatora chłodnicy

  1. #76
    Awatar LeoAmar
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Jaworzno
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    190
    I co opanował ktoś już ten 1 bieg wentylatora ? Konkretnie Sterownik czy czujnik czy czary i magia ;D

  2. #77
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no u mnie wentylator załącza się dopiero przy 97 stopni;/ także domyślam się ze to 2 bieg, odnośnie tego sterownika dziś wreszcie nabiłem klimę i niestety kompresor w ogóle się nie załączył;/ za załączanie się kompresora też będzie odpowiedzialny ten durny moduł a więc na allegro poszukam jakiś używek:P bo koszt w aso to 7 stówek a więc odpada.
    Zobaczymy co wymiana tego modułu przyniesie bo już najwyższy czas aby wyeliminować ten problem:P

  3. #78

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    hmm no u mnie wentylator załącza się dopiero przy 97 stopni;/ także domyślam się ze to 2 bieg, odnośnie tego sterownika dziś wreszcie nabiłem klimę i niestety kompresor w ogóle się nie załączył;/ za załączanie się kompresora też będzie odpowiedzialny ten durny moduł a więc na allegro poszukam jakiś używek:P bo koszt w aso to 7 stówek a więc odpada.
    Zobaczymy co wymiana tego modułu przyniesie bo już najwyższy czas aby wyeliminować ten problem:P
    Dałem ostatnio linka do modułu w temacie "znaleziska na allegro".

  4. #79
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak pamiętam, ktoś mi sprawdził jaki to numer, jak go wklepałem na allegro wyszło tego dużo także coś na pewno znajdę podmienię i zobaczymy, ale musze już zakończyć ten problem z 1 biegiem bo jazda z włączonym nawiewem mnie irytuje;/ a teraz jak doszedł jeszcze problem że klima sie nie załącza to już całkiem;/

  5. #80
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    U mnie jak klima padla winny byl kompresor, kawalki jego wnetrza pozapychaly caly uklad.

  6. #81
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    hmm no u mnie wentylator załącza się dopiero przy 97 stopni;/ także domyślam się ze to 2 bieg, odnośnie tego sterownika dziś wreszcie nabiłem klimę i niestety kompresor w ogóle się nie załączył;/ za załączanie się kompresora też będzie odpowiedzialny ten durny moduł a więc na allegro poszukam jakiś używek:P bo koszt w aso to 7 stówek a więc odpada.
    Zobaczymy co wymiana tego modułu przyniesie bo już najwyższy czas aby wyeliminować ten problem:P
    Nie sądzę to jest mod. wiatraków, nie kompresora, co najwyżej po chwili czujnik ciśnienia wyłączył by kompresor przy nie działających wiatrakach.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #82
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ten gościu od klimy mówił że jak ten moduł od wiatraków padnięty, to nie załączy wiataka i klima w ogóle sięnie załączy;/

  8. #83
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Paweł to by musiało znaczyć że jak włączasz klimę to wiatraki Ci się nie kręcą wcale, a z tego co zrozumiałem u Ciebie się kręcą

  9. #84
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    a zaraz to sprawdze czy ten od klimy się załącza:P bo ten drugi chodzi ale od klimy nie sprawdzałem:P

    EDYCJA ---------- Post dodany 08:10 30-04-2012 ---------- EDYCJA

    odpaliłem teraz , bez klimy żaden wentylator nie chodzi, załączyłem klime dalej żaden dopiero po jakimś czasie duży od chłodnicy chodzić zaczał ale to w ramach nawiewu z tego co mi się wydaje dlatego raczej ten moduł skopany jest. Bo od razu po załączeniu klimy powinien mały zacząć śmigać nie?

  10. #85
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Dokładnie powinien śmigać bynajmniej u mnie tak jest

  11. #86
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Ma ktoś zdjęcie tego modułu ?? Czy jak skanujecie VAGiem to wyskakują jakieś błędy tego modułu ? U mnie załącza się tylko drugi bieg przy 97st. ale nadal nie wiem czy to wina wentylów czy modułu... Dostałem się jakoś do kostki i po zmostkowaniu działał tylko drugi bieg, ale to wtedy i tak idzie wszystko przez moduł ? Nie dałem rady wyciągnąć wentylatorów osobno, bo z góry nie doszedłem do każdej śruby. Dziwne, bo z tego co czytam to mam inaczej. Jak załączam klimę, która mi padła mi kilka miesięcy temu to kręcą mi się dwa wiatraki na maxa... Co może faktycznie przemawia za modułem. Mam pytanie czy TT miały już zabezpiecznie w postaci zaworu, który przy uszkodzeniu kompresora nie dopuszczał do zawalenia całego układu ? Coś mi kiedyś w zakładzie mówili, że to weszło później i jak się coś stanie to cały układ do czyszczenia, a wtedy koszt naprawy u mnie będzie bardzo wysoki.

  12. #87
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    wiatraki możesz wypiąc na kostkach i podpiąć do akumulatora w aucie, jeżeli nie działa 1 bieg łączac na krótko to znaczy że wiatrak kaput;/
    u mnie wiatraki na krótką działają , po wyjęciu kotki czujnika który jest w chłodnicy łączyłem obieg 1 biegu z masą, także 2 biegu, modul załączał oba biegi i było słychać cyknięcie i działa. Wymieniłem czujnik przy chłodnicy i dalej klops więc pozostał ten modul;/
    u mnie klima dzialała bez zarzutu kompresor wszystko wsio ale ten moduł pewnie po postoju już całkiem zwariował że po wlaczniu klimy nie ruszy wiatrak od klimy i kompresor wcale się nie próbuje załączyć (to też potwierdził ten gościu od klimy) . Ogólnie tak czy siak musze wymienić ten moduł no i liczę że problem z klimą się rozwiąże bo przed rozbiórką tak pięknie śmigała:P

  13. #88
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Kurde ja mam jakieś duże łapy Nie mogę dojść do tych kostek. Udało mi się rozpiąć, tylko tą od czujnika na dole, ale wtedy działał tylko drugi bieg co nie wyklucza ani modułu ani wiatraka.Idę zaraz rozłączyć tą wiązkę na wentylatorach może jakoś się uda. Chciałbym coś wyeliminować. No i muszę naprawić zaraz po tym klime, bo przecież pogoda zajebista więc się topię

  14. #89
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Mi od jakis 3 tygodni zaczalm sie grzać. Na wskazniku pokazywalo ok 110 stopni, podpiałem do kompa i pokazuje w tedy ok 96 stopni. Trzyma tak chwile, potem nagle spada na 90 stopni potem znowu rosnie i nagle spada. Wczoraj uslysalem ze po wylaczeniu samochodu jeszce przez ok minutę działała jakaś dmuchawa, co troche dziwne jak auto wyłączone. Jakieś pomysły panowie?

  15. #90
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Mi od jakis 3 tygodni zaczalm sie grzać. Na wskazniku pokazywalo ok 110 stopni, podpiałem do kompa i pokazuje w tedy ok 96 stopni. Trzyma tak chwile, potem nagle spada na 90 stopni potem znowu rosnie i nagle spada. Wczoraj uslysalem ze po wylaczeniu samochodu jeszce przez ok minutę działała jakaś dmuchawa, co troche dziwne jak auto wyłączone. Jakieś pomysły panowie?
    A może to wentylator działał po wyłączeniu silnika ? Pamiętam, że jak u mnie działał pierwszy bieg wentylatorów to chyba czasami jak miał więcej niż 90st to zbijał na postoju, ale jak coś to mnie poprawcie. Żadna inna dmuchawa nie powinna działać ??

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 28-11-2019, 00:09
  2. Kupię gałkę zmiany biegów TT 8n 5 bieg
    Przez omerta w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-11-2015, 11:26
  3. Faujące obroty bieg jałowy
    Przez SilverTM w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 73
    Ostatni post / autor: 08-11-2014, 16:11
  4. Wyswietlanie jaki bieg?
    Przez BarTTek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-12-2008, 22:44
  5. 6 bieg?w lepsze od 5??? Zamieni? skrzynie???
    Przez Bartek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-03-2003, 19:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •