Kurdę... masz bardzo podobnie jak u mnie. Wręcz nawet temp podobne. Tyle, że u mnie wtedy wskazówka przy 100st na klimatroniku idzie powoli na ok 110 na desce i dlatego to mogłem zauważyć. Ja jeszcze koniecznie muszę podłączyć się do Vaga odkąd mam Win 7 to nie miałem kiedy :/ No jak deska pokazuje non stop 90st a w rzeczywistości jest więcej (lub dużo mniej) to możesz kiedyś nie włączyć klimatronika i autko może się przygotować. Wyskakuje jeszcze na Fisie alert, ale lepiej żeby deska działała dobrze Kto wie czy u mnie znowu zegary nie zaczynają świrować :/


Cytat Zamieszczone przez tomus00000 Zobacz posta
raz mi się włączają na climie prze 97 i spada do 92 nieraz ma tak ze pokazuje 105 i się włącza pierwszy bieg i spada do 98 na desce non stop 90 jak włącze klime na postoju na dłuższy czas to klimatronik pokazuje 89 najmniej ,jak podłączam vaga to clima oszukuje o równe 5 stopni czyli pierwsze wskazania sa ok a to co piszesz ze licznik poszedł by w góre jak by był za gorący motor czy moze być jakaś wada ze pokazywać bedzie 90 non stop