Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: kill corvetty i audi 450km ...to chyba już ostatnie ofiary tego setupu:)

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    kill corvetty i audi 450km ...to chyba już ostatnie ofiary tego setupu:)

    hmm dzisiaj na wale miedzyszyńskim wracając z Piootrem spotkaliśmy takiego pana z 60 lat w corvettcie razem ze starsza pania...Piootr jechał daleko z przodu a ja puściłem Pana i siedzę na ****lu oczywiście chciał mi uciec ale nie mógł nic a nic potem pas się zwolnił to wyprzedziłem
    to jakaś taka starsza ale 4 rurki marchewy puszczała Starszy Pan specjalnie przegazówy robił licząc że się wystraszę bo gadało konkret ale nic totalnie nie jechało bo ja za plecami miałem balastu około 150kg i moja tt nic a nic nie jechała, upał i balast zrobiło muła z tego auta a i tak spokojnie dałem jej rade;/

    ale najlepsze było wieczorkiem))
    auto już bez balastu jedynie tylko zestaw kluczy został i małe arkusze blach 2 koce czyli razem ok 10kg może 15
    jadę sobie na obwodnicy wawy około 24godzina i wyprzedziło mnie takie a4 w cabrio 4 rurki wyglądało bardzo groźnie ale jechała szybko wiec nie chciało mi się jej gonic lecz w oddali zobaczyłem czerwone światło więc przyspieszyłem akurat jak dojechałem hamując zapaliło się na zielone i gościu ruszył na pełnym ogniu wiec ja bedac z tyłu but...na 2 biegu byłem przed na 3 juz sie oddalam ...wiec odpusciłem i puszczam i znowu gonie...znowu pierwszy, gościu z jakas bardzo atrakcyjną kobietką machają mi bo widzą zegary w słupku(w nocy nie da się chyba nie zauważyc) i mówi mi że ma dach otwarty to wieksze opory są itp i dlatego, no to ja że możemy z kreski pytam jaka moc on dumnie że oddawał na tuning do firmy i ma teraz 450km i silnik 4.2 swapowany czy jakoś tak (na 90% tak bo słabo słyszałem)i spojrzałem znaczek na błotniku v8 i ja mówię że mam tylko 280km a ta ładna pani zrobiła kwaśną minę jak usłyszała że tylko 280 a silniczek 1.8 a ...więc pomyślałem że pewnie nie jechał na maksa ale stroimy na światłach..przegazówy (silnik rywala serio gadał jak jakiś rs) zielone ja pojechałem on po 0.5s ruszył więc na 1 biegu 2 długości auta na 2 ze 3 przy 180 był już z 50m za mną zwolniłem do 30 na godzinę...zrównaliśmy ja 2 bieg się on ruszył pierwszy więc na koniec 2 biegu ja pierwszy 3 juz z długośc auta 4 znowu hektar i daje siana zwalniam szyba w dół bo miałem takiego lola i chciałem zapytać gdzie te konie pogubił i kto mu auto robił żebym wiedział gdzie mam nie jechać ale kolega nie zwolnił tylko wyprzedził mnie z 5m pojechał tak z 500m mignał awaryjkami i pojechał w prawo...ja odmrygałem lecz miałem niedosyt bo chciałem zobaczyć jego minę jak mu to powiem i reakcje tej Pani jak niestety taka popierdółka jak 1.8 i tylko 280 km zniszczyło jego "super" 450km i 4.2 motor
    gościu widać że był dziany więc pewnie oddał do kogoś kto naciął go w bambuko i wywalił kupe kasy za mody które pewnie nic nie dały a właściciel i tak nie wyczuł że coś auto nie jedzie;/
    ale morał z tej sytuacji jest taki że ja już chce duże turbo hehe bo mając nowe konie w stadzie będzie jeszcze śmieszniej ale i tak z pozytywnym humorem wróciłem sobie do mieszkania
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 05-06-2011 o 10:07

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No i wspaniale
    Gratki









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    z nutelli
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    591
    Gratki killa. Taka TTka juz ostro daje rade jak Twoja.
    Ile masz do 100?
    Z 280km to pewnie gdzieś troszke ponad 5sec?

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ładnie gościa załatwiłeś gratki.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Ładnie, ładnie

    No, gdzieś mu te koniki uciekły, albo przestraszyły się TT

  6. #6
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm ja myślę że te moje konie to jest do 280(górna granica) w mocno zimne dni i to się mocno zmienia w zależności od temp otoczenia...mbc nie daje możliwości sterowania boostem tylko jest jedno położenie na stałe więc doładowanie w zimne dni wywala ostro a w ciepłe niestety spada dlatego moc się wacha od boostu i od tego czy ecu już się zaadoptowało podlewając ładnie paliwkiem nie zalewając motoru (mam afr i widzę cały proces adaptacji jak na dłoni i dzięki zegarom wiem czy ecu już się nauczyło jeździć w danej temp otoczenia czy jeszcze nie) ale pamiętajmy że masa robi swoje dlatego ja wolę odchudzić auto o 100kg niż dodać mu 20km a z tymi przyspieszeniami to jest poniżej 6s ale bez jakiegoś super szału...na 16tkach to wychodzi 5.5s ale wczoraj w nocy auto jakoś dobrze jechało pomimo 19tek to tamte audi zostało mocno w tyle i myślę że nie z powodu otwartego dachu eheh

  7. #7
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Brawo za podwójny kill,(rywale z wyższej półki) bo ktoś kiedyś zarzucił że... cyt: "Rzeczywiscie jest czym sie chwalic, wyprzedzic auto o paredziesiat koni slabsze". Masz Paweł auto sportowe i dostawcze 150 kg balastu za plecami,coś TY tam przewoził?
    Oj,będzie sie działo na big turbo,jak już wszystko złożysz do kupy, to podobno we Wrocławiu jest "niezły" przeciwnik...
    Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za pomoc z tym sterownikiem,na szczęście już wszystko działa jak należy

  8. #8
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    gratuluje killa

  9. #9
    Awatar Tunio
    Dołączył
    Sep 2010
    Płeć
    Skąd
    Wawa/Karczew
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    295
    Paweł wiesz czemu ten gość z a4 się nie zatrzymal na koniec... Bo pewnie bał sę że ta Panna wyjdzie i się przesiądzie do Ciebie:d Gratuluje killa!

  10. #10
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmmm czyli sugerujecie że po pojedynkach szczególnie powinienem gonić? hmm a ja prawy fotel miałem wolny :P
    a odnośnie co ja wiozłem hmm wszystkie moje zgomadzone graty ...plus klucze jakieś blachy prowiant na cały tydzień i trochę ciuchów , ojciec sie śmiał że się z tym nie zabiorę bo jest tego na prawdę dużo ale auto teraz jest jad dostawcze z kratką bez kanapy gdyby nie brak kanapy na 100% bym się nie zabrał:P

  11. #11
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    4,2 i 450 koni.
    Z tego co mi wiadomo, to ciezko o taki wynik jezeli to było 4,2 PB bo jak w dieselu to z palcem w kieszeni.
    Fabrycznie jesli nie motor od Ski to ma ok 350 koni z tego co pamietam. Jedyny sposób by zrobić tam 100 koni wiecej to jakies soft turbo a to z pewnościa byś slyszał. Jak dla mnnie gościa poniosło z chwaleniem się. Pewnie mu uwolnili wydech i mial 360 a przy koleżance chciał przyszpanowac bo był pewny wygranej- sadzil ze nie bedziesz wiedział czy to było 350 czy 450 koni.
    Tak czy siak super historia
    MARUDA

  12. #12
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    gratuluje ...i calkowicie zgadzam sie z Tunio ...

  13. #13
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no i ty pisales o wygranych z civiciem i subaru wrx )) to jest wlasnie twoja kategoria - PIEKNIE stary, pieknie.
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #14

    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    20
    No gratki Killa a mine kolesia mozna sobie w sumie wyobrazić

    Brawo

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 11:17
  2. Kill TT vs BMW 540i i inne ...
    Przez DNN w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 22:21
  3. MK2 [8J] Jadę po auto za 24h - proszę o ostatnie wskazówki :))
    Przez thefirm w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 09-05-2014, 10:25
  4. MK1 [8N] TT 180 vs VW Polo 0,0001 kill-a
    Przez molendez w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-04-2014, 09:53
  5. kill on street
    Przez Maru w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-07-2010, 15:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •