Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Witam witam witam wita... ;)

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    Witam witam witam wita... ;)

    Witam klubowiczów i na wstępie się przyznam że jestem JESZCZE nieszczęśliwym posiadaczem hondy , choć zarzucić jej nie mam czego . Ale NIEDłUGO już się powożę tym autkiem . Chcę w te lato zostać szczęśliwym posiadaczem TT ki . I tu mam prośbę o pomoc . Jako że mieszkam w Norwegii (śnieg i często LÓD!!!)myślę wyłącznie o QUATTRO ale... czy ma to sens ? Czy RZECZYWI¦CIE Wam posiadaczom Quattro uratowal ten napęd życie ? czy na lodzie to pomaga ?(bo śnieg mnie nie rusza) Przeczytałem już Wasze posty o tym napędzie ale nikt tam jeszcze mnie nie przekonał że to rzeczywiście RATUJE . Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady . Z góry wielkie dzięki . Jak wpisałem się w nie tym miejscu gdzie trzeba sorki .
    P.S. - jak na złość mój nowy sąsiad (wprowadził sie 2 tygodnie temu)podjeżdża pod moje okno PIĘKN¡ NISKA CZARN¡ na 19 kach od S8 bodajże....ja też już chcę!!!!
    Pozdro i może do zobaczenia na zlotach

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Co do samej moze jazdy po sniegu i lodzie - naprawde WARTO! Mieszkam na takiej gorce, gdzie w zimie czesto ludzie nie moga pod nia podjecac. Testowalem moje TT stajac w polowie oblodzonej gorki i ruszajac... mioodzio . Co do bezpieczenstwa to na pewno jest wieksze, mam zaufanie W zimie mozna sie tez fajnie pobawic wylaczajac ESP, jak zarzucisz tyl i wcisniesz odpowiednio sporo gazu, mozna sie w zasadzie bez konca krecic w kolko, jak z napedem na tyl

  3. #3

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Ja mam FWD i jezdzac czasem w samochodach z Quattro to serce mi sie kraja... Teraz osobiscie jak chcialbym kupowac TT to tylko Quattro (choc moja czarnulka tez jest niczego sobie)
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33
    E no szybko , dzięki za pomoc ale dalej proszę o więcej jeśli mogę... Co do bączków to swego czasu się nakręciłem nawet transitem a od ściany do ściany było z 15 metrów góra...Jeśli jeszcze mogę pomęczyc to takie "techniczne " pytanie - jak to jest z tą jazdą po lodzie ? zrozumiałem że w quattro TT na 4 kółka jeździć będę tylko czasem(przy utracie przyczepności kół ?) a tak na bieżąco to śmigam tylko na FWD ? Czyli jak popylam po śliskim łuku to jak to jest ? - quattro się załącza i odłącza jak jest przyczepnośc ? ktoś może mnie oświecić ? skończonym laikiem nie jestem ale specjalistą też nie . Dzieki za ewentualną pomoc i pozdro . Aha- za FWD przemawia do mnie tylko większy wybór aut na allegro i innych .

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nie sluchaj jak ktos mowi ze przednie kola musza sie slizgac zeby tyl sie wlaczyl to nie golf sychro z 97-go...
    Naped na 4 kola jest zawsze gdy:
    -gwaltownie przyspieszamy , start lub podczas jazdy.
    -gwaltownie hamujemy
    -szybko pokonujemy ciasny lub mniej ciasny luk
    - itd..itd...
    Nie wprawiony w prawdziwych bojach kierowca nie wyczuje ze nie jest to na stale spiety naped...

    Aha- za FWD przemawia do mnie tylko większy wybór aut na allegro i innych .
    Ciekawe czemu , moze chca zmienic na quattro


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEST

    Miała być czarna Q a skończyło się na niebieskiej F 180KM . Po tym wszystkim co zobaczyłem jeżdżąc po Polsce do sprzedawców którzy zachwalali swoje TT jako "bezwypadkowa","jak nowa","pełen legal","bez ryski" skupiłem się nie na kolorze i napędzie a na stanie ogólnym .
    Ciężko zrozumieć ludzi którzy zawracali mi dupę zapraszając mnie po "idealne" TT - ki .
    Eh , to temat na dłuższą opowieść . Niedługo zacznę się udzielać na forum bo pytań mam trochę a pozmieniać chcę co nieco . Proponuję założyć temat "kącik namolnego laika". Chętnie zapiszę się do podgrupy bo mimo tego że forum praktycznie całe przeczytałem to mam kilka pytań ale to nie dziś . Pozdro , teraz mogę powiedzieć - jestem w KLUBIE

Podobne wątki

  1. witam wszystkich, z małym poślizgiem, ale witam :)
    Przez lesnygrzyb w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 10:59
  2. Witam
    Przez lookhash w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-02-2015, 12:18
  3. Witam
    Przez master_blaster w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-02-2015, 19:19
  4. Witam
    Przez szczepski w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 30-01-2015, 17:54
  5. Witam
    Przez lismen w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-02-2012, 01:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •