Witajcie,

Wiem, że wszyscy się niecierpliwili i denerwowali brakiem forum. Pewnie też się zastanawiacie czemu ja pisze tego posta. Otóż, przenieśliśmy się na nowy serwer który bezpłatnie udostępniam dla clubutt. Z racji wykonywanego zawodu posiadam kilka serwerów dedykowanych więc nie stanowiło to dla mnie problemu a nie ukrywam, że sam się uzależniłem od forum stąd taka decyzja. Serwery udostępniam na potrzeby forum bezterminowo. Mam nadzieję, że zauważycie różnicę w szybkości działania, nie będzie się już pojawiał problem "białej strony".

Co do samych przenosin to z uwagi na ograniczony dostęp admina po prostu musiałem pomóc. W niedziele forum się nie wyświetlało bo firma w której jest zaparkowana domena nie przepięła DNS-ów. W poniedziałek interweniowałem (dzwoniłem, pisałem) w końcu ustawili poprawnie i pojawił się napis o przenosinach. Dzisiaj walczyliśmy jeszcze z kodowanie. Forum już praktycznie działa pozostało poprawienie znaków w nazwach tematów ale to jeszcze dzisiaj postaram się naprawić.

To tyle ode mnie Jako, że administracja nie płaci teraz za serwer jedyna moja sugestia do administracji / moderacji forum aby nie pobierać opłat za VIP-a tylko przydzielać go osobom które merytorycznie lub w inny sposób zasłużą na to a nie za kasę. To taki jeden mój malutki postulat

Pozdrawiam
Jaaqob

ps. jeszcze są wprowadzane drobne poprawki więc proszę o wyrozumiałość