Ostatnio chyba troszke zaryłem o krawężnik i zdaje się że opadł mi z lewej strony zderzak co widać w miejscu łączenia z nadkolem. Pytanie brzmi czy można dokonać regulacji tego zderzaka np wjezdzajac na kanał od spodu bez rozkrecania i zdejmowania go? czy trzeba zdemontować zderzak i na nowo go odpowiednio zaczepić? druga sprawa... klosze od świateł czy można je dajmy na to.. delikatnie przesunąć do jednej strony kiedy zderzak jest zamontowany czy trzeba zdejmować znowóż ten zderzak? i na czym sie trzymają te lampy? da rade dostać się tam od spodu/środka(?) ? kolejna rzecz - gdybym chciał skompletować na allegro osłony podwozia to z czego by się cały zestaw składał? bo teraz właściwie jedyne co w moim aucie słychać w trakcie jazdy to pozostałości po osłonach. I jeszcze jedna rzecz.... hehe widze żę dostęp do boczku drzwi jest stosunkowo prosty (ostatnio wyregulowałem jedną z szyb i w końcu nie mam świstu przy szybkiej jeździe i ciekaw jestem jakim sposobem najlepiej wygłuszyć/wytłumić drzwi? Chciałbym zostać przy seryjnym audio bo prawde mówiąc pasuje mi ale te wytłumienie jak najbardziej by się przydało bo jak jest w kawałku więcej basu (like a g6) to brzdęk się niesie niesamowicie przy głośnym słuchaniu. Przepraszam że tyle pytań w jednym wątku ale przynajmniej nie posądzicie mnie o nabijanie postów