hmm operacja bardzo prosta lecz do tej pory słyszałem że one podobno pasują lecz pewny na 100% nie byłem
kolega Blerx podesłał mi swój prawy silniczek a ja potrzebowałem lewy
miałem swój niedziałający na półce więc zacząłem rozbiórkę, wystarczy wykręcić 5 śrubek przy przekładni ślimakowej(chyba nie koniecznie ale nie chciałem się siłować z tą przekładnią ) i 6 śrubek przy całej elektronice i silniczku:
Nazwa:  Zdjęcia-0697.jpg
Wyświetleń: 238
Rozmiar:  90.0 KB
wszystkie elementy są takie same tylko czarna obudowa przekładni ślimakowej się dzieli na prawą i lewą więc kompletujemy sobie dowolnie tak żeby mieć sprawny silniczek zakładamy i wszystko będzie działać jeśli jest sprawne
operacja dziecinnie prosta ale parę osób mnie pytało czy da się a ja odpowiadałem że chyba tak ale głowy nie daję lecz teraz sam przez to przechodziłem i dodam że jest to dziecinnie proste więc kupując silniczek nie musicie zwracać uwagi czy to lewy czy prawy bo zamiana to 5 min roboty

no i po 2 latach w końcu ta szyba się uchyla o ten 1cm i zamykając drzwi od środka słyszę takie gustowne klap a potem cyk jak się domyka..fajne uczucie że w końcu po takim czasie wyeliminowałem rzecz która mnie irytowała w mojej TT
więc podziękowania dla kolegi Blerx i mam nadzieję że relikwia Jego TT będzie się u mnie dobrze czuła